Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz aukso moneta „Kanados klevo lapas“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti „Kanados klevo lapas“ aukso monetą – pirmąją teisėta atsiskaitymo priemone laikomą monetą, kurioje ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-5
2320,34 €
2185,67 € 5.80%
6-9
2313,77 €
2185,67 € 5.54%
10+
2307,22 €
2185,67 € 5.27%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti „Kanados klevo lapas“ aukso monetą – pirmąją teisėta atsiskaitymo priemone laikomą monetą, kurioje yra išimtinai 99,99 % gryno aukso. 1979 m. pristatyta aukso moneta „Kanados auksinis klevo lapas“ yra Kanados Karališkosios monetų kalyklos meistriškumo skiriamasis ženklas. Nuo pirmųjų išleidimo metų šių monetų nukaldinta daugiau nei 37 milijonai vienetų, tad „Kanados auksinis klevo lapas“ įsitvirtino kaip populiariausia pasaulyje 24 karatų lydinių moneta. Ši aukso moneta, papuošta Kanados nacionaliniu simboliu, klevo lapu, yra nepriekaištinga savo grynumu, kurį žymi keturi devynetai, elegantiškai stilizuojantys blizgųjį monetos paviršių. „Kanados auksinio klevo lapas“ moneta yra priimama ir keičiama visame pasaulyje, o svarbiausia, ją galima įsigyti už mažą priemoką lyginant su vyraujančia aukso kaina. Todėl kiekvienas investuotojas, norintis savo portfelį turėti fizinio aukso, turėtų rimtai pasvarstyti apie šią gražiąją Kanados monetą.

Kodėl verta įsigyti

 • Ši 1oz lydinių moneta seka aukso kainą. „Kanados klevo lapas“ monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • „Kanados klevo lapas“ monetos parduodamos už nedidelę priemoką. Kanados Karališkosios monetų kalyklos efektyvumo dėka gamybos sąnaudos buvo sumažintos iki minimumo, o tai reiškia, kad Jūs, kaip investuotojas, sutaupysite pinigų pirkdamas šias monetas už nedidelę priemoką.
 • 1 oz „Kanados klevo lapas“ moneta turi papildomą saugumo priemonę. Ši aukso moneta yra pirmoji pasaulyje moneta turinti unikalų apsaugos nuo padirbinėjimo ženklą, kuris garantuoja autentiškumą.
 • Auksinio „Kanados klevo lapas“ monetos prilygsta pinigams. Jos yra teisėta atsiskaitymo priemonė Kanadoje ir yra priimamos ir keičiamos visame pasaulyje.
 • „Kanados klevo lapas“ moneta yra likvidi ir pripažįstama tarptautiniu mastu. 42 metus nepertraukiamai gaminama „Kanados auksinio klevo lapas“ moneta, vaizduojanti galingiausią ir ilgiausiai XX amžiuje valdžiusią Australijos Karalienę Elžbietą II, yra plačiai paplitusi pasaulinėje aukso rinkoje.
 • „Kanados klevo lapas“ monetos yra gaminamos iš 24 karatų gryno aukso. Didelio grynumo auksas ir meninis dizainas suteikia „Kanados klevo lapas“ monetoms itin blizgią aukso spalvą, pavojingą visiems, kurie yra jautrūs “aukso karštligei”.
 • „Kanados klevo lapas“ monetos prilygsta santaupoms. „Kanados auksinio klevo lapas“ monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Šios monetos yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Be to, dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, „Kanados auksinio klevo lapas“ monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2320,34 €
 • Atpirkimo kaina
  2185,67 €
 • Rizika šiuo metu
  134,67 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Istorija

„Kanados klevo lapas“ kaina yra nustatoma pagal 24 karatų aukso kiekį.

1979 m. Karališkoji Kanados monetų kalykla pristatė 24 karatų „Auksinio klevo lapas“ monetą ir tai reikšmingai pakeitė investicinio aukso gamybos pramonę. Iki 1979 m., visos populiarios aukso monetos buvo gaminamos su kitų metalų lydiniais. Tokiu būdu aukso monetos buvo kaldinamos šimtus metų, nes grynas auksas yra ypač minkštas, todėl iš jo pagamintos monetos būtų netinkamos apyvartai dėl atsirandančių įlenkimų ir įbrėžimų. Įvedant „Auksinio klevo lapas“ monetą buvo tikima, kad ateityje investuotojai verčiau kaups fizinį auksą kaip ilgalaikes santaupas nei naudos jį atsiskaitydami komerciniuose sandoriuose, tad poreikis šias monetas naudoti bus neaktualus. Iš dalies ši prielaida pasitvirtino, nes pastaraisiais metais teisėtos atsiskaitymo priemonės, 24 karatų aukso monetų, pardavimai viršijo panašių 22 karatų aukso monetų pardavimus. Nors „Auksinis klevo lapas“ buvo pirmoji pasaulyje aukso moneta, pagaminta tik iš gryno aukso, iš pradžių monetos grynumas buvo tik 999. Pastebėjusi tokią monetos sėkmę, Kanados Karališkoji monetų kalykla nusprendė imtis naujovių, pirmiausia padidindama monetos grynumą iki keturių devynetų aukso prabos. Po 1982 m., visų nukaldintų „Auksinio klevo lapas“ monetų grynumas siekė 999,9.

Produkto svoris gramais
31.10659
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10348
Praba
9999
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
30
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
50 dolerių
Gamintojas
Royal Canadian Mint, Kanada

Aversas

Averso pusėje vaizduojamas karalienės Elžbietos II atvaizdas. Jos Didenybė Karalienė ant monetos vaizduojama dėl Kanados narystės Jungtinės Karalystės Tautų Sandraugoje. Kadangi Kanada yra Sandraugos narė, karalienė Elžbieta II yra ir Kanados konstitucinės monarchijos karalienė. Virš karalienės atvaizdo iškaltas jos vardas „ELIZABETH II“, o monetos apačioje „50 DOLLARS“ nominalioji vertė bei nukaldinimo metai.

Reversas

Reverse vaizduojamas nacionalinis Kanados simbolis – klevo lapas, o virš jo – užrašas „CANADA“. Iš abiejų klevo lapas pusių matomi keturi devynetai, apačioje išgraviruotas nedidelis saugumo ženklas bei tekstas „FINE GOLD 1OZ OR PUR“, kurio paskutinė dalis reiškia „1 uncija gryno aukso“.

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti 10 vienetų pakuotes originaliose kalyklos užsandarintose tūbelėse.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.