Pridėti kainų pranešimą

Sukurti naują PriceBot

+ -

Sukurti naują PriceBot

PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

#1 Europoje

1 oz Austrijos aukso moneta „Austrijos filharmonija“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti geriausiai Europoje parduodamą investicinę aukso monetą – Austrijos „Vienos filharmoniją“. Dėl nepriekaištingo meninio ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-5
1859,50 €
1786,41 € 3.93%
6-9
1848,91 €
1786,41 € 3.38%
10+
1841,84 €
1786,41 € 3.01%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslios prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti geriausiai Europoje parduodamą investicinę aukso monetą – Austrijos „Vienos filharmoniją“. Dėl nepriekaištingo meninio dizaino, kokybės bei grožio ji buvo pirmoji teisėta atsiskaitymo priemone laikoma aukso moneta, kurios nominalioji vertė buvo išreikšta eurais, taip padidinant jos pripažinimą ir priimtinumą. Pirmą kartą, 1989 m., šią monetą išleido viena seniausių ir žinomiausių kalyklų pasaulyje – Austrijos monetų kalykla Vienoje. Austrijos „Vienos filharmonijos“ aukso moneta apima turtingos Austrijos kultūros esmę ir tinka investuotojams, vertinantiems stilių, rafinuotumą bei 99,99 % aukso grynumą. Būdama ilgamete Austrijos monetų kalyklos partnere bei didžiausia Austrijos „Vienos filharmonijos“ aukso monetų platintoja Skandinavijos šalyse, „Tavex“ gali pasiūlyti rinkoje konkurencingiausias kainas bet kokiam norimam šios nuostabios aukso monetos kiekiui įsigyti.

Kodėl verta įsigyti

 • Ši 1 oz moneta seka aukso kainą. Filharmonijos monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • Austrijos filharmonija aukso moneta prilygsta pinigams. Austrijos Respublikoje ji yra laikoma teisėta atsiskaitymo priemone ir vienintele teisėta atsiskaitymo priemone Europoje, kurios nominalioji vertė yra išreikšta eurais.
 • Austrijos filharmonija aukso moneta yra likvidi ir pripažįstama tarptautiniu mastu. Tai vienintelė Europoje aukso moneta, kaip teisėta atsiskaitymo priemonė, kuri pastaruosius 25 metus yra nepertraukiamai gaminama ir kuri vaizduoja visame pasaulyje žinomo Vienos filharmonijos orkestro motyvus.
 • Austrijos filharmonija aukso monetos parduodamos su nedideliu antkainiu. Kaip Austrijos monetų kalyklos partnerė, Tavex gali pasiūlyti Austrijos filharmonija aukso monetas su nedideliu antkainiu.
 • Austrijos filharmonija aukso monetos  gaminamos iš 99,99 % gryno aukso. Didelio grynumo auksas ir meninis dizainas suteikia Austrijos „Vienos filharmonijos“ aukso monetoms itin blizgią aukso spalvą, pavojingą visiems, kurie yra jautrūs “aukso karštligei”.
 • Austrijos filharmonija aukso monetos prilygsta santaupoms. Austrijos „Vienos filharmonijos“ aukso monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Austrijos filharmonija aukso monetos yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Be to, dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, „Vienos filharmonijos“ aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  1859,50 €
 • Atpirkimo kaina
  1786,41 €
 • Rizika šiuo metu
  73,09 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 80.5% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 1902,43 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 1764,84 EUR/oz.

Istorija

Nuo 1989 iki 2001 m. leidžiamos aukso monetos Austrijos „Vienos filharmonija“ buvo išreikštos Austrijos šilingais. Tačiau 2000 m. pradžioje Austrijai perėjus prie naujosios euro valiutos, tai automatiškai reiškė, kad turės pasikeisti ir teisėtos atsiskaitymo priemonės, „Vienos filharmonijos“ aukso monetos, nominalioji vertė. Taigi, nuo 2002 m. visų „Vienos filharmonijos“ aukso monetų nominalioji vertė išreiškiama eurais.

„Austrijos filharmonija“ aukso moneta gryname aukse įamžina klasikinę muziką.

Austrijos „Vienos filharmonijos“ aukso moneta, pavadinta visame pasaulyje žinomo Vienos filharmonijos orkestro vardu, buvo pristatyta 1989 m. ir buvo pirmoji teisėta atsiskaitymo priemone laikoma Austrijos moneta iš 99,99 % gryno aukso. „Vienos filharmonijos“ aukso moneta buvo palankiai sutikta investuotojų, vertinusių aukso grynumą, monetos meistriškumą ir tai, kad ji buvo pirmoji teisėta atsiskaitymo priemone laikoma moneta, išpuošta daugeliui žmonių artimais kultūros simboliais – muzika. Sprendimas „Vienos filharmonijos“ aukso monetose panaudoti muzikos temą buvo visiškai logiškas, kadangi muzika simbolizuoja Austrijos kultūrinių pasiekimų esmę per daugelį šimtmečių. Prie Austrijos garsinimo prisidėjo daugelis pasaulinio garso muzikantų ir kompozitorių, tokių kaip Mocartas, Štrausas ir Bethovenas. Būtent jos sostinė Viena yra garsi operomis ir simfonijomis. Jų indėlis į klasikinę ir romantinę muziką yra įamžintas „Vienos filharmonijos“ aukso monetoje, todėl ją privalo turėti investuotojai, mėgstantys gryną tauraus aukso skambesį.

Produkto svoris gramais
31.10659
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10348
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
37
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
100 eurų
Gamintojas
Austrian Mint, Austrija

Aversas

Averso pusėje pavaizduoti Vienos Musikverein koncertų salės vargonai. Musikverein salėje yra įsikūręs Vienos filharmonijos orkestras. Dėl savo akustikos ji yra laikoma viena pažangiausių koncertų salių pasaulyje. Monetoje virš vargonų iškaltas užrašas „REPUBLIK ÖSTERREICH“. Vargonų apačioje nurodytas monetos svoris, grynumas, kaldinimo metai ir EUR 100 nominalioji vertė.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojami įvairūs muzikos instrumentai, tokie kaip kontrabosas, keturios violončelės, fagotas, arfa ir Vienos ragas. Virš instrumentų iškaltas užrašas „WIENER PHILHARMONIKER“.

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Tavex taip pat siūlo įsigyti įvairių dekoratyvinių dėžučių monetoms.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.