Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1/10 oz Australijos auksinė moneta "Koala”

Nėra sandėlyje
Ši 2023 m. išleista moneta iš populiariosios Australijos koalų serijos yra nedidelė, bet svarbi galimybė investuotojams paįvairinti ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
227,05 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Ši 2023 m. išleista moneta iš populiariosios Australijos koalų serijos yra nedidelė, bet svarbi galimybė investuotojams paįvairinti savo portfelį. Moneta yra 1/10 uncijos svorio, iš 99,99 % gryno aukso. Perto monetų kalykla didžiuojasi savo auksine moneta "Koala", kurios pagrindinis atvaizdas kasmet keičiasi. Šios monetos dizainas yra labai populiarus dėl labiausiai atpažįstamo Australijos gyvūno, vaizduojamo šios serijos monetų paviršiuje. Šių metų monetos dizaine pavaizduota į medį lipanti motina koala, kuriai ant nugaros prisiglaudęs mažylis.

Šios monetos tiražas - tik 25 000 vienetų.

Kodėl verta įsigyti

 • 1/10 oz Australijos aukso moneta "Koala" seka aukso kainą. Šių monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • Australijos aukso moneta "Koala" prilygsta pinigams. Jos yra laikomos teisėta atsiskaitymo priemone Australijoje ir yra priimamos bei keičiamos visame pasaulyje.
 • 1/10 oz Australijos aukso moneta "Koala" yra grynas 24 karatų/999.9 meno kūrinys. Ši moneta iš kitų išsiskiria puikiomis meninėmis savybėmis, kurios yra derinamos su matiniais ir blizgiais paviršiais su itin nupoliruotais motyvais. Dėmesys detalėms monetoje leidžia atskleisti nepaprastą aukso blizgesį bei išgauti akį traukiančią estetiką visiems, besižavintiems prabangiais meno kūriniais.
 • Australijos aukso moneta "Koala" parduodamos su nedideliu antkainiu. Būdama Perto monetų kalyklos partnere, „Tavex“ gali pasiūlyti įsigyti aukso monetas "Koala" su nedideliu antkainiu.
 • 1/10 oz Australijos aukso moneta "Koala" prilygsta santaupoms. Aukso monetos „Australijos kengūra“ yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Australijos aukso moneta "Koala" yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Be to, dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, aukso monetos "Koala" gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.
 • 1/10 oz Australijos aukso moneta "Koala" yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje, nominalioji jos vertė yra 15 Australijos dolerių. Jos kaina, lyginant su dabartine aukso kaina rinkoje, yra gana patraukli, todėl ji yra ir gera investicija, ir puiki dovana.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  267,55 €
 • Atpirkimo kaina
  227,05 €
 • Rizika šiuo metu
  40,50 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.48% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2249,63 EUR/oz.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
3.11
Auksas 999.9° (svorio, g)
3.11
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.1
Skersmuo
16.6
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
15 AUD
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos, kaip teisėtos mokėjimo priemonės pagal 1965 m. Australijos valiutos įstatymą, averse pavaizduota karalienė Elžbieta II ir Jos Didenybės valdymo datos: "1952-2022".

Reversas

Monetoje pavaizduota koala, lipanti medžiu ir jos mažylis, įsikibęs į mamos nugarą. Be užrašo "KOALA" ir Perto monetų kalyklos ženklo "P", reverse nurodytas monetos svoris, praba ir išleidimo metai.

Pakuotė

Kiekviena moneta Perto monetų kalykloje supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.