Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

5 g PAMP Lunar serijos aukso luitas „Drakono metai 2024“

Yra sandėlyje
Džiaugiamės galėdami pristatyti naujus PAMP Lunar 2024 m. serijos luitus. Jie gaminami visame pasaulyje žinomoje Šveicarijos tauriųjų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-4
418,68 €
352,61 € 15.78%
5+
415,22 €
352,61 € 15.08%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujus PAMP Lunar 2024 m. serijos luitus. Jie gaminami visame pasaulyje žinomoje Šveicarijos tauriųjų metalų apdirbimo gamykloje PAMP, kuri yra akredituota Šveicarijos centrinio banko ir LBMA. Penkių gramų Lunar serijos aukso luituose pavaizduotas Drakono metų motyvas, simbolizuojantis vienus iš dvylikos Mėnulio ciklo metų, kurie yra senovės kinų kalendoriaus simbolikos dalis. Šioje naujoje luitų serijoje, pradedant 2024 Drakono metais, ne tik vaizduojamas kalendoriaus simbolis, bet ir pasakojamos legendos, susijusios su kiekvienu iš dvylikos kinų mėnulio kalendoriaus gyvūnų.

Pirmoji istorija - tai dangiškai mėlyno drakono legenda.

Dangiškai mėlynas drakonas, rytų globėjas, yra artėjančio pavasario pranašas. Tikima, kad jis valdo vandens ir oro stichijas, nes lietus būtinas gausiam derliui.

Šio aukso luito kokybė yra nepriekaištinga. Blizgantys aukso paviršiai su elegantiškais motyvais aukso luitą paverčia ne tik kolekcine investicine vertybe, bet ir įdomia dovana.

Įsigydami šį elegantišką aukso luitą, gaunate ne tik Šveicarijos tauriųjų metalų specialistų pagamintą taurųjį metalą, bet ir alternatyvą pasaulinėms valiutoms, pasižyminčią dideliu likvidumu visame pasaulyje.

Šis iš tauriojo metalo pagamintas luitas yra tikras aukso meno kūrinys, kuris patiks ne tik kolekcininkams, vertinantiems gražų dizainą, bet ir tiems, kurie nori savo artimiesiems padovanoti ką nors tikrai įsimintino ir ypatingo. Jis taip pat būtų tinkama dovana gimusiems Drakono metais - 1940, 1952, 1964, 1976, 1976, 1988, 2000, 2012 ir 2024.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

  • Produkto vertė (1 vnt.)
    418,68 €
  • Atpirkimo kaina
    352,61 €
  • Rizika šiuo metu
    66,07 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 122.45% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2151,85 EUR/oz.

Kaldinti luitai

Aukso luitų gamybos procesas atrodo taip. Procesas pradedamas kaitinant aukso žaliavą krosnyje, kol ši tampa skysta suspensija.  Kaitinimo metu, visos nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos iš suspensijos, paliekant tik didelio grynumo, dažniausiai apie 99.99 %, lydytą auksą. Tuomet lydytas auksas yra supilstomas į formas, paprastai didelių luitų pavidalo, kur jis atvėsta ir sukietėja. Sukietėjęs auksas sustatomas į mašiną, kuri suspaudžia auksą į vienodų matmenų plokštes.  Vėliau aukso plokštės sustatomos į iškirtimo presą, kuris iš aukso plokščių iškerta ruošinius. Kitu žingsniu kiekvienas aukso ruošinys pasveriamas ir taip užtikrinama, jog jis nėra nei per mažas, nei per didelis, o bandymą išlaikę ruošiniai nupoliruojami, siekiant išgauti blizgų paviršių, Paskutinis etapas apima kaldinimo procesą, kurio metu aukso ruošiniai sudedami į kalybos presą, kuris su didžiule jėga spaudžia štampą, kol štampo dizainas atsiduria ant aukso ruošinio. Tokiu būdu nukaldinamas aukso luitas. Prieš užsandarinant saugioje permatomoje pakuotėje, ką tik nulietas auksas luitas yra patikrinamas.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
5
Auksas 999.9° (svorio, g)
5
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.16075
Ilgis
23.3
Plotis
14
Storis
0.83
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

Drakono valanda

Mėnulio Naujieji metai prasideda pirmą kartą pasirodžius jaunam mėnuliui, tamsiausiai jo fazei, kuri atskleidžia palankios pradžios šviesą. Šioje serijoje kiekvienas iš dvylikos Mėnulio ciklo gyvūnų pavaizduotas kaip didelė žvaigždė, supanti mėnulį. Per dieną kiekvienam gyvūnui skiriamas dviejų valandų langas, o penktoje vietoje pagal laikrodžio rodyklę esantis drakonas savo galią pasiekia tarp 7 ir 9 val. ryto. Jo zenitas pažymėtas kiniškais rašmenimis, kurie reiškia 8 val. ryto.

Ant luito puikuojasi užrašai: "PAMP Suisse" logotipas, luito svoris, "GOLD 999.9" ir unikalus serijos numeris.

Reversas

Žydrasis Rytų drakonas

Žydrasis Rytų drakonas su turkio spalvos žvynais yra vienas garsiausių Kinijos drakonų ir vienas iš keturių kinų žvaigždynų simbolių. Būdamas Rytų globėjas, žydrasis drakonas pranašauja pavasario sezoną, kuris skelbia Mėnulio Naujuosius metus arba Pavasario šventę. Sakoma, kad žydrasis drakonas valdo vandens ir oro stichijas, pavyzdžiui, potvynius ir atoslūgius, taip pat jūrų ar upių bangas. Galingas drakono kvėpavimas sukelia oro sroves ir galingus vėjus.

Pakuotė

PAMP Suisse sukurtoje plastikinėje pakuotėje esantis aukso luitas įdėtas į specialų kartoninį voką su drakono atvaizdu. Atpirkimo už svetainėje nurodytą kainą sąlyga - luitas turi būti išsaugotas originalioje pakuotėje, taip pat dėkle-aplanke.

Autentiškumo sertifikatas

Serijos numeris, išgraviruotas ant aukso luito, dubliuojamas sertifikate.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.