Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Premium

1 oz Pietų Afrikos „Didžiojo penketo - Dramblys“ aukso moneta

Nėra sandėlyje
Auksinės monetos iš „Didžiojo penketo“serijos, sukurtos bendradarbiaujant su Pietų Afrikos monetų kalykla ir tauriųjų metalų perdirbimo įmone „Rand Refinery“ stebina savo tikroviška išvaizda ir smulkiomis detalėmis. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
2163,69 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Auksinės monetos iš „Didžiojo penketo“serijos, sukurtos bendradarbiaujant su Pietų Afrikos monetų kalykla ir tauriųjų metalų perdirbimo įmone „Rand Refinery“ stebina savo tikroviška išvaizda ir smulkiomis detalėmis.

Afrikos dramblys yra šeimos stiprybės ir vienybės simbolis. Tai didžiausias sausumos gyvūnas ir viena protingiausių rūšių.

Serijos pavadinimas „Didysis penketas“ siejamas su įspūdingiausiais Afrikos medžioklės trofėjais.

Kodėl verta įsigyti

Pietų Afrikos monetų kalykla ir Rand Refinery išleido naują tauriųjų metalų monetų seriją. Per artimiausius kelerius metus bus išleistos auksinės monetos, pavadintos „Didžiuoju penketu“. Šį projektą įgyvendina dviejų gerai žinomų Pietų Afrikos aukso perdirbėjų bendra įmonė Prestige Bullion.

Naujoji serija skirta penkiems dideliems laukiniams šalies gyvūnams. 2022 m. tema – dramblys, o vėliau, kas penkerius metus bus išleistos kitos monetos, kuriose bus pavaizduoti liūtas, raganosis, leopardas ir buivolas.

Prestige Bullion generalinis direktorius teigia, kad šios monetų serijos pristatymas yra geriausia, ką gali pasiūlyti Afrika. Apart kokybės ir meistriškumo, šios gryno aukso monetos garantuoja ilgalaikę vertę kaip apsidraudimą nuo geopolitinės, infliacijos ir valiutos rizikos. „Big Five“ tauriausiojo metalo monetos siūlo pasauliniams investuotojams naują, įdomią investavimo galimybę ir yra priemonė ilgalaikiam turto vertės išsaugojimui.

Naujosios Didžiojo penketo auksinės monetos išleidžiamos 1 uncijos nominalu ir yra pagamintos iš 999,9 prabos aukso. Kaip ir klasikinės investicinės monetos Krugerrand, šios monetos yra teisėta mokėjimo priemonė Pietų Afrikoje. Tačiau yra vienas skirtumas – šios monetos turi nominalią valiutos vertę. Dramblio motyvo auksinės monetos nominali vertė yra penkiasdešimt randų. Auksinės monetos bus leidžiamos be apribojimų visą jų leidimo laiką.

Pietų Afrika yra didžiausia platinos tiekėja pasaulyje, tačiau jos kasyklose vis dar išgaunama daug aukso. Rand Refinery, kurios oficialus platintojas yra Tavex Group, yra Didžiojo penketo monetų aukso tiekėjas, o pačias monetas gamina Pietų Afrikos monetų kalykla.

Verta paminėti, kad 2022 m. jau yra išleista daugybė kolekcinių monetų, kurios taip pat skirtos Didžiajam penketui. Tačiau jos buvo gaminamos tik griežtai ribotu tiražu. Investuotojai jokiu būdu neturėtų painioti šios kolekcijos monetų su naujos investicinio aukso monetų serijos pavyzdžiais.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

  • Produkto vertė (1 vnt.)
    2281,65 €
  • Atpirkimo kaina
    2163,69 €
  • Rizika šiuo metu
    117,96 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 122.45% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2151,85 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.107
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.107
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.69
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
50 Rand
Gamintojas
Rand Refinery, Pietų Afrika

Aversas

Averse pavaizduotas Afrikos dramblys kartu su Pietų Afrikos herbu, užrašu „SOUTH AFRICA“, serijos pavadinimu „BIG FIVE“ ir monetos išleidimo metais „2022“.

Reversas

Reverse pavaizduotos dvi dramblio galvos pusės. Padėjus dvi ar daugiau šių monetų viena šalia kitos gali susidaryti vizualinis dramblių bandos įspūdis.

Pakuotė

Investicinės serijos „Didysis penketas“ monetos yra supakuotos tūbelėse, be kapsulių. Klientui pageidaujant, Tavex darbuotojai gali įdėti kiekvieną monetą į kapsulę. Originalioje tūbelėje yra 10 vnt. 1 uncijos aukso monetų, o didelėje pakuotėje yra 25 tūbelės (t.y. 250 auksinių monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.