Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz sidabrinė moneta „Austrijos filharmonija“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti geriausiai Europoje parduodamą investicinę sidabrinę monetą – “Austrijos filharmoniją”. Dėl nepriekaištingo meninio dizaino, ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-19
38,08 €
26,95 € 29.23%
20-59
37,47 €
26,95 € 28.08%
60+
37,11 €
26,95 € 27.38%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti geriausiai Europoje parduodamą investicinę sidabrinę monetą – “Austrijos filharmoniją”. Dėl nepriekaištingo meninio dizaino, kokybės ir grožio ji buvo pirmoji teisėta sidabro moneta Europoje, kurios 1 uncija turėjo 0,999 grynumo sidabro. Moneta pirmą kartą išleista 2008 m. Vienoje – vienoje iš seniausių ir žinomiausių pasaulio monetų kalyklų Austrijoje. Sidabrinė filharmonijos moneta apima turtingos Austrijos kultūros esmę ir tinka investuotojams, vertinantiems stilių ir rafinuotumą už prieinamą kainą.

Ilgalaikis Austrijos monetų kalyklos partneris ir didžiausias sidabrinių Filharmonijos monetų platintojas Skandinavijoje - Tavex gali pasiūlyti patraukliausias rinkoje kainas bet kokiam norimam šios nuostabios sidabrinės monetos kiekiui.

Kodėl verta įsigyti

 • Sidabrinės monetos Austrijos filharmonija seka sidabro kainą. Sidabrinių Filharmonijų vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina.
 • Sidabrinių Austrijos filharmonijų kaina kils kartu su infliacija. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turtas didelės infliacijos laikotarpiu, jis brangsta greičiau ir daugiau nei dauguma kitų investicijų!
 • Sidabrinės monetos Austrijos filharmonija parduodamos su nedidelu antkainiu. Būdama Austrijos monetų kalyklos partnere, Tavex gali pasiūlyti sidabrinę Filharmonijos monetą su mažu antkainiu.
 • Sidabrinė Austrijos filharmonija yra likvidi ir pripažinta tarptautiniu mastu. Nepaisant to, kad sidabrinė Austrijos filharmonija gaminama tik nuo 2008 m., ji sulaukė didelio investuotojų susidomėjimo. Iki šiol vidutinis metinis tiražas yra daugiau nei 11 milijonų vienos uncijos monetų, todėl jos populiarumas yra panašus į Amerikos sidabrinį erelį ir Kanados sidabrinį klevo lapą.
 • Ši moneta yra iš .999 grynumo sidabro. Sidabrinės monetos Austrijos filharmonija yra puikus būdas turėti šį taurųjį baltąjį metalą savo rankose.
 • Sidabrinės monetos Austrijos filharmonija prilygsta santaupoms. Esant istoriškai žemai sidabro kainai, lyginant su auksu, tai yra ideali investicija tiems, kurie nori investuoti mažesnes sumas, arba tiems, kurie tiki, kad už savo pinigus gauna daugiau tauriųjų metalų, tikėdamiesi didesnio sidabro kainos, lyginant su auksu, padidėjimo.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  38,08 €
 • Atpirkimo kaina
  26,95 €
 • Rizika šiuo metu
  11,13 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 71.54% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,01 EUR/oz.

Istorija

Sidabrinių monetų Austrijos filharmonija 2008m. buvo nukaldinta beveik 8 mln. vienetų.

Sidabrinės monetos Austrijos filharmonija pirmą kartą buvo išleistos per patį finansų krizės įkarštį 2008m. Investuotojams ieškant tvirto ilgalaikio turto, neapibrėžta ekonominė aplinka pasirodė esanti puiki galimybė Austrijos monetų kalyklai pristatyti savo naują kūrinį. Sidabrinė Austrijos filharmonijos moneta buvo itin palankiai įvertinta investuotojų, kurie vien per pirmuosius metus nusipirko 7 777 300 vienos uncijos monetų arba 242 tonas sidabro. Sidabrinė Austrijos filharmonijos moneta iš esmės yra auksinės Austrijos filharmonijos monetos kopija. Skiriasi tik nominalioji vertė, moneta yra storesnė bei monetos kraštas yra poliruotas, o ne rantytas. Sidabrinė Filharmonijos moneta yra pagaminta iš 0,999 grynumo sidabro ir papuošta pagrindiniu kultūros simboliu - muzika. Daugelis pasaulyje žinomų muzikantų ir kompozitorių, tokių kaip Mocartas, Štrausas ir Bethovenas, prisidėjo prie to, kad Austrija, o ypač jos sostinė Viena, išgarsėtų savo operomis ir simfonijomis. Jų darbai klasikinėje ir romantiškoje muzikoje įamžinti sidabrinėje Filharmonijoje.

Produkto svoris gramais
31.13461
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
37
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1.5 euro
Gamintojas
Austrian Mint, Austrija

Aversas

Averse pavaizduoti Vienos koncertų salės „Musikverein“ vargonai. „Musikverein“ yra Vienos filharmonijos orkestro namai. Akustine prasme jie laikomi viena geriausių koncertų salių pasaulyje. Virš vargonų monetoje yra tekstas „REPUBLIK ÖSTERREICH“. Po vargonais iškaltas tekstas „1 UNZE FEINSILBER“, reiškiantis 1 unciją gryno sidabro, taip pat nukaldinimo metai ir monetos nominali vertė – 1,5 euro.

Reversas

Reverse parodyti įvairūs muzikos instrumentai: kontrabosas, keturios violončelės, fagotas, arfa ir Vienos ragas. Virš instrumentų yra tekstas „WIENER PHILHARMONIKER“, o tarp pagrindinio teksto ir instrumentų yra mažesnis tekstas „silber“, kuris išvertus reiškia sidabrą.

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti ir originalias užsandarintas tūbeles, kuriose yra po 20 monetų. Didelės apimties pirkiniams galime pasiūlyti originalias Austrijos monetų kalyklos sandarias dėžutes, kuriose yra 25 tūbelės po 20 monetų (iš viso 500 monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.