Pridėti kainų pranešimą

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 26.06.2024
Aukso kaina (XAU-EUR)
2251,10 EUR/oz
  
- 22,64 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,76 EUR/oz
  
- 0,94 EUR
web Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams 2024

Visi norime rasti ką nors prasmingo ir neįprasto ypatinga proga, tačiau ką dovanoti vestuvių proga, kad dovana būtų ypatinga? Kad padėtume jums pasirinkti, parengėme kokybiškų vestuvinių dovanų idėjų, kurios pradžiugins ir paliks jaunavedžiams nepamirštamus prisiminimus apie ypatingą gyvenimo akimirką, rinkinį.

Vestuvių dieną įteikta tauriųjų metalų moneta arba luitas bus ekskliuzyvinė dovana. Tai ne tik pirmoji finansinė investicija į šeimos ateitį, bet ir unikali dovana, turinti tikrą vertę. Atrinkome gražiausias vestuvinių dovanų idėjas. Supakuokite monetą ar luitą į elegantišką dėžutę ir originali vestuvių dovana bus jūsų rankose!

Sidabrinės dovanų monetos su vestuvių simboliais

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams-1

Visos šios sidabrinės dovanų monetos turi įmantrų vestuvinių monetų dizainą, kuris simbolizuoja vienybę, meilę ir laimę. Ant kiekvienos monetos nurodyti vestuvių metai – 2024.

MonetojeVestuvių dienos sveikinimai pavaizduoti vestuvių dieną apsikabinę jaunieji ir du susipynę aukso žiedai. Žiedai yra amžinos meilės ir įsipareigojimo simbolis. Dėl savo apvalios formos – be pradžios ir pabaigos – žiedas simbolizuoja nesibaigiančią meilę. Moneta supakuota į baltą dovanų dėžutę, papuoštą širdelės formos kristalu.

Sidabrinę dovanų monetąMeilė. Viena abiems puošia dviejų balandžių atvaizdas ir auksinis begalybės simbolis, taip pat romantiškas užrašas “Dvi širdys, du gyvenimai, viena meilė”. Moneta supakuota į elegantišką dėžutę, perrištą baltu kaspinu.

Vestuvinė sidabro moneta “LOVE” (MEILĖ) jau vien savo pavadinimu patvirtina, kad tai puiki dovana vestuvių dieną. Išskirtinis dizainas su paauksuotomis detalėmis taps elegantišku meilės talismanu, galinčiu sužavėti jaunavedžius.

Aukso luitas – jaunavedžių finansinio stabilumo pagrindas

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams-2

Jei norite jauniesiems padovanoti pinigų, tačiau banknotas voke atrodo pernelyg nuobodu, rinkitės investicinį auksą!

Tokia vestuvinė dovana kainuos nuo 70 iki 150 eurų. Aukščiausios prabos 1 gramo aukso luitelio kaina nesiekia 80 eurų, o dabartinė jo supirkimo kaina tik keliais eurais mažesnė už pardavimo kainą. Jaunavedžiai dažnai mano, kad tai gera idėja šeimos santaupų pradžiai.

Prireikus pora bet kada galės auksą parduoti. Aukso luitas kaip naujos šeimos finansinio stabilumo pradžia – puiki vestuvinės dovanos idėja jaunavedžiams!

Aukso moneta – tai dovana, pagaminta iš aukščiausios kokybės aukso

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams-3

Mėgstantys išskirtinio dizaino dovanas gali jaunavedžiams padovanoti auksinę monetą, pagamintą iš aukščiausios kokybės aukso. Kaip ir aukso luitas, moneta bus amžinos vertės dovana. Dovanojant monetą labai sunku suklysti – nes monetos turi ne tik išskirtinį dizainą ir tam tikrą išskirtinumą, bet ir visiems aiškią vertę. Be to, jaunavedžiai bet kada galės monetą iškeisti į pinigus. Prisiminkite, kad istoriškai aukso kaina kasmet didėja.

Sidabras kaip santuokos grynumo ir ilgaamžiškumo simbolis

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams-4

Sidabrinės monetos su dviejų įsimylėjusių pandų atvaizdu bus tinkama vestuvinė dovana.

Šios monetos dizainas gali sujaudinti kiekvieną. Moneta pagaminta naudojant specialų graviravimo metodą, kuris leidžia monetai atspindėti šviesą taip, kad, šviesai krintant skirtingu kampu, sidabras įgauna skirtingas spalvas, o tai vizualiai atkuria juodai baltą pandų kailį. Dviejų pandų, siekiančių viena kitos ir su didele meile žvelgiančių viena kitai tiesiai į akis, dizainas tiks vestuvių dienai.

Pinigai, kaip gerovės simbolis ir nekarpyti banknotai, kurių nerasite kasdieniame gyvenime

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams-5

Dažniausia vestuvinė dovana šiais laikais yra pinigai. Dovanojant pinigus, ypatingą dėmesį reikėtų skirti jų pakuotei ar įteikimui. Norėtume patarti, kad patys pinigai gali tapti staigmena, tereikia tik juos iškeisti į kitą nominalą ar kitą valiutą.

Galima drąsiai teigti, kad jauna pora bus nustebinta, jei padovanosite visą pakuotę pinigų, pavyzdžiui, pakuotę (100 banknotų) po 1 ar 2 dolerius. Šią valiutą jie gali laikyti kaip santaupas arba išsikeisti atgal į eurus, kai jų tikrai prireiks. Tokius banknotus taip pat galima pasiimti su savimi į vestuvių kelionę ir panaudoti kaip arbatpinigius. Suteikite jaunajai porai priežastį nusipirkti kelionę!

Netradicinis variantas – didžiulis lapas iš nesukarpytų dolerių banknotų – tikrai bus originali dovana, kuri ilgus metus išsaugos jūsų vestuvių dienos prisiminimus! Šie pinigai turi papildomą vertę, nes jie nepraėjo paskutinio gamybos proceso – nebuvo supjaustyti į atskirus banknotus. Siūlome tokius lapus su 1 arba 2 JAV dolerių nominalais įdėti į elegantišką rėmelį tarp 2 skaidrių stiklų, kad norintieji galėtų įsitikinti, jog pinigai tikrai yra tikri.

Linkime ir jauniesiems, ir jų svečiams saulėtų akimirkų bei šilčiausių emocijų tokioje svarbioje šventėje kaip vestuvės!

Vestuvių dovanų idėjos, kurios patiks jaunavedžiams 2024 mamma

Aukso kaina (XAU-EUR)
2251,10 EUR/oz
  
- 22,64 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,76 EUR/oz
  
- 0,94 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti