Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

1 oz aukso moneta „Britanija ir Laisvė"

Yra sandėlyje
Meistriškas dizainas sujungia nacionalinius Didžiosios Britanijos ir Laisvės simbolius, fiziškai įkūnijančius Jungtinės Karalystės ir Jungtinių Amerikos Valstijų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
2364,45 €
2243,08 € 5.13%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Meistriškas dizainas sujungia nacionalinius Didžiosios Britanijos ir Laisvės simbolius, fiziškai įkūnijančius Jungtinės Karalystės ir Jungtinių Amerikos Valstijų "ypatingus santykius" (1946 m. sero Vinstono Čerčilio ištarta frazė).

Įkvėpti dvaro kortų koncepcijos, Britanija ir Laisvė šiame meistriškai sukurtame dizaine yra vienodai ryškūs, atspindintys kiekvieno pagrindinio graverio įgūdžius ir patirtį. Figūros taip pat įkūnija tvirtumą ir laisvę - dorybes, kuriomis grindžiamas tiek Didžiosios Britanijos, tiek JAV nacionalinis identitetas.

Kodėl verta įsigyti

 • Ši 1 uncijos aukso moneta turi istorinę reikšmę. Tai pirmoji pasaulyje moneta, kurioje vienu metu pavaizduota ir Britanija, ir Laisvė, taip pažymint unikalų Šiaurės Amerikos ir Jungtinės Karalystės angloamerikietišką bendradarbiavimą.
 • Ši 1 uncijos nominalo moneta "Britanija ir Laisvė" pagaminta iš 999,9 prabos aukso. Tai reiškia, kad ši moneta yra turtas, galintis paįvairinti jūsų investicinį portfelį.
 • Šios 1 oz auksinės monetos tiražas ribotas. Šios kolekcinės monetos tiražas yra ribotas - 11 000 vienetų, todėl laikui bėgant didėja jos išskirtinumas ir potenciali vertė.
 • Ši auksinė moneta yra aukštos kokybės ir meistriškumo. 1 uncijos aukso monetą gamina Karališkoji monetų kalykla ir Jungtinių Valstijų monetų kalykla, garsėjančios aukšta kaldinimo kokybe ir kruopščiu dėmesiu detalėms.
 • Auksinė moneta simbolizuoja stiprybę ir laisvę. 1 uncijos aukso moneta "Britanija ir Laisvė" simbolizuoja aiškius ir nesenstančius laisvės ir demokratijos principus, kuriais dalijasi Didžioji Britanija ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2364,45 €
 • Atpirkimo kaina
  2243,08 €
 • Rizika šiuo metu
  121,37 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.76% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2252,31 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.1035
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.7
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
£100
Gamintojas
The Royal Mint

Aversas

Monetos averse pavaizduotas karaliaus Karolio III atvaizdas, kurį sukūrė Martinas Dženingsas. Užrašas skamba taip:

- KAROLIS III - D - G - REX - F - D - 100 SVARŲ -

Reversas

Monetos reverse pavaizduoti alegoriniai Laisvės ir Britanijos figūrų stoiški profilių portretai, papildantys ir subalansuojantys aspektai, primenantys žaidimo kortų profilius. Kiekviena figūra atpažįstama iš savitos išvaizdos: Laisvė neša deglą ir yra papuošta žvaigždėmis, o Britanija laiko trišakį ir dėvi korintinį šalmą.

Užrašas reverse:

BRITANIJA IR LAISVĖ - 2024 m. - 1 uncija 999,9 prabos aukso.

Pakuotė

Kiekviena moneta supakuota plastikinėje kapsulėje.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.