Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Premium

Ispanijos 1 oz auksinė moneta „Ispaninė lūšis“

Nėra sandėlyje
Ispanijos karališkoji monetų kalykla išleidžia naują kasmetinę vienos uncijos aukso monetą, vaizduojančią nepasiekiamąją ispaninę lūšį. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
2243,93 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Ispanijos karališkoji monetų kalykla išleidžia naują kasmetinę vienos uncijos aukso monetą, vaizduojančią nepasiekiamąją ispaninę lūšį.

Kodėl verta įsigyti

Ispanijos karališkoji monetų kalykla išleidžia naują kasmetinę vienos uncijos aukso monetą, vaizduojančią nepasiekiamąją ispaninę lūšį. Ispanijos karališkoji monetų kalykla (isp. The Fabrica Nacional de Moneda y Timbre FNMT – Real Casa de la Moneda) paskelbė (spalio 22 d.) išleidžianti pirmąją šalyje lydinio monetą, kuri yra teisėta atsiskaitymo priemonė ir kuri nuo šių metų bus gaminama kasmet vienos uncijos vienetais, kurių pagrindinė ypatybė – ispaninės lūšies atvaizdas reverso pusėje. Prisijungdama prie kitų šalių, gaminančių savo nacionalines aukso lydinio monetas, FNMT — Real Casa de la Moneda, akcentavo savo ilgametę prekybinių monetų kaldinimo istoriją. Sidabriniai realai buvo gaminami jau nuo 1497 m. tiek įvairiose Naujojo pasaulio kolonijose iki Meksikos nepriklausomybės 1821 m., tiek ir namuose iki tol, kol 1868 m. moneta buvo pakeista penkių pesetų moneta. Pirmą kartą auksiniai eskudai buvo nukaldinti 1535 m. ir iki pat 1833 m., kol šie buvo apyvartoje, jie buvo laikomi pagrindine tarptautine valiuta.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

  • Produkto vertė (1 vnt.)
    2495,47 €
  • Atpirkimo kaina
    2243,93 €
  • Rizika šiuo metu
    251,54 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.1035
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
37
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1,5 euro
Gamintojas
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Ispanija

Aversas

Averso dizainas taip pat primena ankstesnes sidabro bei aukso monetas, kaldintas Ispanijoje ir Naujajame pasaulyje nuo XVI iki XIX a., kadangi pagrindinis motyvas vaizduoja istorinį Columnario del Real de a Ocho, verčiamą kaip 8 realų kolonos. Senasis ir Naujasis pasauliai vaizduojami kaip du gaubliai, teritorija abiejose vandenyno pusėse bei dalis Ispanijos Imperijos parodyti viename lygmenyje. Juos supa dvi vainikuotos kolonos, ant kurių legendinė tezė PLUS ULTRA (liet. Dar toliau). Gaublių viršūnėje pavaizduota Ispanijos karūna, o aukščiau pagrindinio dizaino iškalta jo didenybės Karaliaus Filipo VI įrašas - FELIPE VI REY DE ESPAÑA (liet. Filipas VI, Ispanijos karalius). Žemiau pagrindinio dizaino iškaltas tekstas 1 ONZA 999,9 ORO, nurodantis monetos svorį ir aukso prabą.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojama Ispaninės lūšies, kilusios iš Pirėnų pusiasalio, galva. Šios lūšys yra itin retos, jos taip pat yra vienos sunkiausiai pagaunamų rūšių pasaulyje, gyvenančių kai kuriose laukinėse ir atokiausiose Ispanijos vietose. Greta išskirtinio lūšies atvaizdo, po galva, palei monetos kraštą taip pat iškalta įrašas LINCE IBÉRICO. Aukščiau lūšies pavaizduota nominalioji vertė „1,5 EURO“, o kairėje – kaldinimo metai, 2021 bei Real Casa kalyklos ženklas – karūnuota M raidė žyminti Madridą.

Pakuotė

Aukščiausios kaldinimo kokybės Reverse Proof monetos pristatomos kapsulėse.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.