Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

10 gramų Valcambi Green Gold luitelis

Nėra sandėlyje
Tavex didžiuojasi pristatydama 10 gramų Valcambi „Žaliojo aukso“ luitelį. „Žaliasis auksas“ yra atsekamas auksas. Valcambi „Žaliasis auksas“ yra ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
696,98 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex didžiuojasi pristatydama 10 gramų Valcambi „Žaliojo aukso“ luitelį. „Žaliasis auksas“ yra atsekamas auksas. Valcambi „Žaliasis auksas“ yra aukščiausios kokybės tauriųjų metalų gaminys, kurio kilmė yra visiškai dokumentuota ir nepriklausomai patvirtinta. Valcambi „Žaliasis auksas“ išgaunamas tik iš aukščiausių standartų tauriųjų metalų kasyklų, kurios atitinka visus griežčiausius aplinkos apsaugos, sveikatos, saugumo ir žmogaus teisių reikalavimus. “Žaliojo aukso” apdorojimo ir gamybos procesas yra visiškai atskirtas nuo kitų. Jam naudojami specialūs konteineriai ir elektrolitinio rafinavimo talpos.

Visą „Žaliojo aukso“ tiekimo grandinę kontroliuoja nepriklausomi priežiūros ir audito procesai. Valcambi, viena didžiausių pasaulio perdirbimo bendrovių, užtikrina aukščiausius „Valcambi Žaliojo aukso“ standartus. „Žaliasis auksas“ – tai pats geriausias pasirinkimas tiems investuotojams, kuriems fizinis auksas, žmogaus teisės ir aplinka ir vienodai svarbūs.

Kodėl verta įsigyti

 • 999,9 prabos aukso luitelių grynumas yra garantuotas. Valcambi gamybos ir perdirbimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro bei Londono lydinių rinkos asociacijos (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami Valcambi aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • 10 gramų Valcambi Suisse aukso luiteliai prilygsta santaupoms. Valcambi penkių gramų aukso luiteliai yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių aukso lydinių suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Valcambi Suisse aukso luiteliai yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį.  Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, Valcambi 10 gramų aukso luiteliai gali būti naudojami portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.
 • Valcambi Suisse aukso luiteliai prilygsta pinigams. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir visos pasaulio prekių biržos pripažįsta Valcambi aukso luitus kaip kokybės standartą, todėl užtikrinama galimybė, kad Valcambi 10 gramų aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.
 • 10 gramų Valcambi Suisse aukso luitelis yra tikras auksakalystės šedevras. 10 gramų aukso luitas pasižymi moderniu, „švariu“ dizainu. Ant paprasto, tačiau labai elegantiško luitelio yra ribotas užrašų kiekis, todėl lieka daugiau vietos gražiam veidrodiniam paviršiui, padedančiam išryškinti tikrąjį aukso grožį.
 • 10 gramų Valcambi Suisse aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei. Valcambi 10 gramų aukso luitelis yra vienas labiausiai pasaulyje parduodamų tokio formato aukso luitų. Luitelio vertė pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • Pamatę „Žaliojo aukso“ prekinį ženklą ant luitelio ar luito, žinosite, kad Valcambi jį perdirbo, prabavo ir pagamino laikantis griežčiausių aplinkos apsaugos ir žmogaus teisių reikalavimų.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  744,05 €
 • Atpirkimo kaina
  696,98 €
 • Rizika šiuo metu
  47,07 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 117.65% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2139,51 EUR/oz.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

Valcambi Suisse

Valcambi yra 1961 m.  Šveicarijoje įsteigta tauriųjų metalų perdirbimo įmonė, pasaulyje žinoma kaip viena didžiausių lietų ir kaldintų lydinių luitų gamintoja ir tiekėja. Dėl išskirtinės kokybės Valcambi lydinių luitai yra pripažįstami visame pasaulyje ir yra laikomi šveicariško meistriškumo skiriamuoju ženklu, todėl juos graibsto tauriųjų metalų žinovai. Bendrovė gamina savo produkciją Balernoje, Šveicarijoje, kur valdo vieną didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų gamyklų, galinčių per metus perdirbti įspūdingą kiekį tauriųjų metalų – 2 000 metrinių tonų. 2013 m. perdirbamo aukso kiekis siekė 3 000 tonų. Bendra kasmet šioje gamykloje perdirbamo aukso vertė yra mažų mažiausiai įspūdinga, o tai, kad „Newmont Mining“, viena didžiausių pasaulio aukso gavybos įmonių, valdo didžiąją dalį bendrovės akcijų, akcentuoja Valcambi, kaip vienos didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų liejyklos, svarbą.  Valcambi aukso bei sidabro luitai, kuriuos akreditavo visos pagrindinės tauriųjų metalų biržos, Šveicarijos centrinis bankas ir Londono lydinių rinkos asociacija (angl. LBMA) yra pripažįstami visame pasaulyje, o įmonės klientai – nuo mažmeninių investuotojų iki kai kurių didžiausių tarptautinių finansų įstaigų, vyriausybių ir centrinių bankų.

Valcambi yra Londono lydinių rinkos asociacijos narė.

Londono lydinių rinkos asociacija, arba LBMA buvo įkurta 1987 m. Anglijos centrinio banko kaip nepriklausomas reguliatorius. LBMA ištakos siekia keletą šimtmečių atgal, 1700 m., kai Londonas tapo didžiausiu pasaulyje tauriųjų metalų prekybos centru. Jis buvo vadinamas Londono lydinių birža (angl. London Bullion Market), kurią savarankiškai reguliavo žymiausi Londono tauriųjų metalų prekiautojai ir gamintojai, kontroliavę biržą akredituojant tauriųjų metalų perdirbėjus į Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą (angl. London Good Delivery List). Į Londono lydinių biržą buvo priimamos tik tos perdirbimo įmonės, kurios atitiko Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąraše nustatytus kokybės ir grynumo kriterijus. Šiandien Londono aukso rinkos asociacijai priklauso daugiau nei 135 įmonės, tarp kurių yra keletas didžiausių tauriųjų metalų perdirbėjų, sandėliavimo paslaugų teikėjų, gamintojų ir tauriųjų metalų prekiautojų.  Visi jie priklauso LBMA – labiausiai gerbiamai ir patikimiausiai pasaulyje veikiančiai tarptautinei institucijai, reguliuojančiai aukso ir sidabro lydinių gamybos ir perdirbimo procesą. Pagrindinis LBMA vaidmuo – administruoti Patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą, kuris šiandien yra tapęs tarptautiniu aukso ir sidabro luitų kokybės bei prabavimo standartu.

Produkto svoris gramais
10.001
Auksas 999.9° (svorio, g)
10
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.32151
Ilgis
25.3
Plotis
15.2
Storis
1.6
Gamintojas
Valcambi Suisse, Šveicarija

Aversas

10 g aukso luitelio viršuje yra oficialus Valcambi antspaudas. Luitelio viduryje užrašyta „10 g“, „fine gold“ (liet. grynas auksas) bei skaičius „999,9“, reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Reversas

10 gramų aukso luitelio reverso paviršius yra blizgus ir tuščias su išgraviruotu tekstu „V Green Gold“.

Pakuotė

10 gramų „Žaliojo aukso“ lydinio luiteliai pateikiami sandarioje, permatomoje ir saugioje pakuotėje. Didesniems užsakymams galima įsigyti 25 vnt. pakuotes originaliose kietojo plastiko dėžutėse. Abi pakuotės pusės yra žalios spalvos.

Autentiškumo sertifikatas

Atitinkamas svoris, aukso praba, unikalus serijos numeris ir prabuotojo parašas, matomi 10 g aukso luitelio reverso pusėje, taip pat yra nurodyti ant pakuotės. Taigi pakuotė taip pat yra laikoma pasirašytu autentiškumo sertifikatu.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.