Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 g Argor-Heraeus aukso luitelis

Yra sandėlyje
Šis aukso luitas yra mažiausias "Argor-Heraeus" gamintojo asortimente. Šio dydžio luitams taikomas gerokai didesnis antkainis, nes 1 ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
88,88 €
73,54 € 17.26%
10-19
88,17 €
73,54 € 16.59%
20+
87,46 €
73,54 € 15.92%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Šis aukso luitas yra mažiausias "Argor-Heraeus" gamintojo asortimente. Šio dydžio luitams taikomas gerokai didesnis antkainis, nes 1 g luitelių gamybos sąnaudos yra tokios pačios kaip, pavyzdžiui, 100 g luitų. Skirtumas tas, kad 100 g luite gamybos sąnaudos "paslėptos" daug didesnėje kainos dalyje, o 1 g luitelyje jos akivaizdžiai padidina produkto antkainį.

Nepaisant to, toks 1 g aukso luitelis gali būti graži dovana bet kurios šventės proga. Jei norite investuoti į auksą pirkdami 1 gramo aukso luitus, rekomenduojame atkreipti dėmesį į "Tavex" 1 gramo aukso luitus, kurių antkainis yra daug mažesnis.

Nuo 2023 m. gegužės mėnesio "Argor-Heraeus" luitų galima įsigyti internetu su pristatymu jūsų nurodytu adresu, taip pat visuose "Tavex" filialuose, nes "Tavex Group" yra oficialaus šios gamyklos platintojas. Bendrovė "Argor-Heraeus SA" yra viena didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų perdirbėjų. Gamykla turi nepriekaištingą reputaciją ir įspūdingą istoriją.

Dabar mūsų klientai turi galimybę savo investicinius portfelius papildyti trijų didžiausių pasaulio gamintojų - "PAMP Suisse", "Valcambi Suisse" ir "Argor-Heraeus" luitais. Svarbu - "Tavex Group" yra oficialus visų trijų gamyklų platintojas, o tai reiškia, kad investuotojai gali būti tikri dėl gaunamų luitų autentiškumo, nes jie į mūsų sandėlius atkeliauja tiesiai iš gamyklų.

1 g aukso luiteliai yra tinkamas finansinis turtas tiek naujiems, tiek patyrusiems investuotojams. Tokio dydžio aukso luitus lengva laikyti ir gabenti, o visame pasaulyje jie pripažįstami kaip vertinga investicija. Nesvarbu, ar ketinate pirkti auksą pirmą kartą, ar norite papildyti savo turimą investicinį portfelį, 1 g aukso luiteliai yra puikus pasirinkimas.

Investicinis auksas yra populiarus būdas diversifikuoti savo portfelį, o fizinių aukso luitų pirkimas yra vienas iš labiausiai paplitusių investavimo į auksą būdų. Aukso vertė ilgainiui turi tendenciją didėti, todėl auksas yra stabilus investicinis turtas. Jei norite įsigyti aukso, kad išsaugotumėte savo santaupų vertę ilguoju laikotarpiu, apsvarstykite Argor-Heraeus 1 gramo aukso luitelius kaip patikimą investicinį pasirinkimą.

Kodėl verta įsigyti

 • Šių luitelių praba yra 999,9. "Argor-Heraeus" gamykloje gamybos ir perdirbimo procesus stebi Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų biuro ir LBMA (Londono tauriųjų metalų rinkos asociacijos) akredituoti vertintojai, todėl garantuojama, kad "Argor-Heraeus" aukso luitai atitinka griežtus tauriojo metalo kokybės ir grynumo standartus.
 • "Argor-Heraeus" 1 g aukso luitelis yra finansinis turtas. "Argor-Heraeus" 1 g aukso luitelis yra puikus pasirinkimas ilgalaikei investicijai. Šis aukso luitelis tinka investuotojams, kurie vertina savo santaupų saugumą ir stabilumą, nes fizinio aukso turėjimas gali užtikrinti šiuos poreikius.
 • Argor-Heraeus aukso luitai yra puikus būdas diversifikuoti savo portfelį. Turėdamas "Argor-Heraeus" 1 gramo aukso luitelių, investuotojas diversifikuoja savo investicinį portfelį sumažindamas ne tik valiutos riziką, bet ir išvengdamas rizikos, kurią gali sukelti bendradarbiavimas su tarpininku (sandorio šalies rizika).
 • Argor-Heraeus aukso luitai yra mokėjimo priemonė. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir didžiausi tauriųjų metalų prekiautojai visame pasaulyje pripažįsta "Argor-Heraeus" aukso luitus kaip investicinį auksą, atitinkantį "Good Delivery" standartą. Tai užtikrina, kad "Argor-Heraeus" 1 gramo aukso luiteliai yra atpažįstami visame pasaulyje ir pasižymi dideliu likvidumu (lengvai iškeičiami į pinigus visame pasaulyje, juos be apribojimų perka tauriųjų metalų prekiautojai, finansų įstaigos ir kiti investuotojai).
 • 1 gramo "Argor-Heraeus" aukso luitelio kainą lemia jo svoris. 1 gramo Argor-Heraeus aukso luitelis yra vienas iš labiausiai paplitusių tokio formato aukso luitų pasaulyje. Jo vertę lemia grynojo aukso kiekis, kuris siejamas su pasauline aukso kaina.
 • Bendrovė "Argor-Heraeus SA" atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra visiškai sertifikuota pagal ISO 9001:2011; ISO 17025. Gamyklos veiklą prižiūri FINMA ir LBMA.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  88,88 €
 • Atpirkimo kaina
  73,54 €
 • Rizika šiuo metu
  15,34 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 125.22% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2210,27 EUR/oz.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

Argor-Heraeus

"Argor-Heraeus" yra viena didžiausių tauriųjų metalų perdirbimo gamyklų Šveicarijoje ir pasaulyje. "Argor-Heraeus" yra įsikūrusi netoli Italijos sienos, šalia kitų dviejų milžiniškų Šveicarijos tauriųjų metalų gamyklų - Valcambi ir PAMP. Ši metalų perdirbimo gamykla priklauso bendrai Austrijos monetų kalyklos ir  Vokietijos pramonės ir tauriųjų metalų grupei Heraeus, Vokietijos komerciniam bankui Commerzbank ir Argor-Heraeus vadovybei.

Bendrovės "Argor-Heraeus" veiklos pradžia - 1951 m. Šveicarijos Tičino kantone, Chiasso mieste, įsteigta "Argor SA" rafinavimo įmonė. Grupėje "Argor-Heraeus" dirba apie 320 darbuotojų. Grupės būstinė ir tauriųjų metalų rafinavimo gamykla yra Mendrisio mieste Šveicarijoje.

Mendrisio mieste esančioje "Argor-Heraeus" rafinavimo gamykloje perdirbamas ir rafinuojamas auksas, sidabras, platina ir paladis. Auksas rafinuojamas iki 99,99 % ir 99,999 % grynumo, sidabras - iki 99,9 %, o platina ir paladis - iki 99,95 %. Bendrovė "Argor-Heraeus" turi klientų daugiau kaip 50 šalių, įskaitant kasybos bendroves, prekybos namus, centrinius ir komercinius bankus, monetų kalyklas, juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių įmones bei pramoninius vartotojus.

Remiantis 2014 m. įmonės ataskaitos duomenimis, "Argor-Heraeus" rafinavimo gamyklos metinis aukso perdirbimo pajėgumas buvo 350-400 tonų. Kaip ir visose Šveicarijos tauriųjų metalų rafinavimo įmonėse, "Argor-Heraeus" prižiūri licencijuoti vertintojai (essayeurs jurés), akredituoti Šveicarijos centrinio tauriųjų metalų kontrolės biuro, kurie užtikrina, kad rafinavimo įmonėje išgaunamų tauriųjų metalų įvertinimai atitiktų griežtus Tauriųjų metalų kontrolės biuro nustatytus kokybės standartus.

"Argor-Heraeus" yra viena iš vos penkių rafinavimo įmonių, priklausančių Londono aukso luitų rinkos asociacijos (LBMA) gero tiekimo praktikos grupei, kuri padeda LBMA palaikyti rafinavimo įmonių narių kokybės standartus visame pasaulyje. "Argor-Heraeus" taip pat yra visateisė LBMA narė. Didmeninė "Argor-Heraeus" aukso luitų prekyba yra akredituota nuo 1961 m., o sidabro luitų prekyba taip pat nuo 1961 m.

Bendrovė "Argor-Heraeus" taip pat yra Šveicarijos tauriųjų metalų gamintojų ir prekybininkų asociacijos "Association Suisse des Fabricants et Commerçants de Métaux Précieux" (ASFCMP) narė.

Nuo 2023 m. "Tavex Group" yra oficiali "Argor-Heraeus" prekybos atstovė.

Produkto svoris gramais
1
Auksas 999.9° (svorio, g)
1
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.03215
Ilgis
15
Plotis
8.7
Storis
0.5
Gamintojas
Argor-Heraeus, Šveicarija

Aversas

1 gramo aukso luito aversas yra klasikinio Šveicarijos aukso luito dizaino, kuriame yra gamintojo antspaudas, šalis (Šveicarija), svoris (1 gramas) ir aukso grynumas (999,9 prabos). Apatinėje averso dalyje yra monetų kalyklos ženklas, garantuojantis luito autentiškumą ir unikalus serijos numeris.

Reversas

Argor-Heraeus 1 gramo aukso luitelio reversas yra be logotipo, kad būtų išsaugotas lygus, blizgus ir tarsi veidrodis spindintis paviršius.

Pakuotė

Skaidri plastikinė pakuotė (blisteris) su integruotu sertifikatu.

Autentiškumo sertifikatas

Serijos numeris, išgraviruotas ant aukso luitelio, atkartojamas sertifikate.

Net ir mažiausias "Argor-Heraeus" asortimento aukso luitas gali jus pradžiuginti! Dažnai sakoma, kad investuotojai, prieš įsigydami didesnio aukso svorio investicinį produktą, pirmiausia linkę pirkti mažesnio aukso svorio produktus, kad "išbandytų", ar partneris yra patikimas.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.