Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz aukso moneta „Amerikos erelis“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti aukso monetą „Amerikos erelis“, populiariausią Jungtinių Amerikos Valstijų aukso dirbinį ir vieną labiausiai ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-4
2335,46 €
2163,69 € 7.35%
5-9
2324,70 €
2163,69 € 6.93%
10+
2313,94 €
2163,69 € 6.49%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti aukso monetą „Amerikos erelis“, populiariausią Jungtinių Amerikos Valstijų aukso dirbinį ir vieną labiausiai pirmaujančių investicinių aukso monetų pasaulyje. Šios įspūdingos aukso monetos populiarumą lemia gražus dizainas, aukšta kokybė ir prestižinis teisėtos mokėjimo priemonės statusas. Nuo tada, kai 1986 m.  aukso monetą „Amerikos erelis“ pirmą kartą išleido Jungtinių Amerikos Valstijų monetų kalykla, daugeliui investuotojų šios monetos tapo pageidaujamu materialiniu turtu ir iki šios dienos jų nupirkta daugiau nei 30 mln. vienetų.

Kadangi aukso monetų „Amerikos erelis“ grynumą garantuoja JAV vyriausybė, jos yra pripažįstamos visame pasaulyje ir palaikomos stiprios bei likvidžios rinkos. Dėl šios priežasties jas mėgsta daugelis investuotojų, ypač tie, kurie nori paįvairinti savo portfelį ir apsidrausti nuo nepalankių įvykių rinkoje.

Kodėl verta įsigyti

 • Aukso monetos „Amerikos erelis“ tiesiogiai seka aukso kainą. „Amerikos erelio“ monetų vertė yra pagrįsta aukštos prabos aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • „Amerikos erelio“ auksinės monetos turi ilgalaikę materialinę vertę. 1985 m. Jungtinių Valstijų Kongresas „Amerikos erelio“ aukso monetai suteikė teisėtos mokėjimo priemonės statusą ir šiuo metu ji yra ilgiausiai nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio nepertraukiamai gaminama JAV aukso moneta, atgavusi šį brangiųjų pinigų statusą.
 • „Amerikos erelio“ aukso monetos yra likvidžios ir pripažįstamos. Iki šios dienos Jungtinių Valstijų monetų kalykla yra nukaldinusi ir išleidusi daugiau nei 30 milijonų monetų, o tai yra „Amerikos erelio“ auksinių monetų pasaulinio pripažinimo ir priėmimo pagrindas.
 • „Amerikos erelio“ aukso monetos yra ilgaamžės. Jos kaldinamos iš 91,67 % grynumo (22 karatų) aukso lydinio. Likusią lydinio dalį sudaro sidabras ir varis, kurie sustiprina monetos paviršių ir padidina monetos ilgaamžiškumą.
 • „Amerikos erelio“ aukso monetos prilygsta santaupoms. „Amerikos erelio“ aukso monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta mokėjimo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • „Amerikos erelio“ aukso monetos yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, „Amerikos erelio“ aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2335,46 €
 • Atpirkimo kaina
  2163,69 €
 • Rizika šiuo metu
  171,77 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 122.45% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2151,85 EUR/oz.

Istorija

1930 m. finansų krizė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir auksas

1930-aisiais Jungtinėms Amerikos Valstijoms išgyvenant Didžiąją depresiją, auksas natūraliai tapo pasirinktinu turtu. Žmonėms siekiant iškeisti visų formų popierinius vertybinius popierius, įskaitant banknotus, į auksą, finansų sektorius ir pati vyriausybė patyrė aukso atsargų stygių. Siekdamas to išvengti, 1933 m. prezidentas Franklinas D. Ruzveltas išleido liūdnai pagarsėjusį dekretą Nr. 6102, kuriuo kriminalizavo aukso nuosavybę ir uždraudė visus vyriausybės išleistus finansinių popierių instrumentus išpirkti auksu. Nuo 1933 m. JAV prasidėjo naujoji finansinė era, kai žalieji popierėliai tapo kertiniu šalies pinigų sistemos akmeniu.

„Amerikos erelio“ aukso monetų pirkimai išaugo

Ruzvelto dekretas, draudžiantis aukso nuosavybę, galiojo 41 metus, kol 1974 m. Geraldas Fordas panaikino šį įstatymą. Prireikė dar vienuolikos metų, kol Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas 1985 m. priėmė aukso lydinių įstatymą, leidžiantį sukurti teisėtą atsiskaitymo aukso ir sidabro monetomis sistemą. Vėliau, 1986 m., Jungtinių Valstijų monetų kalykla išleido pirmąją aukso monetą „Amerikos erelis“ (angl. American Eagle). Turint omenyje, kad tai buvo pirmoji teisėta atsiskaitymo priemone laikoma aukso moneta, išleista Jungtinėse Valstijose per penkis dešimtmečius, laukiančių pirkėjų buvo daug. Tiesą sakant, pirmaisiais išleidimo metais, Jungtinių Valstijų monetų kalykla turėjo nukaldinti daugiau nei 3,6 milijonus vienetų arba 62 tonas „Amerikos erelio“ aukso monetų, kad patenkintų paklausą tarp investuotojų bei monetų pardavėjų!

Aukso moneta „Amerikos erelis“ – puikus apsidraudimas

Dėl Jungtinių Valstijų suteikto teisėtos atsiskaitymo priemonės statuso, jau nuo 1986 m. „Amerikos erelio“ lydinių monetos yra vienos labiausiai pageidaujamų aukso monetų tarp investuotojų, norinčių apsaugoti savo portfelį nuo akcijų kritimo biržose bei ekonominės suirutės. Jungtinių Valstijų monetų kalyklos pateikiami skaičiai, susiję su „Amerikos erelių“ paklausa, aiškiai rodo, kad investuotojai ženkliai padidino šių monetų pirkimą 1987 m. akcijų rinkos krizės metu, taip pat iš kart prieš dot-com burbulą (dar vadinamą Interneto bendrovių burbulu) 1999–2000 ir visai neseniai, 2008–2009 m., kai JAV ir kitos didžiosios ekonomikos nugrimzdo į rimtą nuosmukį. Iš tiesų, šiais laikotarpiais paklausa per metus vidutiniškai išaugo beveik 100 %, o tai patvirtina faktą, kad neramiais laikais biržoje, aukso moneta „Amerikos erelis“ tampa pasirinktinu turtu.

Produkto svoris gramais
33.95576
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10348
Praba
916.7
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.7
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
50 dolerių
Gamintojas
United States Mint, JAV

Aversas

Averso pusėje vaizduojama romėnų laisvės deivė, dešinėje rankoje laikanti fakelą, o kairėje – alyvmedžio šakelę. Monetos apačioje, fone, pavaizduotas Kapitolijaus pastatas, o dešinėje – nukaldinimo metai bei raidė „W“, žyminti Vest Pointo monetų kalyklą (angl. West Point Mint).

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas erelio patinas, laikantis alyvmedžio šakelę ir skrendantis virš lizdo, kuriame patelė su savo jaunikliais. Virš skrendančio erelio iškalti žodžiai „UNITED STATES OF AMERICA“ (liet. Jungtinės Amerikos Valstijos), o centre prie patelės yra lotyniškas užrašas „E PLURIBUS UNUM“ (liet. Vienintelė iš daugelio) bei „IN GOD WE TRUST“ (liet. Mes tikime Dievą). Lizdo apačioje iškaltas monetos svoris, „$50“ nominalioji vertė bei dizainerės Miley Busiek, iškalusios erelio lizdą, inicialai „MB“.

Pakuotė

Amerikos erelio aukso moneta supakuota permatomoje monetų kapsulėje. Tačiau kiekvienai parduodamai monetai Tavex taip pat gali pasiūlyti dekoratyvinę dėžutę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.