Pridėti kainų pranešimą
Investicinio aukso ir sidabro kainoraštis
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Investicinio aukso ir sidabro kainoraštis

Aukščiausio likvidumo pasaulyje aukso luitai ir monetos. Susiraskite investicinį auksą su minimaliu spredu, peržiūrėkite kainas už tam tikrą kiekį ir nemokamai susikurkite Tavex ID, kad galėtumėte valdyti savo investicijų portfelį.
Skaitykite „Kodėl investuoti į auksą?“

Investicinis auksas – tai investicija į realų ir materialų turtą, kurio kiekis gamtoje yra ribotas. Auksas yra unikalus taurusis metalas, todėl vis dar vadinamas pasaulio valiuta.

 

Kainos atnaujintos prieš 20 minučių
Kodėl investuoti į auksą?

Investicinis auksas – tai investicija į materialųjį turtą, kurio kiekis ribotas. Auksas yra unikalus taurusis metalas, todėl iki šiol vadinamas „pasaulio valiuta“.

Dėl kokių pagrindinių priežasčių auksas visame pasaulyje įtraukiamas į investicinį portfelį arba tiesiog kaupiamas vaikų ateičiai, pensijai ar įpėdiniams?

Kodėl investuoti į auksą?

Kurį investicinį produktą turėčiau pasirinkti?

Standartiškai investiciniai lydiniai gali būti skirstomi į 2 kategorijas: investicinius luitus ir investicines monetas.

Vienas itin dažnas klausimas, kylantis žmonėms prieš investuojant, yra susijęs su produktų pasirinkimu. Pasistengsime jums padėti. Renkantis tinkamą investavimo produktą, vertėtų atsiminti tris svarbius dalykus,

kurie yra:

žemiausia kaina už gramą;
produkto atsekamumas pasauliniu mastu;
įvairus produkto dydis ir vertė.

Apskritai, didžiausi produktai turi mažiausias maržas. Taigi verčiau vieną kartą nusipirkti didesnį aukso kiekį nei pirkti jo dažnai ir po nedaug. Taigi, rekomenduojame geriau vieną kartą nusipirkti 10 g aukso lydinį nei pirkti 10 kartų po 1 g aukso lydinį.

Toliau pateiktų produktų kaina už gramą yra mažiausia. Jie yra vieni iš geriausią vardą turinčių produktų, kuriuos tarptautiniu mastu priima bankai, investuotojai ar kiti prekiautojai auksu:

  • 100 gramų investicinis „Valcambi“ aukso luitas (šiuos luitus gamina mūsų partnerė „Valcambi“)
  • 50 gramų „Valcambi“ aukso lydinio luitas
  • 1 oz Pietų Afrikos „Krugerrand“ aukso moneta
  • 1 oz „Vienos filharmonijos“ aukso moneta
  • 1 oz „Australijos kengūra“ aukso moneta

Galbūt dabar jau turėsite atsakymą į savo klausimą, kokius investicinius produktus ir kaip pasirinkti?

Kodėl „Tavex“ gali pasiūlyti tokias mažas kainas?

„Tavex“ priklauso „Tavex Group“ koncernui, kuris vykdo veiklą 10 šalių. „Tavex Group“ yra didžiausia Šiaurės Europos tauriųjų metalų prekybos įmonė, kurios gaminių asortimentas labai didelis. Be to, bendradarbiaujame su žinomais aukso gamintojais: „Valcambi“, PAMP, Perto monetų kalykla („Perth Mint“), Austrijos monetų kalykla, „Royal Mint“, „Rand Refinery“.

„Tavex Group“ didžiąją savo produkcijos dalį tiekia tiesiogiai iš gamintojų. Tiekimo grandinėje nėra kitų tarpininkų, todėl galime pasiūlyti ypač konkurencingas kainas.

Skaityti viską
Susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba

Telefonas +370 6077 7704