Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Pietų Afrikos „Krugerrand“ aukso moneta

Yra sandėlyje
Jeigu ieškote ilgaamžės ir gerai žinomos investicinės aukso monetos su neprilygstamu likvidumu, kurią galite įsigyti už nedidelę ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-4
2354,09 €
2181,31 € 7.34%
5-9
2342,99 €
2181,31 € 6.90%
10+
2331,88 €
2181,31 € 6.46%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslios prekės atvaizdas.

Įvadas

Jeigu ieškote ilgaamžės ir gerai žinomos investicinės aukso monetos su neprilygstamu likvidumu, kurią galite įsigyti už nedidelę antkainį lyginant su vyraujančia momentine aukso kaina, Pietų Afrikos „Krugerrand“ gali būti investicija, kurios ieškote. 1967 m. Pietų Afrikos monetų kalyklos išleista „Krugerrand“ išgarsėjo kaip pirmoji moneta, kurioje buvo viena uncija aukso. Iki šios dienos, investuotojai yra nupirkę apie 48 milijonus uncijų gryno aukso, esančio daugiau nei 60 milijonų monetų, todėl „Krugerrand“ tapo populiariausia ir aktyviausiai prekiaujama aukso moneta XXI a. Įsigydami „Krugerrand“ auksinę monetą, gaunate netiesioginę garantiją, kad ją tarptautiniu mastu pripažins tauriųjų metalų prekiautojai, finansų įstaigos bei investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • „Krugerrand“ aukso monetos yra likvidžios. Taip yra todėl, nes prekiautojai monetomis, investuotojai bei bankai jas puikiai atpažįsta ir jomis prekiauja visame pasaulyje. „Krugerrand“ aukso monetos visada turi savo vietą rinkoje.
 • Ši 1 oz lydinių moneta seka aukso kainą. „Krugerrand“ monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • „Krugerrand“ aukso monetos yra oficiali ir teisėta mokėjimo priemonė Pietų Afrikoje, šios monetos yra priimamos ir keičiamos, kaip tokios visame pasaulyje.
 • „Krugerrand“ auksinės monetos yra pagamintos iš aukso ir vario lydinio (91.67% gryno aukso ir 8.33% vario), varis sustiprina monetos paviršių ir smarkiai padidina jos patvarumą, todėl šios monetos yra atsparesnės pažeidimams ir nusidėvėjimui.
 • Šios monetos yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Be to, dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, „Krugerrand“ aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2354,09 €
 • Atpirkimo kaina
  2181,31 €
 • Rizika šiuo metu
  172,78 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 135.36% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2221,14 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
33.95576
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
916.7
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.7
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1 uncija aukso
Gamintojas
The South African Mint, Pietų Afrika

Aversas

Monetos averse pavaizduotas pirmasis Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Paul Kruger. Monetos abiejuose monetos kraštuose iškaltas valstybės pavadinimas afrikanų ir anglų kalba "SUID - AFRIKA" ir "SOUTH - AFRICA".

Reversas

Monetos reverse pavaizduota šoklioji Antilopė. Virš Antilopės iškaltas žodis "KRUGERRAND", o iš abiejų antilopės pusių iškalti monetos nukaldinimo metai. Monetos apačioje taip pat afrikanų ir anglų kalbomis iškaltas monetos svoris ir aukso svoris "FYNGOUD 1 OZ FINE GOLD".

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. 

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.