Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Premium

Ispanijos 1 oz auksinė moneta „Ispaniškas bulius“ 2022

Nėra sandėlyje
Tai antroji Ispanijos karališkosios monetų kalyklos išleista taurioji moneta. Ši moneta skirta Ispanijos kultūrai ir paveldui. 2022 metais išleistų auksinių monetų reverso pusėje pavaizduotas populiarus Ispanijos paveldo simbolis – ispaniškas kovinis bulius (arba „toro bravo“), kilęs iš Pirėnų pusiasalio.   ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
2214,81 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tai antroji Ispanijos karališkosios monetų kalyklos išleista taurioji moneta. Ši moneta skirta Ispanijos kultūrai ir paveldui. 2022 metais išleistų auksinių monetų reverso pusėje pavaizduotas populiarus Ispanijos paveldo simbolis – ispaniškas kovinis bulius (arba „toro bravo“), kilęs iš Pirėnų pusiasalio.

Kodėl verta įsigyti

Monetos istorija

Ispanija ir toliau leidžia aukščiausios kokybės aukso monetas. Po didžiulės sėkmės Ispanijoje sulaukusios pirmosios 1 uncijos “reverse proof” paviršiaus kokybės auksinės monetos, išleistos 2021 m., kurioje pavaizduota Iberijos lūšis, Ispanija pristato antrąją investicinę monetą, ant kurios pavaizduotas bulius.

Akivaizdu, kad Ispanija konkuruos su Meksika aukščiausios kokybės mažo tiražo aukso monetų rinkoje. Manoma, kad „Lūšis“ ir „Jautis“ yra europietiškos „Libertad“ auksinių monetų versijos.

Moneta „Ispaniškas bulius“ išleista 2022 m. Monetos kaldinimo paviršiaus kokybė yra “reverse proof”.

Naujoji moneta skirta dar vienam Ispanijos gyvūnijos atstovui – ispaniškam buliui.

Primename, kad 2021 m. spalio 22 d. Ispanijos monetų kalykla Real Casa de la Moneda paskelbė apie Ispanijoje išleidžiamą pirmąją 1-os uncijos investicinę aukso monetą – Iberijos lūšį, kuri tapo teisėta mokėjimo priemone šalyje. Tai pirmoji investicinė moneta Ispanijos karališkosios monetų kalyklos istorijoje, davusi pradžią unikaliai šios valstybės investicinių aukso produktų serijai.

Ispanijoje nuo kovo iki spalio mėn. tęsiasi bulių kautynių sezonas, kurio ištakos siekia dar Romos imperijos laikus. Bulių kautynės Ispanijoje atsirado 1158 m., valdant karaliui Alfonsui VIII.

Populiariausia sezono atrakcija yra bulių bėgimas (arba „correbous“ katalonų kalba). Ši festivalis itin išpopuliarėjo Pamplonos mieste. Bulių bėgimo metu vyrai bėga nuo dešimties ar daugiau bulių būrio, kurie yra paleidžiami į užblokuotas miesto gatves. Bėgimo dalyviai dažnai susižeidžia, o kartais tokia pramoga baigiasi labai blogai. Vienaip ar kitaip, dalyvavimas bulių bėgime kiekvienam dalyviui reiškia žygdarbį.

Bulius atspindi sielos kupiną ir uždegantį Ispanijos ir jos žmonių charakterį.

Primename, kad 2021 m. spalio 22 d. Ispanijos monetų kalykla Real Casa de la Moneda paskelbė apie Ispanijoje išleidžiamą pirmąją 1-os uncijos investicinę aukso monetą – Iberijos lūšį, kuri tapo teisėta mokėjimo priemone šalyje. Tai pirmoji investicinė moneta Ispanijos karališkosios monetų kalyklos istorijoje, davusi pradžią unikaliai šios valstybės investicinių aukso produktų serijai.

Kodėl pirkti?

1 unciją sverianti investicinė moneta „Ispaniškas bulius“ pagaminta iš 999,9 prabos aukso. Išskirtinė kaldinimo kokybė ir aukščiausias aukso standartas užtikrina aukštą šios monetos likvidumą.

Šios monetos tiražas – tik 15 000 vienetų. Dėl tokio mažo tiražo moneta turi didelį kolekcinės vertės potencialą ir puikiai papildo investicinį portfelį.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

  • Produkto vertė (1 vnt.)
    2453,85 €
  • Atpirkimo kaina
    2214,81 €
  • Rizika šiuo metu
    239,04 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 122.45% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2151,85 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.1035
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
37.2
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1.5 euro
Gamintojas
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Ispanija

Aversas

Averso dizainas taip pat primena ankstesnes sidabro bei aukso monetas, kaldintas Ispanijoje ir Naujajame pasaulyje nuo XVI iki XIX a., kadangi pagrindinis motyvas vaizduoja istorinį Columnario del Real de a Ocho, verčiamą kaip 8 realų kolonos. Senasis ir Naujasis pasauliai vaizduojami kaip du gaubliai, teritorija abiejose vandenyno pusėse bei dalis Ispanijos Imperijos parodyti viename lygmenyje. Juos supa dvi vainikuotos kolonos, ant kurių legendinė tezė PLUS ULTRA (liet. Dar toliau). Gaublių viršūnėje pavaizduota Ispanijos karūna, o aukščiau pagrindinio dizaino iškalta jo didenybės Karaliaus Filipo VI įrašas - FELIPE VI REY DE ESPAÑA (liet. Filipas VI, Ispanijos karalius). Žemiau pagrindinio dizaino iškaltas tekstas 1 ONZA 999,9 ORO, nurodantis monetos svorį ir aukso prabą.

Reversas

Reverse pavaizduotas ispaniškas bulius poza, primenančia jo iškilmingą įėjimą į bulių areną. Viršuje centre nurodytas nominalas (1,5 euro), kairėje – Ispanijos karališkosios monetų kalyklos ženklas, o apačioje dešinėje – monetos pavadinimas („TORO“ – bulius).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.