Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Britanijos sidabrinė moneta „Britannia“

Yra sandėlyje
Įspėjimas! 2023 m. Britannia moneta buvo išleista tiek su Karolio III, tiek su Elžbietos II atvaizdu averse. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
37,45 €
26,93 € 28.09%
10-24
37,15 €
26,93 € 27.51%
25-49
36,84 €
26,93 € 26.90%
50+
36,54 €
26,93 € 26.30%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Įspėjimas! 2023 m. Britannia moneta buvo išleista tiek su Karolio III, tiek su Elžbietos II atvaizdu averse. Pirkėjams išduodamos tokios monetos, kurios pirkimo momentu yra "Tavex" sandėlyje.

Beveik prieš 2000 metų buvo suformuota figūra, simbolizuojanti britų tautą ir jos žmones. Romėnai įsivaizdavo kilmingą, grakščią karę ir pradėjo ją naudoti ant monetų su Britanijos pavadinimu – nauja provincija, į kurią jie pretendavo. Britannia buvo daug kartų modifikuota, ji pasirodė ant kiekvieno britų monarcho monetų nuo Karolio II iki Jos Didenybės Karalienės. Kiekvieno amžiaus menininkai ją vaizdavo taip, kad atspindėtų savo laiko idėjas ir stilių. Kiekvienos modifikacijos metu Britannia įgavo daugiau prasmės ir įkūnijo tautos dvasią.

Sidabrinės Britannia monetos, kurių kaina yra mažesnė nei aukso analogų, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie savo investicijoms renkasi daugiau metalo. Dėl žemesnės kainos jas labai lengva parduoti.

Kodėl verta įsigyti

 • Sidabrinė moneta Britannia yra tikras, iš sidabro pagamintas meno kūrinys. Joje pavaizduota nacionalinė Britanijos personifikacija.
 • Sidabrinė moneta Britannia yra legendinė. Ją Karališkoji monetų kalykla kaldina nuo 1672 m.
 • Sidabrinė moneta Britannia nukaldinta aukščiausiu standartu. Monetos kokybė atitinka “Uncirculated Bullion” standartą.
 • Sidabrinė moneta Britannia – tai būdas iš naujo apibrėžti saugumą tauriųjų metalų rinkoje. Keturios pažangios saugos funkcijos pakelia monetų vizualinę apsaugą į kitą lygį.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  37,45 €
 • Atpirkimo kaina
  26,93 €
 • Rizika šiuo metu
  10,52 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 71.15% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 26,95 EUR/oz.

Istorija

Nuo 2021 m. moneta Britannia, Didžiosios Britanijos simbolis, įkūnija naują kelią į saugumą tauriųjų metalų rinkoje. Naujausias Britanijos nacionalinės personifikacijos atvaizdas, išpildytas pripažinto skulptoriaus Filipo Natano (Philip Nathan) pridedant keturias novatoriškas saugos funkcijas, ir visa tai tam, kad būtų sukurta vizualiai saugiausia moneta pasaulyje. Naujieji papildymai puošia ir saugo monetą,  mikrotekste matomas užrašas DECUS ET TUTAMEN (ORNAMENTAS IR SAUGUMAS). Apatinėje kairėje monetos pusėje pavaizduotas trišakis, atspindintis britų laivyno istoriją. Žiūrint kitu kampu, šis trišakis tampa pakabinama spyna, pabrėžiančia saugią monetos prigimtį. Britannia atvaizdo fonas atspindi bangų judėjimą, o smulkios detalės, pvz., Sąjungos vėliava ant Britanijos skydo, paryškintos tinktūra.

Tai vienintelė sidabrinė moneta su naujomis saugumo detalėmis. Šios saugumo detalės taip pat naudojamos kalant 1 uncijos, 1/2 uncijos, 1/4 uncijos ir 1/10 uncijos aukso monetas.

Išskirtinės savybės

 • Keturios pažangios funkcijos pakelia vizualinę apsaugą į kitą lygį.
 • Paslėptas vaizdas iš pakabinamos spynos keičiasi į garsųjį Britanijos trišakį.
 • Paviršiaus animacija sudaro putojančių bangų efektą.
 • Mikrotekstas suteikia ir puošybos ir apsaugos.
 • Britanijos skyde yra Sąjungos vėliava, paryškinta tinktūra.

Karališkoji monetų kalykla yra viena iš seniausių ir labiausiai gerbiamų Didžiosios Britanijos vyriausybės institucijų. Ilga jos istorija, kai kurių šaltinių teigimu, siekianti daugiau nei 1100 metų, ir daugelio žinomiausių pasaulio monetų, tokių kaip aukso soverenas, gamyba padėjo jai tapti viena žinomiausių kalyklų pasaulyje. Nuo 1279 m., kai kalykla pradėjo savo veiklą Londono Taueryje, ji yra atsakinga už Jungtinės Karalystės monetų gamybą. Jos meistriškumo ir pasitikėjimo reputacija dar labiau sustiprėjo, kuomet seras Izaokas Niutonas (Isaac Newton) tapo Karališkosios monetų kalyklos vadovu. Dirbdamas Karališkojoje monetų kalykloje jis buvo atsakingas už Didžiosios Britanijos svaro susiejimą su aukso standartu.

The Royal Mint

Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla – viena seniausių ir žymiausių Didžiosios Britanijos valdžios institucijų. Ilga, daugiau nei 1100 metų trunkanti veiklos istorija, taip pat tai, kad šioje monetų kalykloje buvo pagaminta daugelis labiausiai pasaulyje žinomų aukso monetų, tokių kaip, auksinis soverenas, padarė ją viena garsiausių monetų kalyklų pasaulyje. Nuo pat veiklos pradžios Londono Taueryje 1279 m., monetų kalykla buvo atsakinga už Jungtinės Karalystės monetų gamybą. Gera jos reputacija, užtikrinanti aukštos kokybės ir patikimas monetas, dar labiau sustiprėjo, kai Karališkosios monetų kalyklos vadovu tapo seras Isaac Newton. Vadovaudamas Karališkajai monetų kalyklai jis buvo atsakingas už britų svaro prilyginimą aukso standartui.

Šiandien Karališkoji monetų kalykla atsakinga ne tik už Jungtinėje Karalystėje apyvartoje esančių monetų kaldinimą, bet ir už daugiau nei 60 pasaulio šalių oficialių monetų gamybą. Viena reikšmingiausių ir įspūdingiausių kada nors joje nukaldintų monetų neabejotinai yra auksinis soverenas, kurį šiuo metu gamina Karališkosios monetų kalyklos Lantrisanto (Jungtinė Karalystė, Velsas) filialas.

Produkto svoris gramais
31.13461
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
38.61
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
£2
Gamintojas
The Royal Mint, Jungtinė Karalystė

Aversas

Aversas: Jo Didenybės karaliaus Karolio III (arba Elžbietos II) atvaizdas kartu su 2 svarų sterlingų nominalu.

Reversas

Reverse pavaizduota pripažinto skulptoriaus Filipo Natano (Philip Nathan) atlikta Britanijos personifikacija – grakšti karė moteris, kurią romėnai prieš beveik 2000 metų naudojo simbolizuodami britų tautą ir jos žmones. Apatinėje kairėje monetos pusėje pavaizduotas trišakis, atspindintis britų laivyno istoriją. Žiūrint kitu kampu, šis trišakis tampa pakabinama spyna, pabrėžiančia saugią monetos prigimtį. Britannia atvaizdo fonas atspindi bangų judėjimą, o smulkios detalės, pvz., Sąjungos vėliava ant Britanijos skydo, paryškintos tinktūra. Mikrotekste matomas užrašas DECUS ET TUTAMEN (ORNAMENTAS IR SAUGUMAS).

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.