Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

25 g PAMP Fortuna Multigram aukso luitų rinkinys

Išankstinis užsakymas
"PAMP Fortuna Multigram" sudaro 25 aukso luiteliai, kurių kiekvieno svoris yra 1 gramas. Kiekvienas luitelis yra supakuotas ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
2078,23 €
1860,39 € 10.48%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

"PAMP Fortuna Multigram" sudaro 25 aukso luiteliai, kurių kiekvieno svoris yra 1 gramas. Kiekvienas luitelis yra supakuotas atskirame segmente ir turi savo unikalų serijos numerį. Kiekvieną iš luitelių galima lengvai atskirti, todėl, esant poreikiui, galima parduoti norimą kiekį aukso gaminių.

PAMP buvo pirmoji tauriųjų metalų gamintoja, papuošusi kaldinamų luitų reversą. 1979 m. pristatytas "Lady Fortuna™" motyvas tapo šių Šveicarijos aukso luitų skiriamuoju ir kokybės ženklu, o šiandien "Fortūna" visame pasaulyje pripažįstamas kaip patikimas simbolis, garantuojantis puikią PAMP gaminamo aukso kokybę ir autentiškumą.

Neabejotinai ikoninis "Lady Fortuna™" atvaizdas yra labiausiai atpažįstamas ir prestižiškiausias luitų dizainas pasaulyje. Kiekvienas Šveicarijos federalinio biuro akredituotas luitas yra individualiai užregistruotas ir užantspauduotas "CertiPAMP™" apsauginėje pakuotėje su integruotu unikaliu oficialiu sertifikatu, garantuojančiu tikslų tauriojo metalo kiekį ir svorį. Pati pakuotė apsaugota nuimama transportavimo plėvele.

Kodėl verta įsigyti

 • Garantuotas aukso grynumas (999,9 prabos). PAMP aukso luitų gamybą ir rafinavimą prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro ir LBMA (Londono tauriųjų metalų rinkos asociacijos) akredituoti prižiūrėtojai, todėl garantuojama griežta PAMP aukso luitų kokybės kontrolė ir rafinavimo procesas.
 • 25 gramų PAMP aukso luitų rinkinys Fortuna Multigram - tai ne tik investicija, bet ir puiki dovana jūsų artimiesiems ir mylimiesiems. Unikalumas ir "Pagaminta Šveicarijoje" kokybė paverčia šį investicinį gaminį puikia dovana už prieinamą kainą.
 • Kiekvienas iš šio "PAMP Fortuna" rinkinio aukso luitų yra nepriekaištingo luitų kalybos meistriškumo pavyzdys. PAMP aukso luitai yra modernaus dizaino. Jie paprasti, bet tokie elegantiški, kad gniaužia kvapą! Nepriekaištingas graviravimas kartu su veidrodiniais paviršiais sukuria nepriekaištingą dizainą.
 • Kiekvieno "PAMP Fortuna" 1 g aukso luitelio kaina atitinka jame esančio aukso svorį. PAMP 1 g aukso luitelis yra vienas iš daugiausiai parduodamų luitų pasaulyje. Jo kaina priklauso nuo jame esančio aukso kiekio ir yra griežtai susieta su tauriojo metalo rinkos verte.
 • PAMP Fortūna aukso luitas yra pinigai. Šveicarijos PAMP gamykloje gaminami aukso luitai atitinka garsiausią pasaulyje tauriųjų metalų luitų standartą "London Good Delivery", patvirtintą Londono tauriųjų metalų rinkos asociacijos (LBMA) ir visų pagrindinių prekių biržų visame pasaulyje, taip užtikrinant PAMP aukso luitų konvertuojamumą investuotojams, bankams ir investiciniams tarpininkams visame pasaulyje.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2078,23 €
 • Atpirkimo kaina
  1860,39 €
 • Rizika šiuo metu
  217,84 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.34% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2248,31 EUR/oz.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
25.002
Auksas 999.9° (svorio, g)
25
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.80377
Ilgis
9.5
Plotis
6
Storis
1.1
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

Aukso luitelio viršuje yra oficialus PAMP antspaudas bei tekstas „SUISSE“ (liet. šveicariškas). Luitelio viduryje užrašyta „1 g“, „FINE GOLD“ (liet. grynas auksas) bei skaičius „999,9“, reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Reversas

1 g aukso luitelio reverso pusėje pavaizduotas dailus poliruotas romėnų deivės Fortūnos motyvas. Motyvą supantis paviršius primena veidrodžio atspindį.

Pakuotė

"PAMP Fortuna Multigram" sudaro 25 aukso luiteliai, kurių kiekvieno svoris yra 1 gramas. Kiekvienas luitelis yra supakuotas atskirame segmente ir turi savo unikalų serijos numerį. Kiekvieną iš luitelių galima lengvai atskirti, todėl, esant poreikiui, galima parduoti norimą kiekį aukso gaminių.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.