Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Klasika

1 oz aukso moneta „Australijos kengūra“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti išskirtinai aukštos kokybės aukso monetą „Australijos kengūra“, žymiausią Australijos aukso lydinį. Pirmą kartą ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-5
2298,46 €
2192,15 € 4.63%
6-19
2287,51 €
2192,15 € 4.17%
20+
2276,57 €
2192,15 € 3.71%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti išskirtinai aukštos kokybės aukso monetą „Australijos kengūra“, žymiausią Australijos aukso lydinį. Pirmą kartą aukso lydinį „Australijos kengūra“ 1989 m. išleido garsioji Perto monetų kalykla. Tai buvo pirmoji aukso lydinio moneta iš 99,99 % gryno aukso, skirta įamžinti vieną unikaliausių pasaulio gyvūnų – Australijos kengūrą. „Australijos kengūros“ monetos pakeitė nuo 1986 m. gamintas Australijos aukso grynuolių monetas. Neprilygstamą grožį bei grynumą demonstruojančias „Australijos kengūros“ aukso monetas mėgsta tiek kolekcionieriai, tiek investuotojai. 1 uncijos aukso monetos „Australijos kengūra“ Australijoje laikomos teisėta atsiskaitymo priemone, kurios nominalas yra 100 Australijos dolerių. Dėl šios priežasties ją galima įsigyti už nedidelį antkainį, lyginant su vyraujančia pasauline aukso kaina. 

Be to, kaip ilgametė Perto monetų kalyklos partnerė, „Tavex“ gali pasiūlyti rinkoje pirmaujančias kainas bet kokiam norimam šios elegantiškos auksinės monetos kiekiui įsigyti.

Kodėl verta įsigyti

 • Aukso moneta „Australijos kengūra“ seka aukso kainą. Šių monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ prilygsta pinigams. Jos yra laikomos teisėta atsiskaitymo priemone Australijoje ir yra priimamos bei keičiamos visame pasaulyje.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra grynas 24 karatų/999.9 meno kūrinys. Ši moneta iš kitų išsiskiria puikiomis meninėmis savybėmis, kurios yra derinamos su matiniais ir blizgiais paviršiais su itin nupoliruotais motyvais. Dėmesys detalėms monetoje leidžia atskleisti nepaprastą aukso blizgesį bei išgauti akį traukiančią estetiką visiems, besižavintiems prabangiais meno kūriniais.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra mėgstamos kolekcionierių. Aukso moneta „Australijos kengūra“ yra viena iš dviejų teisėta atsiskaitymo priemone laikomų aukso monetų visame pasaulyje, kurių centrinio motyvo dizainas yra keičiamas kasmet. Kitas pavyzdys yra aukso moneta „Kinijos Panda“ (angl. The Chinese Panda).
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ parduodamos su nedideliu antkainiu. Būdama Perto monetų kalyklos partnere, „Tavex“ gali pasiūlyti įsigyti aukso monetas „Australijos kengūra“ su nedideliu antkainiu.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra pripažįstamos tarptautiniu mastu. 34 metus nepertraukiamai gaminama aukso moneta „Australijos kengūra“.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ prilygsta santaupoms. Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Be to, dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, aukso monetos „Australijos kengūra“ gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2298,46 €
 • Atpirkimo kaina
  2192,15 €
 • Rizika šiuo metu
  106,31 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Kengūra

Aukso grynuolis ir „Australijos kengūra“ – visiškai australiški.

Šiuo metu yra daug pavadinimų aukso monetai „Australijos kengūra“ apibūdinti:

 • Australijos grynuolis
 • Australijos kengūra
 • Australijos aukso grynuolis
 • Australijos auksinė kengūra

Keletas šių pavadinimų atsirado todėl, kad nuo 1986 iki 1989 m. aukso grynuolis buvo vaizduojamas kaip pagrindinis monetos motyvas, tapęs pirmuoju lydinio pavadinimu. Pavaizduotas aukso grynuolis turėjo tapti Australijos simboliu dėl vienų didžiausių pasaulyje randamų sąnašinio aukso grynuolių, vienas kurių, pavadintas „Sveikas atvykęs, nepažįstamasis“ (angl. The Welcome Stranger), išvalius svėrė net 2315 Trojos uncijų arba 72 kg. Nors ant „Australijos grynuolio“ aukso monetos aukso grynuolis buvo vaizduojamas keletą metų, 1989 m. grynuolį pakeitė kengūros, kaip plačiau pripažinto Australijos simbolio, motyvas. Pasikeitus motyvui, pavadinimas taip pat buvo pakeistas  – „Australijos grynuolis“ tapo „Australijos kengūra“; visos kitos monetos charakteristikos iš esmės liko nepakitusios. Kadangi kengūra yra endeminė rūšis Australijoje, jos asociacija aukso monetoje tapo daug akivaizdesnė. Kengūra yra pavaizduota ne tik ant aukso monetos „Australijos kengūra“ bet ir Australijos herbe. Taigi kengūra yra laikoma neoficialiu Australijos simboliu.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.10659
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10348
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.1
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
100 dolerių
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II ir Jos Didenybės valdymo laikotarpis (1952–2022). Virš Karalienės portreto yra tekstai „ELIZABETH II“ ir „AUSTRALIJA“. Žemiau nurodyta vertė (100 Australijos dolerių) ir dizainerio inicialai „JC“ (Jody Clark).

Reversas

Reverso pusėje pavaizduotas žinomiausias Australijos gyvūnas – kengūra, o virš jos iškaltas užrašas  „AUSTRALIAN KANGAROO“ (liet. Australijos kengūra). Po kengūra iškalti nukaldinimo metai, svoris ir grynumas. Į dešinę nuo kengūros yra raidė „P“, kuri žymi Perto monetų kalyklą. Aukso monetos „Kengūra“ reversas kasmet keičiasi.

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į Perto monetų kalyklos kieto plastiko kapsulę. Perkant dideliais kiekiais, monetas galima įsigyti originalioje gamyklinėje pakuotėje po 20 vnt. TAVEX taip pat siūlo įsigyti dekoratyvines dėžutes kiekvienai monetai.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.