Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1/10 oz Australijos Lunar serijos moneta - Triušio metai 2023

Yra sandėlyje
2023 m. yra triušio metai. Ikoninių Lunar serijos monetų išleidimas sutampa su ciklu, kai kiekviena moneta iš serijos išleidžiama tik kartą per dvylika metų pagal senovės Kinijos mėnulio kalendorių. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
265,40 €
224,82 € 15.29%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

2022 metų spalio mėn. 17 dieną ilgametė Tavex grupės partnerė – The Perth Mint – pasauliui pristatė dar vieną - trečiosios Lunar serijos monetą su 2023 metų simboliu – Triušiu. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams tapti neeiliniais šios monetos savininkais, nes Lunar serijos monetos yra vienos populiariausių investicinio aukso monetų pasaulyje.

2023 m. yra triušio metai. Ikoninių Lunar serijos monetų išleidimas sutampa su ciklu, kai kiekviena moneta iš serijos išleidžiama tik kartą per dvylika metų pagal senovės Kinijos mėnulio kalendorių.

Kodėl verta įsigyti

 • 2023-ieji yra ne tik Triušio, bet ir juodojo ir vandens Triušio metai. Vandens triušis išsiskiria kūrybiškumu, lakoniškumu ir imlumu. O žmonės gimę tais metais – gana drovios asmenybės.
 • Australijos Lunar tauriųjų monetų serija yra aukščiausios kokybės ir vertės sinonimas. Ši monetų serija pasaulio rinkose įsitvirtino kaip vienas paklausiausių investicinių produktų. 12 Kinų zodiako ženklų išskirtinėse auksinėse ir sidabrinėse monetose atspindi Kinijos istoriją ir paveldą ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje.
 • Auksinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ gali būti nepamirštama dovana jūsų artimiesiems. Lunar serija idealiai tiks apdovanoti žmogų už jo pasiekimus. Pasveikinkite mylimus ir vertinamus žmones su jų gimimo metais aukščiausio lygio aukso dovana – dovana, kuri išliks su jais amžinai.
 • Australijos Lunar Triušio metų auksinės monetos atspindi tradicinį dabartinį kinų kalendorių. Žmonės, gimę Triušio metais, dažniausiai įkūnija dosnumą ir rūpestį kitais. Jie vengia konfrontacijos, tačiau ekstremaliose situacijose jie sugeba išlikti drąsus ir didvyriški. Triušio sėkmė tiesiogiai priklauso nuo aplinkos ir aplinkinių požiūrio. Triušis mieliau lauks sėkmingo aplinkybių derinio, kas dažniausiai ir nutinka.
 • Australijos Lunar Triušio metų auksinės monetos yra mokėjimo preimonė. Pati pirmoji auksinė Lunar serijos moneta buvo nukaldinta 1996 m. Kiekviena moneta, įskaitant ir Triušio metų monetą, yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje.
 • Auksinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ yra gana retos. Ši moneta yra ketvirtoji iš legendinės „Lunar“ kolekcijos trečios serijos monetų. Kiekvieną kolekciją sudaro 12 monetų. Nepraleiskite progos įsigyti trečiosios serijos kolekciją jau šiandien.
 • Australijos Lunar – Triušio metų auksinės monetos yra „Bullion Uncirculated“ kokybės. Toks aukštas kaldinimo standartas, detalių kokybė ir blizgesys paverčia šią monetą tikru lobiu.
 • Auksinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ yra žinomos visame pasaulyje. Nuo 1996 m. nuolat kaldinama Australijos Lunar serijos kolekcija, kurios monetose pavaizduoti garsiojo kinų mėnulio kalendoriaus gyvūnai, o taip pat ilgiausiai XXI amžiuje valdžiusio monarcho (Elžbietos II) portretas. Auksinė moneta – Triušio metai yra pripažįstama investuotojų ir kolekcininkų visame pasaulyje.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  265,40 €
 • Atpirkimo kaina
  224,82 €
 • Rizika šiuo metu
  40,58 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 125.22% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2210,27 EUR/oz.

Australijos "Lunar" serijos aukso monetos

Šiais laikais daugelis Kinijos mėnulio kalendorių naudojami daoistinėje kosmologijoje. Tikima, kad priklausomai nuo zodiako ženklo metų, kuriais gimė asmuo, tarp žmogaus ir Kinų zodiako gyvūno egzistuoja ypatingas ryšys. Manoma, kad gyvūnai zodiako kalendoriuje turi simbolinę reikšmę, kiekvienas gyvūnas atspindi tam tikrą grupę savybių ar bruožų, kuriuos gali turėti kiekvienas žmogus. Kinų zodiako kalendoriuje yra dvylika gyvūnų, kurių metai švenčiami kartą per 12 metų. 

Australijos Lunar III serijos aukso monetos 

Investuotojų ir kolekcionierių tarpe pirmoji Australijos Lunar aukso monetų serija, kurią 1996–2007 m. kaldino Perto monetų kalykla, išpopuliarėjo labiau nei buvo tikėtasi. Dizainas buvo paremtas Kinų zodiako ženklais ir kasmet reverso pusėje buvo vaizduojamas vis kitas gyvūnas.  Baigiantis pirmajai serijai, išryškėjo paklausa antrajai 12 metų „Lunar“ monetų serijai, o Australijos Lunar II serijos (2008–2019 m.) aukso lydinio monetos buvo patikima ir patogi priemonė investuoti į tauriuosius metalus.

Taigi, naujos, trečiosios serijos išleidimas buvo logiškas bei laukiamas populiariausios Australijos monetų programos tęsinys, kurio pirmoji moneta buvo išleista 2020 m. Australijos vyriausybei garantuojant monetos svorį ir grynumą, kiekviena teisėta atsiskaitymo priemone laikoma moneta taip pat yra ypač ekonomiškas būdas įsigyti tauriųjų metalų.

Pasak kinų mitologijos, senajame zodiako kalendoriuje gyvūnų eiliškumas buvo nustatytas lenktynėse per upę. Tradiciškai pasakojama, kad kilnusis jautis pasisiūlė pernešti pelę per vandenį, o štai kitame krante mažasis padarėlis nušoko nuo jaučio galvos ir laimėjo pirmąją vietą! Perto monetų kalyklos paruoštą vaizdelį apie lenktynes galima peržiūrėti paspaudus šią nuorodą https://youtu.be/iTKUz5u7r14.

Legenda byloja, kad kiekvienas zodiako ženklo gyvūnas daro įtaką žmonių, gimusių jam „vadovaujant“, asmenybei. 

Tiražas

Perto monetų kalykla pagamina ne daugiau nei 30 000 1 oz aukso monetų. Gamyba nutraukiama visiškai pardavus tiražą arba pasibaigus serijai, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau. 1 kg, 10 oz, 2 oz, 1/2 oz, 1/4 oz, 1/10 oz ir 1/20 oz aukso monetoms kaldinimo apribojimas nėra taikomas. Gamyba trunka vienerius metus, po kurių Perto monetų kalykla paskelbia apie oficialų kiekvienos monetos kaldinimą. Bus pagaminta ne daugiau kaip 100 10 kg auksinių monetų. Tačiau gamyba truks tik vienerius metus, po kurių bus paskelbtas tikrasis tiražas. Paskutiniuosius „Lunar“ serijos tiražus galima rasti adresu: http://www.perthmint.com/investment-bullion-bars-and-coins-mintages.aspx

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
3.111
Auksas 999.9° (svorio, g)
3.1103
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.1
Skersmuo
16.6
Storis
1.8
Nominaliosios vertės aprašymas
15 JAV dolerių
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Auksinių monetų averse pasirinktas paskutinis Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II portretas. Jody Clark dirbo prie nepriekaištingo monetos dizaino, jo inicialai “JC” yra matomi ant kiekvienos monetos. Taip pat matomas Jos Didenybės Karalienės vardas, valstybės pavadinimas, techniniai parametrai ir nominalas.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas šokinėjantis triušis. 2022-ųjų metų plėšrūno – Tigro metai baigiasi ir  pagal kinų kalendorių ateina sekantys, 2023-ieji metai. Dabar tai Juodojo vandens triušio metai. Kinijos horoskope jis užima ketvirtą vietą, kuri laikoma laiminga ir garbinga. 

Nepriekaištingos kaldinimo kokybės dėka triušis atrodo lyg gyvas, atrodo, kad gyvūnas tuoj iššoks iš vejos tiesiai į jūsų rankas. Po triušio atvaizdu kalyklos ženklas – „P“. Kairėje parašyta - „虎, TRIUŠIS, 2023“ (monetos pavadinimas kinų rašmenimis, pavadinimas anglų kalba ir monetos išleidimo metai).

Pakuotė

Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę Perth Mint gamykloje. Galimos ir 20 vienetų plastikinės pakuotės.

Dėmesio: jei norite išsaugoti monetos pirminę išvaizdą ir aukštą atpirkimo kainą šios monetos neišiminėkite iš originalios kapsulės.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.