Pridėti kainų pranešimą

Sukurti naują PriceBot

+ -

Sukurti naują PriceBot

PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

20 gramų Valcambi Suisse aukso luiteliai

Tavex džiaugiasi pristatydama 20 g Valcambi šveicariško aukso luitelį. Kadangi šiuos luitelius gamina Valcambi, didžiausia Šveicarijos tauriųjų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-5 1 173,29
1 132,72 3.64%
6-24 1 167,71
1 132,72 3.14%
25+ 1 162,12
1 132,72 2.64%
Visos nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netiksli konkretaus produkto atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi pristatydama 20 g Valcambi šveicariško aukso luitelį. Kadangi šiuos luitelius gamina Valcambi, didžiausia Šveicarijos tauriųjų metalų liejykla, jie yra nepakartojamos kokybės simbolis su garantuotu 999,9 prabos grynumu ir aukštu likvidumu. Dailaus ir stilingo dizaino Valcambi nukaldintas 20 gramų šveicariško aukso luitelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinių aukso produktų, išlaikančių likvidumo, portatyvumo ir įperkamumo pusiausvyrą. Įsigydami šį elegantišką aukso luitelį, Jūs ne tik įgysite vertingą tauriojo metalo gaminį, pagamintą pasitelkiant Šveicarijos inžinerijos žinias, bet taip pat alternatyvią tvirtą valiutą, kuri netiesiogiai garantuoja, kad ją tarptautiniu mastu pripažins tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • 999,9 prabos aukso luitelių grynumas yra garantuotas. Valcambi gamybos ir perdirbimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro bei Londono lydinių rinkos asociacijos (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami Valcambi aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • Už prieinamą kainą parduodami 20 gramų Valcambi aukso luiteliai gali tapti elegantiška dovana. Įvertinant 20 gramų esantį aukso kiekį, luitelį galima įsigyti už priimtiną kainą, o dėl šio luitelio unikalumo, vertingumo ir fakto, kad jis pagamintas Šveicarijoje, jis tampa puikia dovana.
 • Valcambi šveicariško aukso luiteliai yra tikras auksakalystės šedevras.  20 gramų aukso luitelis pasižymi moderniu ir dailiu dizainu. Ant paprasto, tačiau labai elegantiško luitelio yra ribotas užrašų kiekis, todėl lieka daugiau vietos gražiam veidrodiniam paviršiui, padedančiam išryškinti tikrąjį aukso grožį.
 • Valcambi šveicariško aukso luiteliai prilygsta pinigams. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir visos pasaulio prekių biržos pripažįsta Valcambi aukso luitus kaip kokybės standartą, todėl užtikrinama galimybė, kad Valcambi 20 gramų aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.
 • 20 gramų Valcambi šveicariško aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei.  Valcambi 20 gramų aukso luitelis yra vienas labiausiai pasaulyje parduodamų tokio formato aukso luitų. Luitelio vertė pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  1 173,29
 • Atpirkimo kaina
  1 132,72
 • Rizika šiuo metu
  40,57

Fact: aukso kaina EUR pakilo 33.29% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 1 902,43 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 1 734,65 EUR/oz.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

Valcambi Suisse

Valcambi yra 1961 m.  Šveicarijoje įsteigta tauriųjų metalų perdirbimo įmonė, pasaulyje žinoma kaip viena didžiausių lietų ir kaldintų lydinių luitų gamintoja ir tiekėja. Dėl išskirtinės kokybės Valcambi lydinių luitai yra pripažįstami visame pasaulyje ir yra laikomi šveicariško meistriškumo skiriamuoju ženklu, todėl juos graibsto tauriųjų metalų žinovai. Bendrovė gamina savo produkciją Balernoje, Šveicarijoje, kur valdo vieną didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų gamyklų, galinčių per metus perdirbti įspūdingą kiekį tauriųjų metalų – 2 000 metrinių tonų. 2013 m. perdirbamo aukso kiekis siekė 3 000 tonų. Bendra kasmet šioje gamykloje perdirbamo aukso vertė yra mažų mažiausiai įspūdinga, o tai, kad „Newmont Mining“, viena didžiausių pasaulio aukso gavybos įmonių, valdo didžiąją dalį bendrovės akcijų, akcentuoja Valcambi, kaip vienos didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų liejyklos, svarbą.  Valcambi aukso bei sidabro luitai, kuriuos akreditavo visos pagrindinės tauriųjų metalų biržos, Šveicarijos centrinis bankas ir Londono lydinių rinkos asociacija (angl. LBMA) yra pripažįstami visame pasaulyje, o įmonės klientai – nuo mažmeninių investuotojų iki kai kurių didžiausių tarptautinių finansų įstaigų, vyriausybių ir centrinių bankų.

Valcambi yra Londono lydinių rinkos asociacijos narė.

Londono lydinių rinkos asociacija, arba LBMA buvo įkurta 1987 m. Anglijos centrinio banko kaip nepriklausomas reguliatorius. LBMA ištakos siekia keletą šimtmečių atgal, 1700 m., kai Londonas tapo didžiausiu pasaulyje tauriųjų metalų prekybos centru. Jis buvo vadinamas Londono lydinių birža (angl. London Bullion Market), kurią savarankiškai reguliavo žymiausi Londono tauriųjų metalų prekiautojai ir gamintojai, kontroliavę biržą akredituojant tauriųjų metalų perdirbėjus į Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą (angl. London Good Delivery List). Į Londono lydinių biržą buvo priimamos tik tos perdirbimo įmonės, kurios atitiko Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąraše nustatytus kokybės ir grynumo kriterijus. Šiandien Londono aukso rinkos asociacijai priklauso daugiau nei 135 įmonės, tarp kurių yra keletas didžiausių tauriųjų metalų perdirbėjų, sandėliavimo paslaugų teikėjų, gamintojų ir tauriųjų metalų prekiautojų.  Visi jie priklauso LBMA – labiausiai gerbiamai ir patikimiausiai pasaulyje veikiančiai tarptautinei institucijai, reguliuojančiai aukso ir sidabro lydinių gamybos ir perdirbimo procesą. Pagrindinis LBMA vaidmuo – administruoti Patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą, kuris šiandien yra tapęs tarptautiniu aukso ir sidabro luitų kokybės bei prabavimo standartu.

Produkto svoris gramais
20.002
Auksas 999.9° (svorio, g)
20
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svorio, ozt)
0.64301
Ilgis
31
Plotis
18
Storis
2.2
Gamintojas
Valcambi Suisse, Šveicarija

Aversas

Aversas: 20 g aukso luitelio viršuje yra oficialus Valcambi antspaudas. Luitelio viduryje užrašyta "20 g", "fine gold" (liet. grynas auksas) bei skaičius "999,9", reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Reversas

Reversas: 20 gramų aukso luitelio reverso paviršius yra blizgus ir tuščias su išgraviruotu tekstu „VALCAMBI SUISSE“.

Pakuotė

20 gramų aukso luitelis yra sandarioje permatomoje, nuo klastojimo apsaugotoje pakuotėje. Didesni užsakymai (20, 40, 60 vnt. ir t.t.) yra tiekiami originaliose gamyklinėse kieto plastiko dėžutėse. Abi pakuotės pusės yra oranžinės spalvos su baltu krašteliu.

Autentiškumo sertifikatas

Kiekvienas aukso luitelis turi priskirtą individualų numerį, matomą priekinėje originalios pakuotės pusėje. Kitoje pakuotės pusėje nurodomas Aukso sertifikatas, kuriame pateikiama visa autentiškumo užtikrinimui reikalinga informacija: gaminio svoris, aukso grynumas ir duomenys apie gamintoją (LBMA akredituota kalykla).

Produkto vertė
Rizikuojate, jei parduodate iš karto

Secure and Fast delivery by Omniva/Latvian Expressmail courier

Your order is fully insured and delivered by Omniva or Latvian Expressmail courier. After we have received your payment, the products will be dispatched within 24 hours. Delivery time is within 1 or 2 working days. The Omniva courier will contact you via phone. If you wish, you can also personally pick up your order at one of our offices in Riga the same day we receive your payment. In cases where we are unable to send your order right away, we will always inform you about the time delay.

Insurance

The package is fully insured and in the extremely unlikely event that the package is lost or damaged, we will re-ship the items or refund your money. Insurance costs depend on the value of your order (0,3% of the value).

Tracking

Once the products have been packaged and sent, you will receive instructions and a code to track the shipment.

Secure and fast delivery by Omniva/Venipak parcel machine system

Your order is delivered by Omniva or Venipak to the parcel machine you choose in the shopping cart. After we have received your payment, the products will be dispatched within 24 hours. Delivery time is within 3 working days. As soon as Omniva/Venipak deliver your order to the parcel machine, you will receive instructions by text message regarding the parcel machine. If you wish, you can also personally pick up your order at one of our offices in Riga the same day we receive your payment. In cases where we are unable to send your order right away, we will always inform you about the time delay.

Insurance

The The package is fully insured and in the extremely unlikely event that the package is lost or damaged, we will refund the value of your order. Insurance is included in the delivery price.

Tracking

Once the products have been packaged and sent, you will receive instructions and a code to track the shipment.

Secure international delivery within Europe

Your order is delivered by an international shipping company (Omniva/UPS/EMS). After we have received your payment, the products will be dispatched within 24 hours. The delivery time depends on your location, but usually it is up to 7-14 working days. We can provide you with delivery by courier right to your door or you can pick up your order at the nearest post office. If you wish, you can also personally pick up your order at one of our offices in Riga the same day we receive your payment. In cases where we are unable to send your order right away, we will always inform you about the time delay. We hold the right to cancel your order if delivery to your destination is not possible because of any additional risks, tax or other local law restrictions.

Insurance

The package is fully insured and in the extremely unlikely event that the package is lost or damaged, we will re-ship the items or refund your money. Insurance costs depend on the value of your order (0,3% of the value).

Tracking

Once the products have been packaged and sent, you will receive instructions and a code to track the shipment.

Expected shipping cost

Tavex offers easy and secure shipping for all online orders. Take a look at the expenses.

Vast Stock Availability

The majority of Tavex’s products are always in stock and therefore Tavex can offer you quick delivery and same day pick-up with market leading prices. Tavex is an official partner of all the biggest mints in the world, such as the Perth Mint Australia, the Austrian Mint (Münze Österreich), China Great Wall Coins Investments Ltd., the gold bar market leader PAMP Suisse and Valcambi and other gold factories and dealers.

Same day pick-up in Riga

Feel free to visit our office during opening hours to have a free consultation or learn more about a specific product. If you purchase, online you can pick up the products on the same day we receive the payment.

Low prices

Over 25 years on the market and large volumes have enabled us to offer you the best prices on the market. With Tavex, you can maximise return on your investment because of low margins and spreads.

Item in Stock

This item is in stock and ships right after payment is made and is ready for self-pickup.

Tavex ID

Susikurkite nemokamą ir saugų Tavex ID, kad galėtumėte pasiekti demonstracinę versiją ir tikrąjį investicijų portfelį, individualius ir pageidaujamus kainų grafikus bei skelbimus, kitus investavimo įrankius ir dar daugiau.

Sukurti Tavex ID
Tavex ID

Susikurkite nemokamą ir saugų Tavex ID, kad galėtumėte pasiekti demonstracinę versiją ir tikrąjį investicijų portfelį, individualius ir pageidaujamus kainų grafikus bei skelbimus, kitus investavimo įrankius ir dar daugiau.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.