Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz aukso moneta „Amerikos buivolas“

Yra sandėlyje
Jeigu norite turėti aukso lydinio monetą, kuri atspindi Šiaurės Amerikos paveldą, yra laikoma teisėta atsiskaitymo priemone Jungtinėse ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-4
2454,57 €
2257,76 € 8.02%
5-9
2443,26 €
2257,76 € 7.59%
10+
2431,95 €
2257,76 € 7.16%
Visos nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netiksliai konkretaus produkto atvaizdas.

Įvadas

Jeigu norite turėti aukso lydinio monetą, kuri atspindi Šiaurės Amerikos paveldą, yra laikoma teisėta atsiskaitymo priemone Jungtinėse Valstijose ir kurioje yra 1 Trojos uncija gryno 999,9 prabos aukso, tuomet rinkitės tik auksinį „Amerikos buivolą“. 2005 m. JAV Kongresui leidus, kitais metais moneta buvo nukaldinta JAV Vest Pointo monetų kalykloje ir ji buvo pirmoji JAV vyriausybės išleista 24 karatų teisėta atsiskaitymo priemone laikoma moneta. Kiekvienas, besižavintis Jungtinių Valstijų Aukso įkūrimo istorija, privalo turėti monetą „Amerikos buivolas“, vaizduojančią dailius ikoniškus Amerikos skiriamuosius ženklus.

Kodėl verta įsigyti

 • Ši 1 oz moneta seka aukso kainą. „Amerikos buivolo“ monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • „Amerikos buivolo“ aukso monetos prilygsta pinigams. „Amerikos buivolo“ monetos yra teisėta atsiskaitymo priemonė Jungtinėse Valstijose ir yra priimamos bei keičiamos visame pasaulyje.
 • Auksinis „Amerikos buivolas“ yra atpažįstamas. Tai, kad „Amerikos buivolo“ monetas kaldina JAV Vest Pointo monetų kalykla ir kad jose vaizduojami du žymūs Šiaurės Amerikos skiriamieji ženklai – Amerikos bizonas ir Amerikos čiabuvis indėnas, garantuoja jų pripažinimą ir likvidumą visame pasaulyje.
 • „Amerikos buivolo“ monetos pagamintos iš 99,99 % gryno aukso. Daugeliu atžvilgių rankose smagiau laikyti 24 karatų „Amerikos buivolo“ monetą nei lydyto aukso monetą. Kitaip nei lydytas auksas, grynas 24 karatų auksas pasižymi blizgia aukso spalva ir būdamas didesnio tankio, jis yra apčiuopiamesnis.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2454,57 €
 • Atpirkimo kaina
  2257,76 €
 • Rizika šiuo metu
  196,81 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 138.26% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2251,42 EUR/oz.

Istorija

Amerikos buivolas atstovauja Šiaurės Amerikos paveldui

Amerikos bizonas, pavaizduotas Amerikos Buffalo monetos averse, yra rūšis, kuri kažkada laisvai klajojo Šiaurės Amerikos pievose. Dėl per didelės komercinės Amerikos bizonų, dar vadinamų Amerikos buivolais, medžioklės, šis gyvūnas buvo beveik sunaikintas XIX amžiuje Jungtinėse Valstijose. Laimei, ši rūšis neseniai sugrįžo dėka kelių nacionalinių parkų ir ribotų privačių rezervatų.

Produkto svoris gramais
31.10659
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10348
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.7
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
50 dolerių
Gamintojas
The United States West Point Mint, JAV

Aversas

Averso pusėje vaizduojamas Amerikos čiabuvis, kuris, pasak dizainerio James Earle Fraser, buvo sukurtas derinant trijų Amerikos indėnų genčių vadų veido bruožus. Averso pusėje taip pat iškaltas žodis „LIBERTY“ (liet. Laisvė), nukaldinimo metai ir dizainerio Fraser inicialas „F“.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas Amerikos bizonas, dažnai vadinamas Amerikos buivolu. Virš Buivolo iškalti žodžiai „UNITED STATES OF AMERICA“ (liet. Jungtinės Amerikos Valstijos) bei lotyniški žodžiai “E PLURIBUS UNUM” (liet. Vienintelė iš daugelio). Žemiau buivolo iškalti žodžiai „IN GOD WE TRUST“ (liet. Mes tikime Dievą), nominalioji vertė „$50“, svoris ir monetos grynumas.

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti 20 vienetų pakuotes originaliose kalyklos užsandarintose tūbelėse.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.