Pridėti kainų pranešimą

Užsisakykite nemokamą konsultaciją

Tavex prekybos tauriaisiais metalais skyriaus specialistai kasdien konsultuoja klientus investavimo į auksą galimybių klausimais, suteikdami kiekvienam klientui naudingos informacijos ir ieškodami geriausio sprendimo. Pasirinkite Tavex konsultantą ir kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos. Susisiekite su Tavex klientų aptarnavimo tarnyba tavex@tavex.lt arba skambinkite +37060777704  

Andris Šarkels

Jānis Astičs


Kiek trunka konsultacija, kur ji vyksta ir ar yra nemokama?

Konsultacijos laikas nenustatytas, gali trukti nuo 15 minučių iki valandos priklausomai nuo jūsų žinių ir dominančių klausimų.

Konsultacija vyksta telefonu, internetu arba „Tavex“ patalpose Rygoje (Elizabetes iela 21A, Ryga, Latvija).

Konsultacija nemokama ir neįpareigoja sudaryti sandorio.

Konsultacija vyksta individualiai ar grupėje?

Konsultacijos teikiamos tiek individualiai, tiek grupėje internetu arba mūsų filialo patalpose.

Ar prieš konsultaciją būtina perskaityti informacijos apie tauriuosius metalus ir parengti klausimų?

Klausimų parengti nebūtina, jų paprastai kyla konsultacijos metu. Tačiau praktikoje pastebima, kad konsultacija būna įdomesnė, jei klientas turi išankstinių žinių ir yra parengęs dominančių klausimų.

Ar po konsultacijos privalau pirkti tauriųjų metalų ar valiutos?

Tikrai ne! Konsultacijų tikslas – šviesti visuomenę finansiniais klausimais. Konsultacijos metu galima įgyti bazinių žinių apie tauriųjų metalų rinką arba gauti atsakymus į konkrečius šios srities klausimus.

Žinoma, jei jus domina konkretus „Tavex“ produktas ar paslauga ir dėl jo kyla neaiškumų, mielai padėsime suprasti visas paslaugos subtilybes ir prireikus sudaryti sandorį.

Skaityti viską

Kreiptis dėl konsultacijos paprasta

Pasirinkite konsultantą

Konsultantą galite pasirinkti patys arba leisti sistemai automatiškai paskirti specialistą, kuris pasiekiamas jums patogiu metu.

Pasirinkite tinkamiausią laiką

Mums svarbu, kad konsultacijos procesas būtų jums patogus, todėl prašome pasirinkti norimą konsultacijos laiką.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Finansinis raštingumas suteikia pranašumo investicijų srityje. Mūsų darbas – dalintis su jumis savo žiniomis ir patirtimi tauriųjų metalų ir valiutų rinkose.