Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

10 gramų PAMP „Fortūna“ aukso luiteliai

Yra sandėlyje
„Tavex“ džiaugiasi pristatydama 10 g PAMP „Fortūna“ aukso luitelį. Su pavaizduotu žymiosios ir visame pasaulyje atpažįstamos romėnų deivės ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-7
774,91 €
722,90 € 6.71%
8-24
772,02 €
722,90 € 6.36%
25+
769,85 €
722,90 € 6.10%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

„Tavex“ džiaugiasi pristatydama 10 g PAMP „Fortūna“ aukso luitelį. Su pavaizduotu žymiosios ir visame pasaulyje atpažįstamos romėnų deivės Fortūnos motyvu, šie nukaldinti 99,99 % gryno aukso luiteliai laikomi vieni geriausių pasaulyje. Gaminami PAMP, visame pasaulyje garsaus tauriųjų metalų gamintojo, kuris akredituotas Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), 10 gramų aukso luiteliai – tobulas pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinių aukso produktų, išlaikančių likvidumo, portatyvumo ir įperkamumo pusiausvyrą.

Įsigydami šį elegantišką aukso luitelį, Jūs ne tik įgysite vertingą tauriojo metalo gaminį, pagamintą pasitelkiant Šveicarijos inžinerijos žinias, bet taip pat alternatyvią tvirtą valiutą, kuri netiesiogiai garantuoja, kad ją tarptautiniu mastu pripažins tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • 999,9 prabos aukso luitelių grynumas yra garantuotas. PAMP gamybos ir rafinavimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro bei Londono lydinių rinkos asociacijos (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • 10 gramų PAMP „Fortūna“ aukso luiteliai prilygsta santaupoms. PAMP 10 gramų aukso luiteliai yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių aukso lydinių suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • PAMP „Fortūna“ aukso luiteliai yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu,  PAMP 10 gramų aukso luiteliai funkcionuoja kaip portfelio apsidraudimas nuo rinkos rizikos.
 • PAMP „Fortūna“ aukso luiteliai prilygsta pinigams. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir visos pasaulio prekių biržos PAMP aukso luitelius pripažįsta kaip kokybės standartą, todėl užtikrinama galimybė, kad PAMP 10 gramų aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.
 • PAMP „Fortūna“ aukso luiteliai yra tikras auksakalystės šedevras. 10 gramų aukso lydinio luitelis gaminamas pasitelkiant aukščiausio lygio Šveicarijos inžinerijos įgūdžius. Luitelio blizgus paviršius derinamas su poliruotu dekoratyviu romėnų klestėjimo deivės Fortūnos motyvu, todėl jis patraukia kiekvieno, besižavinčio išskirtiniu meistriškumu, akį.
 • PAMP „Fortūna“ serijos aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei. PAMP 10 gramų aukso luitelis yra vienas labiausiai pasaulyje parduodamų tokio formato aukso luitų. Luitelio vertė pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  774,91 €
 • Atpirkimo kaina
  722,90 €
 • Rizika šiuo metu
  52,01 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.46% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2249,40 EUR/oz.

Istorija

Šveicarų gamybos 10 gramų PAMP aukso luitelis

Šveicarų aukštos kokybės prabangių produktų gamybos reputacija neapsiriboja vien laikrodžių pramone. Ji taikoma ir investiciniam auksui. Šveicarija ir auksas yra tas pats kaip Prancūzija ir vynas. Tai pareiškimas paremtas rimtais faktais, įrodančiais, kad didžioji dalis pasaulio aukso yra perdirbama šioje klestinčioje Alpių šalyje. Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąraše nurodyta, kad 90 % aukso rinkos sudaro šešios perdirbimo gamyklos, iš kurių keturios, įskaitant PAMP, įsikūrusios Šveicarijoje. Vidutiniškai Šveicarijoje per metus perdirbama 65–75 % pasaulinių aukso atsargų, tad ši šalis aukso perdirbimo ir aukso luitelių gamybos srityse pasaulyje užima pirmąją vietą. Šveicarija šią poziciją užima, nes šalis pasižymi itin aukštu saugumo lygiu, efektyvia logistika, stipria finansine sistema, kurioje veikia kai kurie pagrindiniai tarptautiniai pasaulio bankai ir, svarbiausia, šalyje įvesti griežti įstatymai, kurie priverčia laikytis aukštų pagamintų luitelių kokybės ir grynumo standartų. Pavyzdžiui, kiekvienas PAMP aukso luitelis pažymėtas prabuotojo antspaudu „ESSAYEUR FONDEUR“. Jis yra reverso pusėje ir garantuoja aukso luitelio grynumą. Norėdama taip pažymėti luitelius, PAMP turi atitikti griežtus Šveicarijos federalinius įstatymus („Tauriųjų metalų kontrolės aktą“) ir nusamdyti sertifikuotą prabuotoją, turintį privalomas federalines prabuotojų licencijas. Sertifikuoti prabuotojai turi tinkamai užfiksuoti kiekvieną atliktą prabavimą ir bet kokiu metu savo įrašus pateikti institucijų patikrai.

Kitaip tariant, kiekvieno PAMP aukso luitelio grynumą patvirtina vyriausybės ir pramonės institucijos, jo kokybė atitinka aukščiausius pramonės standartus ir jis yra ištobulintas Šveicarijos inžinierių, tad aukso produktas net viršija visus aukščiausius kokybės standartus. Juk jis pagamintas Šveicarijoje.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
10.001
Auksas 999.9° (svorio, g)
10
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.32151
Ilgis
25.5
Plotis
15.5
Storis
1.25
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

Aukso luitelio viršuje yra oficialus PAMP antspaudas bei tekstas „SUISSE“ (liet. šveicariškas). Luitelio viduryje užrašyta „10 g“, „FINE GOLD“ (liet. grynas auksas) bei skaičius „999,9“, reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Reversas

10 g aukso luitelio reverso pusėje pavaizduotas dailus poliruotas romėnų deivės Fortūnos motyvas. Motyvą supantis paviršius primena veidrodžio atspindį.

Pakuotė

10 gramų aukso luitelis pateikiamas sandarioje, permatomoje ir saugioje pakuotėje. Didesni užsakymai (25, 50, 75 vnt. ir t.t.) yra tiekiami originaliose gamyklinėse kieto plastiko dėžutėse. Pakuotės viršus tamsiai mėlynos spalvos, o galinė dalis balta.

Autentiškumo sertifikatas

Kiekvienas aukso luitelis turi priskirtą individualų numerį, matomą priekinėje originalios pakuotės pusėje. Kitoje pakuotės pusėje nurodomas Aukso sertifikatas, kuriame pateikiama visa autentiškumo užtikrinimui reikalinga informacija: gaminio svoris, aukso grynumas ir duomenys apie gamintoją (LBMA akredituota kalykla).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.