Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

5 g PAMP Lunar serijos aukso luitelis „Tigro metai 2022“

Nėra sandėlyje
"Tavex" džiaugiasi galėdama pristatyti 5 g PAMP 2022 m. "Lunar" serijos, 999,9 prabos gryno aukso luitelį „Tigro ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
353,77 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

"Tavex" džiaugiasi galėdama pristatyti 5 g PAMP 2022 m. "Lunar" serijos, 999,9 prabos gryno aukso luitelį „Tigro metai“. Visame pasaulyje žinomos Šveicarijos tauriųjų metalų rafinavimo gamyklos PAMP, akredituotos Šveicarijos centrinio banko ir LBMA, nukaldintas penkių gramų „Lunar“ serijos aukso luitelis vaizduoja gražų tigro motyvą – vieną iš dvylikos simbolių, sudarančių senąjį kiniečių mėnulio kalendorių. Šio aukso luitelio kokybė neprilygstama. Dėl blizgaus paviršiaus bei elegantiškų šerkšną primenančių motyvų, aukso luitelis spinduliuoja skirtingus aukso atspalvius, dėl ko šis tampa ypač įsimenančia dovana.

Įsigydami šį elegantišką aukso luitelį, Jūs ne tik gausite vertingą tauriojo metalo gaminį, pagamintą pasitelkiant Šveicarijos inžinerijos žinias, bet taip pat alternatyvią tvirtą valiutą su netiesiogine garantija, kad ją tarptautiniu mastu pripažins tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • 5 g PAMP „Lunar“ serijos aukso luiteliai yra kuriami pagal itin vertinamą Kinijos mėnulio kalendorių. Įprastai, gimusieji tigro metais yra laikomi lyderiais, ambicingais, autoritetingais ir mėgstančiais valdyti, tad būkite budrūs jei atsidūrėte šalia tigro!
 • 5 g PAMP „Lunar“ serijos aukso luiteliai – tai išskirtinė ir neprilygstama dovana Jūsų mylimiausiems. Pamaloninkite Jums brangius žmones pažymint jų gerąsias savybes ir gimimo datą gryname 999,9 prabos aukse, tai dovana, kuri išliks amžinai!
 • 999,9 prabos aukso luitelių grynumas yra garantuotas. PAMP gamybos ir rafinavimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro bei Londono lydinių rinkos asociacijos (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • PAMP „Lunar“ aukso luiteliai yra tikras auksakalystės šedevras. 5 gramų aukso lydinio luitelis gaminamas pasitelkiant aukščiausio lygio Šveicarijos inžinerijos kvalifikacijas. Luitelio blizgus paviršius derinamas su šerkšną primenančiu dekoratyviu tigro motyvu, todėl jis patraukia kiekvieno, besižavinčio išskirtiniu meistriškumu, akį.
 • PAMP „Lunar“ serijos aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei. 5 g PAMP „Lunar“ serijos aukso luitelių vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • PAMP „Lunar“ serijos aukso luitelio turi ilgalaikę materialinę vertę. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir visos pasaulio prekių biržos pripažįsta PAMP aukso luitus kaip kokybės standartą, todėl užtikrinama galimybė, kad PAMP 5 g aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  439,85 €
 • Atpirkimo kaina
  353,77 €
 • Rizika šiuo metu
  86,08 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Istorija

Šiais laikais daugelis Kinijos mėnulio kalendorių naudoja daoistinėje kosmologijoje. Tikima, kad priklausomai nuo zodiako ženklo metų, kuriais gimė asmuo, tarp žmogaus ir Kinų zodiako gyvūno egzistuoja ypatingas ryšys. Manoma, kad gyvūnai zodiako kalendoriuje turi simbolinę reikšmę, kiekvienas gyvūnas atspindi tam tikrą grupę savybių ar bruožų, kuriuos gali turėti kiekvienas žmogus. Kinų zodiako kalendoriuje yra dvylika gyvūnų, kurių metai švenčiami kartą per 12 metų. 2022 m. švenčiami Tigro metai.

Manoma, kad gimusieji tigro metais įkūnija gyvenimo dvasią, jie nuolat trokšta pasiekimų ir savo ambicijų įgyvendinimo. Jie pasitiki savimi, turi įgimtą lyderio instinktą ir galią, skatinančią kitus su jais sutikti. Tigro metais gimę drąsūs ir ryžtingi žmonės turi būti vertinami rimtai, kadangi jie nėra linkę nusileisti ir dažniausiai nesutarimų ar muštynių atveju viršesni bus jie, kaip šiems ir patinka. Jų gracingas ir neslepiamas patrauklumas vilioja ir traukia, tačiau jų laukinė prigimtis ir nedidelis pakantumas stresui dažnai pasireiškia nepastoviais nuotaikų svyravimais bei retkarčiais užklumpančiais emocijų protrūkiais. Būdami iš prigimties jautrūs, jie gali lengvai susinervinti, tačiau yra mėgstami dėl savo geros širdies, atvirumo bei optimistiško požiūrio į gyvenimą. Todėl akivaizdu, kad PAMP „Lunar“ serijos aukso moneta „Tigro metai“ yra puiki dovana tiems, kuriuos mylite ar gerbiate, kadangi dovanodami „Lunar“ serijos aukso monetą ir įamžindami žmogaus gimimo metus bei jų ypatingas savybes gryname ir vertingame aukso meno kūrinyje, tokiu būdu parodote savo meilę jiems.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
5
Auksas 999.9° (svorio, g)
5
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.16075
Ilgis
23.3
Plotis
14
Storis
0.83
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

5 g aukso luitelio viršuje yra oficialus PAMP antspaudas bei tekstas „SUISSE“ (liet. šveicariškas). Luitelio viduryje užrašyta „5 g“, „GOLD“ (liet. auksas) bei skaičius „999.9“, reiškiantis 99.99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje yra unikalus serijos numeris ir prabuotojo antspaudas, užtikrinantis aukso luitelio grynumą. Luitelio averso pusėje vaizduojamas tigras, grakščiai besileidžiantis nuo medžio.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas lipantis tigras, matomas iš kitos medžio pusės ir tai yra PAMP „Lunar“ kalendoriaus serijos išskirtinis bruožas – abiejose pusėse esančio dizaino iliuzija.

Pakuotė

Kaip ir kiekvienas šios serijos leidimas, luitelis „Tigro metai“ yra įpakuotas į ryškiai raudoną CertiPAMP pakuotę. Taip luitelis yra paruošiamas dovanoti ir yra idealus pirkinys tauriųjų metalų entuziastams. Didesni užsakymai (25, 50, 75 vnt. ir t.t.) yra tiekiami originaliose gamyklinėse kieto plastiko dėžutėse.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.