Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

1 oz Australijos sidabrinė moneta „Koala“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti Australijos sidabrinę monetą “Koala”, vieną iš Australijos ikoninių sidabro lydinių. Pirmą kartą išleista ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-19
40,97 €
26,84 € 34.49%
20-59
40,49 €
26,84 € 33.71%
60+
39,76 €
26,84 € 32.49%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti Australijos sidabrinę monetą “Koala”, vieną iš Australijos ikoninių sidabro lydinių. Pirmą kartą išleista garsiosios Perto monetų kalyklos 2007 m., moneta yra nepertraukiamai neribotu tiražu kalama iki šiol. Australijos sidabrinė moneta “Koala” gaminama iš 99,9 % grynumo sidabro, o jos populiarumą lemia jos prabangiame paviršiuje įspaustas koalos - garsiausio Australijos žinduolio, atvaizdas. Ši moneta yra laikoma teisėta mokėjimo priemone Australijoje, šios monetos nominalas yra 1 Australijos doleris. Ją galima įsigyti itin konkurencingomis kainomis – tai ideali sidabro investicija tiek kolekcionieriams, tiek investuotojams. Tavex, ilgalaikis Perto monetų kalyklos partneris, gali pasiūlyti rinkoje konkurencingiausias kainas bet kokiam norimam šios žavingos sidabrinės monetos kiekiui.

Kodėl verta įsigyti

 • Australijos sidabrinės monetos “Koala” seka sidabro kainą. “Koala” monetų vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina.
 • Australijos sidabrinių koalų kaina kils kartu su infliacija. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turtas didelės infliacijos laikotarpiu, jis brangsta greičiau ir daugiau nei dauguma kitų investicijų!
 • Australijos sidabrinės monetos “Koala” yra pinigai. Šios sidabrinės monetos yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje ir yra priimamos bei keičiamos daugelyje pasaulio šalių.
 • Australijos sidabrines monetas “Koala” galima įsigyti už nedidį antkainį. Būdama Perto monetų kalyklos partnere, Tavex gali pasiūlyti konkurencingiausias sidabrinių koalų kainas.
 • Sidabrinės koalos yra pripažintos tarptautiniu mastu. Vienintelė teisėta atsiskaitymo priemonė, kurioje pavaizduota koala – Australijos žinduolis, investuotojų pripažįstama visame pasaulyje.
 • Ši moneta yra iš .999 grynumo sidabro. Australijos sidabrinės koalos yra puikus būdas turėti šį taurųjį baltąjį metalą savo rankose.
 • Australijos sidabrinės monetos “Koala” prilygsta santaupoms. Esant istoriškai žemai sidabro kainai, lyginant su auksu, tai yra ideali investicija tiems, kurie nori investuoti mažesnes sumas, arba tiems, kurie tiki, kad už savo pinigus gauna daugiau tauriųjų metalų, tikėdamiesi didesnio sidabro kainos, lyginant su auksu, padidėjimo.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  40,97 €
 • Atpirkimo kaina
  26,84 €
 • Rizika šiuo metu
  14,13 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 71.02% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 26,93 EUR/oz.

Istorija

Sidabrinėje monetoje pavaizduotas garsusis Australijos gyvūnas

Koala yra gyvūnas, kilęs iš rytinės ir pietinės Australijos dalių. Nors jos nesusijusios su meškiukais, prie jų pavadinimo pridedamas žodis meškiukas, nes jos turi išskirtinę mažo meškiuko išvaizdą. Pavadinimas „koala“ kilęs iš vietinės australų kalbos, kuris reiškia „gyvūnas, kuris negeria“. Tiesą sakant, koalos retai geria vandenį, nes didžiąją dalį organizmui reikiamo vandens gauna iš pagrindinio maisto šaltinio - eukalipto lapų. Jos užauga iki 60–90 cm aukščio ir turi juodą trumpą nosį bei dideles pūkuotas ausis. Koala žavi tuo, kad jos mitybą sudaro eukalipto medžio lapai, kurie paprastai yra labai toksiški daugumai žinduolių ir turi mažai naudingų maistinių medžiagų. Siekdamos susidoroti su šiuo ypatingai mažai energijos duodančiu maistu, koalos riboja savo energijos sunaudojimą miegodamos po 17–20 valandų per parą.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.13461
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999.9
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
40.6
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1 doleris
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II ir Jos Didenybės valdymo laikotarpis (1952–2022). Virš Karalienės portreto yra tekstai „ELIZABETH II“ ir „AUSTRALIJA“. Žemiau nurodyta vertė (1 doleris) ir dizainerio inicialai „JC“ (Jody Clark).

Reversas

Šioje Australijos monetoje pavaizduota koala, lipanti į medį ir koalos mažylis, prigludęs prie mamos nugaros. Be užrašo „KOALA“ ir Perto monetų kalyklos ženklo „P“, monetos reverse nurodytas svoris, praba ir išleidimo metai.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.