Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Prancūzijos 20 frankų aukso moneta „Mariana ir Gaidys“

Yra sandėlyje
„Tavex“ džiaugiasi galėdama pristatyti Europos klasiką – garsiąją Prancūzijos 20 frankų aukso monetą „Mariana“, dar vadinamą „Prancūzijos ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
461,15 €
416,27 € 9.73%
10-19
458,21 €
416,27 € 9.15%
20+
456,53 €
416,27 € 8.82%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

„Tavex“ džiaugiasi galėdama pristatyti Europos klasiką – garsiąją Prancūzijos 20 frankų aukso monetą „Mariana“, dar vadinamą „Prancūzijos Mariana ir Gaidys“.

20 frankų aukso monetos „Mariana“ yra išskirtinės prancūzų monetos.

Kodėl verta įsigyti

 • 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos yra išskirtinės prancūzų monetos. 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso moneta yra viena garsiausių Prancūzijos monetų, o dėl turtingo folkloro ir viena žinomiausių aukso monetų Europoje.
 • 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos prilygsta pinigams. Joms netaikomas pridėtinės vertės mokestis, tad tauriųjų metalų prekiautojai ir investuotojai gali jomis keistis visoje Europoje.
 • 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos yra likvidžios. Nuo 1871–1898 m. nukaldinta daugiau nei 75 milijonai vienetų Prancūzijos 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetų, tad jos pasižymi dideliu likvidumu ir garantuota rinka.
 • 20 frankų aukso monetos buvo pirmosios Europos pinigų sąjungos pagrindas. 20 frankų aukso monetos sudarė Lotynų pinigų sąjungos, pirmosios didelės Europos valiutų sąjungos, pagrindą.
 • 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos yra puiki investicija paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.
 • 20 frankų „Mariana ir Gaidys“ aukso monetos prilygsta santaupoms. Prancūzijos 20 frankų aukso monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  461,15 €
 • Atpirkimo kaina
  416,27 €
 • Rizika šiuo metu
  44,88 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.66% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2251,36 EUR/oz.

Istorija

Ant Prancūzijos 20 frankų aukso monetos pavaizduota Mariana.
Kai 1898 m. buvo įvestos 20 frankų „Marianos“ monetos, jos pratęsė Prancūzijos Respublikos pinigų tradiciją, kai ant apyvartoje esančių auksinių frankų buvo vaizduojamas ne karaliaus ar imperatoriaus atvaizdas, o Prancūzijos pergalės, laisvės bei teisingumo simboliai. Žinomiausi ir labiausiai paplitę šiuos principus vaizduojantys Prancūzijos simboliai yra gaidys ir Mariana.

20 frankų aukso monetos reverso pusėje vaizduojamas gaidys yra su pergale siejamas Prancūzijos krikščionybės simbolis. Gaidžio giedojimas tekant saulei yra laikomas kasdiene šviesos pergale prieš tamsą ir blogį. Gaidys tapo svarbiu simboliu Prancūzijos Renesanso laikotarpiu, kai katalikų bažnyčia vaidino lemiamą vaidmenį Prancūzijos valstybės reikaluose. Šiais laikais gaidys yra laikomas neoficialiu Prancūzijos simboliu ir dažniausiai naudojamas kaip nacionalinis talismanas sporto renginiuose.

20 frankų aukso monetos averso pusėje pavaizduotas Marianos atvaizdas yra alegorinių personifikacijų, laisvės ir teisingumo, derinys. Pirmą kartą Marianą nutapė jaunas prancūzų tapytojas 1775 m., tačiau ji išpopuliarėjo po Prancūzijos revoliucijos, kai naujai išrinktai asamblėjai reikėjo naujo simbolio Pirmajai Prancūzijos Respublikai. Jaunosios Marianos atvaizdas pasirinktas siekiant pavaizduoti jauną, bet ryžtingą naująją Prancūziją. Šiandien Mariana yra Prancūzijos nacionalinis simbolis, vaizduojamas ant Prancūzijos euro monetų, antspaudų bei oficialių vyriausybės logotipų. Ji yra tvirtas Respublikos simbolis, siejamas su laisvės triumfu prieš absoliučią valdžią.

Prancūzijos 20 frankų aukso monetos populiarumas neblėsta iki šiol

Napoleono aukso monetos buvo plačiai paplitusios XIX ir XX amžiaus Europoje bei visame pasaulyje. XIX a. pradžioje Prancūzija valdė didžiąją dali Europos, o XX a. pradžioje išaugo iki kolonijinės galios. Siekiant palengvinti prekybą ir investicijas, 20 frankų Napoleono aukso monetos tapo tinkamiausiu pasirinkimu dėl jų stabilaus vienodumo ir patikimumo. Dauguma Napoleono aukso monetų buvo išleista po 1850-ųjų, o tai sutapo su Lotynų pinigų sąjungos plėtra ir Prancūzijos kolonijinės imperijos iškilimu. Napoleono serijos gamyba buvo baigta XX a. pradžioje, o paskutinė serijos moneta buvo 20 frankų aukso moneta „Gaidys“ (angl. Rooster). Nors Napoleono aukso monetos jau nebegaminamos, jos vis dar populiarios ir yra vienos dažniausiai parduodamų klasikinių aukso monetų Europos šalyse, įskaitant Prancūziją.

Produkto svoris gramais
6.4516
Auksas 999.9° (svorio, g)
5.80644
Praba
900
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.18668
Skersmuo
21
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
20 frankų
Gamintojas
Prancūzija

Aversas

Averso pusėje monetoje vaizduojama Prancūzijos laisvės simbolis - Mariana, pasipuošusi ąžuolo lapų vainiku. Aplinkui iškaltas valstybės pavadinimas REPUBLIQUE FRANÇAISE (liet. Prancūzijos Respublika), truputi žemiau dešinėje pusėje iškalti monetos graverio inicialai J. C. CHAPLAIN.

Reversas

Reverso pusėje monetos centre vaizduojamas Gaidys stovintis ant žolės, aplinkui iškalti žodžiai "LIBERTE EGALITE FRATERNITE" (liet. Laisvė, lygybė, brolija), monetos apačioje, kairėje pusėje iškaltas monetos nominalas 20 Fcs. Pačioje monetos apačioje monetos nukaldinimo metai.

Pakuotė

Pageidaujant, kiekviena moneta yra atskirai supakuojama į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.