Pridėti kainų pranešimą

Tavex yra pirmaujantis tauriųjų metalų prekiautojas Šiaurės Europoje.

  • Auksas

Tavex grupė buvo įkurta 1991 m. ir tvirtai įsitvirtino kaip pirmaujanti tauriųjų metalų ir Forex pardavėja Šiaurės Europoje, kasmet aptarnaujanti vidutiniškai 2 mln. klientų.

P a s l a u g o s

Investicinis Auksas

Mes taip pat teikiame aukso lydinio monetų bei luitų tiekimo investiciniais tikslais paslaugą. Bendradarbiaujame tik su patikimiausiomis pasaulio perdirbimo įmonėmis, siūlančiomis išskirtinai tik LBMA sertifikuotus investicinius produktus.

01

Konsultacijos

Tavex turi kruopščiai atrinktų profesionalų komandą. Visi jie pasiruošę patarti ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su investicijomis į auksą. Taigi, jei turite klausimų ar norite patarimo dėl savo investicijų, tiesiog užsisakykite nemokamą privačią konsultaciją. Džiaugiamės galėdami padėti.

Užsisakykite nemokamą konsultaciją

02

I s t o r i j a

Tavex įkūrimas

1991 m. balandžio mėn. Taline, Estijoje, Alar Tammingas įkūrė privačią uždarąją akcinę bendrovę. Jos veikla prasidėjo nuo vaizdo įrašų nuomos Talino vaizdo įrašų centre (angl. Tallinn Video Center). Iš čia kilo įmonės pavadinimas Tavid. Ieškodamas būdų kaip padidinti pajamas, Tammingas 1992 m. spalio mėn.pradėjo valiutos keitimo operacijas.

Tavex plečia veiklą į Suomiją

Pirmasis Tavex AS užsienio filialas buvo įkurtas 1996 m. Suomijoje ir pavadintas Tavex OY. Įmonės plėtrą užsienyje paskatino auganti Estijos darbo jėga Suomijoje. Estams reikėjo greito bei saugaus būdo siųsti pinigus namo. Todėl buvo sukurta greitųjų pinigų perlaidų tarp Suomijos ir Estijos sistema. Tuo metu tai buvo unikalus dalykas.

Tavex plečia veiklą į Latviją

Savo veiklos plėtrą įmonė tęsė 2002 m. Į Latvijos rinką ji įžengė pavadinimu Tavex SIA. Nors vietinė verslo kultūra labai skyrėsi, tuo metu verslas Estijoje buvo ženkliai paprastesnis ir skaidresnis – sunkus darbas atnešė sėkmę. Šiuo metu Rygoje veikia 6 Tavex SIA biurai.

Aukso pradžia

Iš pradžių Tammingas įsigijo nedidelį kiekį aukso, norėdamas palaikyti savo turto vertę. Visgi, šis procesas jam pasirodė pernelyg ilgas ir varginantis. Kaip žmogus, kuriam labiausiai rūpėjo klientų aptarnavimas, jis žinojo, kad galėtų pasiūlyti geresnę pirkimo patirtį. Taip pat jis žinojo nesąs vienintelis, besidomintis savo turto apsauga nuo infliacijos. Taigi 2004 m. „Tavex“ pradėjo visiems siūlyti geriausią būdą investuoti į fizinį auksą. Viena uncija aukso tuo metu kainavo 300 eurų.

Tavex plečia veiklą į Švediją

2005 m. Švedijoje buvo atidarytas antrasis Skandinavijos padalinys. Tavex AB pradėjo teikti valiutos keitimo paslaugas ir prekiauti investiciniu auksu. Švedijos rinkai patiko mūsų nepriekaištingas aptarnavimas, palankios kainos klientams, prisiimami įsipareigojimai ir patikimumas. Dėl šios priežasties, šiandien Tavex yra gerai žinoma ir įsitvirtinusi tauriųjų metalų prekiautoja Švedijoje, šiuo metu veikianti 4 biuruose.

Tavex ekonominės krizės metu

Dėl neapibrėžtos ekonominės padėties ir smukusių akcijų rinkų daug žmonių dėjo viltis į investicinį auksą. Tai lėmė staiga padidėjusią paklausą. Tvirta tiekimo grandinė ir stiprūs ryšiai su perdirbimo įmonėmis leido patenkinti klientų poreikius. Nepaisant neramumų rinkoje, 2008 m. Tavex pardavė 2 159 kg investicinio aukso. Tuo metu tai buvo rekordas.

Tavex plečia veiklą į Bulgariją

2009 m. Bulgarijoje buvo įkurta Tavex EOOD. Šiaurės šalių verslo etika bei pagrindiniai principai prisidėjo prie didžiulės Tavex EOOD sėkmės bei leido Tavex prisidėti prie sparčiai besivystančios verslo aplinkos Bulgarijoje. Šiuo metu Tavex turi septynis biurus Sofijoje, Varnoje, Burgase ir Plovdive.

Toliau į Skandinaviją

2011 m. Tavex tęsė savo misiją Skandinavijos rinkoje. Atidarius biurą Danijoje, netrukus kitas biuras buvo atidarytas Norvegijoje. Šiuo metu Tavex veikia visose Skandinavijos šalyse, kur mūsų vardas yra gerai žinomas tarp daugelio tauriųjų metalų investuotojų.

2013

Tavex grupė 2013 metais iš viso pardavė 3137 kilogramus investicinio aukso. Neaiški pasaulio ekonomikos ateitis ir pinigų politika paskatino domėtis alternatyviomis investavimo galimybėmis, tokiomis kaip taurieji metalai.

Tavex ir Lenkija

Tavex Group plėsdama veiklą Rytų Europoje Lenkijoje įkūrė Tavex Sp Z.o.o.. 2015 m. atidarius pirmąjį biurą Lenkijoje, antrasis biuras buvo atidarytas 2020 m. 2020 m. Katovicuose buvo atidarytas trečiasis biuras, o 2021 m. Gdynėje – ketvirtasis. Šiuo metu Tavex yra didžiausia tauriųjų metalų perpardavėja Lenkijoje. 2015 m. buvo įkurta dukterinė bendrovė TavexWise AS. Jos tikslas buvo teikti mokėjimo ir pinigų pervedimo paslaugą su TavexWise prekiniu ženklu.

Pokyčių metai

Pandemija tapo iššūkiu visiems. Dėl jos metu iškilusio neapibrėžtumo, daugelis žmonių atsigręžė į stabilias investicijas. Tai iššaukė precendento neturinčią aukso ir sidabro paklausą būtent tuo metu, kai transporto ir logistikos operacijos sustojo. Tavex Group darė viską, kas įmanoma, kad išlaikytų aukštus paslaugos teikimo reikalavimus. Komandos susitelkimo, sunkaus partnerių darbo ir nuolatinių inovacijų dėka mums tai pavyko. Savo klientams pristatėme 200 000 uncijų aukso.

Tavex 2021 m.

Tavex siekia, kad vis daugiau ir daugiau žmonių galėtų įsigyti aukso bei sidabro gaminių didmenine kaina. Mums tai pavyko pasiekti, nes mūsų apdovanojimų pelniusioje svetainėje investuoti paprasta ir saugu. Taip pat, mūsų gaminius išsiunčiame tą pačią dieną ir apdraudžiame pristatymus. Tavex skatina naujoves ir tuo pačiu išlaiko savo kertines vertybes. Ryžtas augti paskatino mus 2021 m. plėsti Tavex Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje ir Serbijoje.

Tavex skaičiais

Pagrindiniai skaičiai apie mūsų verslą ir pasiekimus

0

12 Europos šalių

0+

biurų

0+

atsidavusių darbuotojų

0+

parduoto aukso kilogramų 2021 m.

0+

puikių veiklos metų

12

12 Europos šalių

30

biurų

250

atsidavusių darbuotojų

9800

parduoto aukso kilogramų 2021 m.

30

puikių veiklos metų

Keletas faktų

Per pastaruosius 7 metus „Tavex“ pardavė beveik 30 tonų aukso beveik 12-ai milijonų klientų.

Kokybė garantuoja kiekybę.

2013

3100 kg

2014

2900 kg

2015

2850 kg

2016

3200 kg

2017

3000 kg

2018

3500 kg

2019

4400 kg

2020

6100 kg

2021

9200 kg

Tad užsukite pas mus ir ištarkite Labas, Hello, Hej, Tere, Helô, Cześć, Salut, Moikka, Szia ar Labdien!

Registruokitės Tavex ID

Silpnas Saugus
Silpnas Saugus