Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Pasirinkimas #1

1 g "Tavex" aukso luitelis

Yra sandėlyje
"Tavex" pristato savo pirmąjį 999,9 grynumo aukso luitelį, išlietą "Nadir Metal Rafineri".
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-2
82,17 €
75,60 € 8.00%
3-9
81,81 €
75,60 € 7.59%
10-29
81,45 €
75,60 € 7.18%
30+
80,72 €
75,60 € 6.34%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

"Tavex" pristato savo pirmąjį 999,9 grynumo aukso luitelį, išlietą "Nadir Metal Rafineri".

Kodėl verta įsigyti

 • Tavex 1 gramo aukso luitelių grynumas yra 999,9. "Nadir Metal Rafineri" gamybos ir rafinavimo procesus prižiūri Londono lydinių rinkos asociacija (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • Už prieinamą kainą parduodami 1 gramo Tavex aukso luiteliai gali būti puiki dovana. Vertinant viename grame esantį aukso kiekį, luitelį galima įsigyti už priimtiną kainą, o dėl šio luitelio unikalumo ir išskirtinės vertės jį tinka dovanoti.
 • 1 gramo Tavex aukso luitelis yra tikras auksakalystės šedevras. Modernaus dizaino vieno gramo aukso luitelis yra papuoštas „Tavex“ karūnos logotipu. Ant paprasto, tačiau labai dailaus luitelio pateikiamas ribotas kiekis užrašų, todėl lieka daugiau vietos gražiam veidrodiniam paviršiui, padedančiam išryškinti tikrąjį aukso grožį.
 • 1 gramo Tavex aukso luiteliai prilygsta pinigams. „Nadir Metal Rafineri“ aukso luitai priimami LBMA ir visose pagrindinėse prekių biržose, todėl užtikrinama galimybė, kad vieno gramo aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.
 • 1 gramo Tavex aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei. Luitelio vertė pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  82,17 €
 • Atpirkimo kaina
  75,60 €
 • Rizika šiuo metu
  6,57 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.87% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2253,45 EUR/oz.

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

Nadir Metal Rafineri

„Nadir Metal Rafineri San ve Tic. A.Ş“ savo veiklą pradėjo 1967 m. kaip nedidelė Nadir Tütüncü dirbtuvė juvelyriniam laužui perdirbti. Nuo 1975 m. įmonė ėmėsi tauriųjų metalų perdirbimo ir dirbtuvės ženkliai išsiplėtė.

1999 m., buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vokietijos įmone „Degussa Allgemeine“ ir buvo įkurta įmonė pavadinimu „Nadir Allgemeine Ind.Trade.Co.Ltd.“. 2001 m. Nadir šeima tapo vienintele įmonės akcininke ir toliau tęsė savo veiklą pavadinimu „Nadir Metal Rafineri San. ve Tic. Ltd.“ 2006 m. Nadir tapo uždarąja akcine bendrove nauju pavadinimu: „Nadir Metal Rafineri San ve Tic. A.Ş.“.

2008 m. sausio mėn. įmonę akreditavo Stambulo aukso birža (Borsa Istanbul), 2009 m. spalio mėn. – Dubajaus vertybinių popierių birža (DMCC), o 2011 m. gruodžio mėn. Londono lydinių rinkos asociacija (LBMA).

Šiandien „Nadir Metal“ užsiima ne tik metalų gryninimu, laužo perdirbimu, laboratorinėmis paslaugomis, bet taip pat gamina ir prekiauja tauriaisiais metalais (auksas, sidabras, platina, paladis ir rodis). Be to, „Nadir Metal“ ir „Nadir Gold“ gamina prekiniu ženklu pažymėtus nedidelius aukso luitelius, sidabro ir platinos gaminius bei išskirtines kolekcijas.

 

Produkto svoris gramais
1.0001
Auksas 999.9° (svorio, g)
1
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.03215
Ilgis
-
Plotis
-
Storis
-
Gamintojas
Nadir Metal Rafineri, Turkija

Aversas

Šio aukso luitelio averso pusėje įspaustas įmonės logotipas ("Tavex"), gaminio svoris (1 g), aukso grynumas (999,9) ir gamintojo pavadinimas ("Nadir Metal Rafineri").

Reversas

Luitelio reverso pusėje įspausta "Tavex" karūna. Tai įmonės skiriamasis ženklas, logotipas.

Pakuotė

Šis aukso luitelis originaliai supakuotas į "CertiPack" tipo plastikinę pakuotę.

Autentiškumo sertifikatas

Kiekvienas aukso luitelis turi priskirtą individualų numerį, matomą priekinėje originalios pakuotės pusėje. Kitoje pakuotės pusėje nurodomas Aukso sertifikatas, kuriame pateikiama visa autentiškumo užtikrinimui reikalinga informacija: gaminio svoris, aukso grynumas ir duomenys apie gamintoją (LBMA akredituota kalykla).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.