Pridėti kainų pranešimą

Slapukų politika

Slapukų politikoje aprašyta, kaip SIA „Tavex“ (Latvijoje registruota finansų įmonė, įm. kodas 40003585673) naudoja slapukus svetainėje www.tavex.lv (svetainė), lankytojui (vartotojas, jūs, klientas) apsilankius svetainėje.

Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži raidiniai ir skaitiniai failai, kurie atsisiunčiami ir saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje (pvz., mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje) ir išsaugomi jūsų žiniatinklio naršyklėje svetainės lankymo metu. Jie gali būti naudojami siekiant sekti, kokiuose svetainės puslapiuose lankotės, ir išsaugoti jūsų įvestą informaciją arba prisiminti jūsų pasirinktis, pavyzdžiui, kalbos nustatymus, svetainės peržiūros metu.

Kodėl naudojami slapukai?
Slapukai reikalingi, kad jums būtų lengviau naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis, pavyzdžiui, pirkti nuotoliniu būdu, skaityti „Tavex“ tinklaraščio straipsnius, susipažinti su tauriųjų metalų ir valiutų kainų grafikais, sekti esamas produktų kainas arba naudotis Tavex ID paslauga, kad mes galėtume gauti informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, siekiant tobulinti lankytojams siūlomas paslaugas. Be to, slapukai naudojami siekiant pateikti jums pritaikytą informaciją apie mūsų prekes ir paslaugas.

Ką reiškia sutikti su slapukų naudojimu?
Mes naudojame įvairių tipų slapukus, kurie išdėstomi pagal nutylėjimą (pavyzdžiui, būtini slapukai), tačiau atskiriems slapukams, naudojamiems statistikos, tikslinės auditorijos atrankos ir rinkodaros tikslais, prašome jūsų sutikimo. Duodami sutikimą slapukų juostoje, kuri pasirodo jums lankantis svetainėje, pasirenkate, ar leisti naudoti tam tikrų kategorijų slapukus.

„Būtiniems“ slapukams vartotojo sutikimas nereikalingas, nes šie slapukai užtikrina nepertraukiamą www.tavex.lv svetainės viso turinio rodymą, kad jūs galėtumėte susikurti Tavex ID ir įgyti atitinkamą skaitmeninio naršymo bei naudojimosi internetu patirtį.

Kokie slapukai naudojami pasibaigus saugojimo terminui?
„Tavex“ svetainė naudoja skirtingų tipų slapukus. Skiriasi jų saugojimo laikas ir naudojimo paskirtis. Pasibaigus saugojimo laikui, „Tavex“ naudoja dviejų kategorijų slapukus:

  • Sesijos slapukai naudojami, siekiant sudaryti sandorius internete ir gauti „Tavex“ siūlomas skaitmenines paslaugas. Jie laikinai saugomi jūsų įrenginyje, kai lankotės svetainėje, ir ištrinami atsijungus nuo savo Tavex ID paskyros arba uždarius naršyklę.
  • Nuolatiniai slapukai naudojami, siekiant surinkti jūsų naršymo informaciją ir apibendrinti svetainės statistiką. Jie saugomi jūsų įrenginyje ribotą laikotarpį.

Kokių kategorijų slapukus naudojame (pagal tvarkymo paskirtį)?
Mes naudojame keturių kategorijų slapukus, tačiau vartotojo sutikimo reikia tik 3 iš jų. Jūs galite priimti visas slapukų kategorijas arba tik kurią nors iš jų. Sutikdami su tam tikra kategorija, jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi šios kategorijos slapukai. Jūs bet kuriuo metu galite keisti savo pasirinkimą ir atsisakyti slapukų. Atkreipkite dėmesį, kad mes niekada nesaugome jokių asmens duomenų, nebent pasirinkote užsiregistruoti ir identifikavote save kaip mūsų klientą. Įvairūs paslaugų teikėjai, padedantys mums teikti žiniatinklio paslaugas, gali susikurti mūsų slapukus.
Toks paslaugų teikėjas yra, pavyzdžiui, analizės įrankis „Google Analytics“.

Keturių slapukų grupių tvarkymo tikslai bus aprašyti toliau.

Būtini slapukai yra iš esmės reikšmingi ir leidžia jums pasiekti įvairias „Tavex“ svetainės dalis.

Šie slapukai išsaugomi jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kitame įrenginyje lankymosi svetainėje ir jos peržiūros metu arba nustatytą laikotarpį.

Jie nustatomi kaip atsakas į jūsų veiksmus, kurie laikomi prašymu suteikti paslaugą, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymas, prisijungimas arba formų pildymas.

Šie slapukai yra būtini svetainės veikimui ir jų negalima išjungti. Todėl šios kategorijos slapukams vartotojo sutikimo nereikia.
Tokių slapukų tvarkymo pagrindas yra teisėti SIA „Tavex“ interesai. Šio tipo slapukai saugomi neilgai ir ištrinami uždarius naršyklę.

Statistiniai (analitiniai) slapukai leidžia sekti apsilankymų skaičių ir šaltinius, kad mes galėtume įvertinti ir pagerinti savo svetainės veikimą. Tokie slapukai saugomi nuo 30 sekundžių iki 2 metų.
Jie padeda mums suprasti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie naudojami rečiausiai bei tai, kaip lankytojai naršo mūsų svetainėje.

Jei atsisakysite šių slapukų, jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į mūsų statistiką.
Tokių slapukų tvarkymas grindžiamas jūsų, kaip svetainės vartotojo, sutikimu.

Suasmeninti slapukai Tikslinės auditorijos atrankos (suasmeninti) slapukai naudojami identifikuoti jūsų norimą turinį šioje svetainėje ir pateikti jums tinkamiausią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, pagerinti mūsų turinio pritaikymą ir plėsti jūsų veiksmų galimybes mūsų svetainėje.
Jei atsisakysite šių slapukų, jums bus siūlomas bendras ir mažiau suasmenintas turinys, kuris kartais gali trukdyti.
Tokių slapukų tvarkymas grindžiamas jūsų, kaip svetainės vartotojo, sutikimu.

Rinkodaros slapukai leidžia SIA „Tavex“ surinkti ir analizuoti išsamią informaciją apie apsilankymus svetainėje bei rodyti lankytojui pritaikytą reklamą.
Tokių slapukų tvarkymas grindžiamas jūsų, kaip svetainės vartotojo, sutikimu.

Slapukų priėmimas
Siekdami naudoti 3 iš 4 slapukų (po apdorojimo), mes prašome jūsų sutikimo. Šie slapukai naudojami, siekiant pateikti jums pritaikytą informaciją apie mūsų prekes ir paslaugas bei pagerinti svetainės veikimą. Jei sutinkate, spustelėkite „Priimti visus slapukus“.
Jei norite valdyti savo pasirinkimą arba atsisakyti slapukų, spustelėkite „Tvarkyti slapukus“.
Jūs galite pateikti, tvarkyti slapukus arba jų atsisakyti (išskyrus „būtinus“) slapukų juostoje, kuri rodoma, kai lankotės mūsų svetainėje. Jūsų pasirinkimas dėl slapukų naudojimo bus saugomas 60 savaičių. Sutikdami su tam tikra kategorija, jūs sutinkate su visais tos kategorijos slapukais. Laikui bėgant slapukai gali būti atnaujinami ir pritaikomi siekiant pagerinti paslaugų teikimą, todėl slapukų sąrašas nuolat atnaujinamas.

Kaip atšaukti arba pakeisti slapukų pasirinkimą „Tavex“ svetainėje?
Jūs bet kuriuo metu galite tvarkyti savo nuostatas ir jas keisti, nurodydami, kuriuos slapukus mums leidžiate naudoti, arba
atsisakyti slapukų naudojimo. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų pasirinkimai gali turėti įtakos svetainės funkcionalumui ir dėl to negalėsite pasinaudoti visomis mūsų internetinių paslaugų teikiamomis galimybėmis bei gauti pasiūlymų ar reklamos skelbimų. Be to, jūs galite keisti savo įrenginio žiniatinklio naršyklės slapukų
nustatymus arba ištrinti slapukus. Atkreipkite dėmesį, kad užblokavus arba ištrynus slapukus, Tavex ID neveiks, be to, tai gali turėti įtakos likusios svetainės dalies veikimui ir išvaizdai.
Atkreipkite dėmesį, kad užblokavus arba ištrynus slapukus, Tavex ID paskyra ir dalis svetainės funkcionalių ir klientui patogių parinkčių neveiks. Tai gali turėti įtakos likusios
svetainės dalies veikimui ir išvaizdai. Galite atsisakyti visų slapukų, išskyrus būtinus.
Gali tekti keisti saugos nustatymus kiekvienoje naršyklėje, o rodomi nustatymai gali skirtis. Jei reikia, informacijos, kaip pasirinkti tinkamus nustatymus, rasite savo naršyklės vartotojo vadove.

Duomenų tvarkymas
Tais atvejais, kai asmens duomenis tvarkome naudodami slapukus, veiksmus atliekame vadovaudamiesi SIA „Tavex“ asmens duomenų tvarkymo principais.

Duomenų subjekto teisės
Vartotojo kaip duomenų subjekto teisės:

  • gauti patvirtinimą, kad „Tavex“ svetainė gali tvarkyti vartotojo asmens duomenis ir, jei taip, patvirtinimą juos pasiekti;
  • reikalauti ištrinti vartotojo asmens duomenis;
  • apriboti vartotojo asmens duomenų tvarkymą;
  • nesutikti, kad būtų tvarkomi vartotojo asmens duomenys, jei tvarkymas pagrįstas teisėtais SIA „Tavex“ interesais;
  • atšaukti sutikimą dėl vartotojo asmens duomenų tvarkymo;
  • pateikti skundą dėl SIA „Tavex“ vykdomo asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų inspekcijai www.dvi.gov.lv, jei, vartotojo nuomone, remiantis duomenų apsaugos teisės aktais, vartotojo asmens duomenų tvarkymu pažeidžiami vartotojo interesai ir teisės.

Vartotojas gali pasinaudoti duomenų subjekto teisėmis, pateikdamas identifikuotą prašymą SIA „Tavex“ filiale arba siųsdamas elektroniniu parašu pasirašytą užklausą el. paštu.

Kontaktinė informacija
Jei turite klausimų ar pageidavimų, susijusių su slapukų naudojimu, sutikimo atšaukimu arba slapukų pasirinkimo valdymu „Tavex“ svetainėje,
prašome susisiekti su SIA „Tavex“.
Kontaktinė informacija pateikiama „Tavex“ svetainės tinklalapyje „Kontaktai“.
Vartotojas gali susisiekti su SIA „Tavex“ paskirtu asmens duomenų apsaugos specialistu el. pašto adresu: dpo@tavex.lv arba siųsdamas laišką paštu: Elizabetes 21a-103, Ryga, LV-1010, nurodydamas „Asmens duomenų apsaugos specialistui“.

Slapukų politikos galiojimas
Slapukų politika parengta latvių kalba ir išversta į anglų bei rusų kalbas. Kilus lingvistiniams ar interpretavimo ginčams ir nesutarimams arba gavus pretenziją, teisinė pirmenybė teikiama tekstui latvių kalba.
Slapukų politika įsigalioja 2021 m. balandžio 13 d., paskutinė jos redakcija pateikta „Tavex“ svetainės paskyroje „Sąlygos“.

Kontaktas
Jei turite klausimų dėl slapukų naudojimo, siųskite savo klausimus tavex@tavex.lt arba skambinkite +372 627 9900