Tavex (Tavex SIA) tinklalapis naudoja slapukus, kad suteiktų jums asmeninę informaciją apie mūsų paslaugas ir pagerintų svetainės veikimą. Jei duodate sutikimą, paspauskite mygtuką „Sutikti su visais slapukais“. Jei norite tvarkyti savo nuostatas, paspauskite „Tvarkyti slapukus“. Jūsų pasirinkimas bus saugomas 60 savaičių
Pasirinkite, kokius slapukus leidžiate naudoti
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų politika
Pasaulinė aukso kaina rodo stabilizavimosi požymių. Pastaruoju metu aukso kaina šiek tiek pakilo virš svarbių trumpalaikio palaikymo lygių. Pažvelkime į dabartinę finansų sektoriaus atstovų parengtą aukso kainos prognozę 2023 m. antrajam pusmečiui.
Amerikos bankas
Bank of America analitikų nuomone, aukso kaina neatsigaus iki rekordinio lygio tol, kol FED nepasieks savo palūkanų normų didinimo ciklo pabaigos. Iki tol aukso rinka atrodo stabili. Iš dalies ir dėl to, kad centriniai bankai toliau didina savo aukso atsargas. Didžiausio JAV banko Bank of America analitikai tikisi, kad vidutinė aukso uncijos kaina bus 1923 JAV doleriai už unciją.
HSBC
Didžiosios Britanijos bankas HSBC mato nuosaikų aukso kainos augimą iki metų pabaigos. Pagrindinė to priežastis – silpna investicinė paklausa ETF fondų sektoriuje. Atsižvelgdami į ateities sandorių rinkos mechanizmų įtaką, HSBC analitikai mano, kad aukso kaina trumpuoju laikotarpiu gali tik šiek tiek sumažėti.
Saxo Bank
Danijos investicinis bankas Saxo nurodo, kad aukso kaina aiškiai parodė palaikymą ties 1900 JAV dolerių už unciją riba. Banko analitikai prognozuoja, kad dėl silpnų ekonominių duomenų kilimo tendencija užsitęs. Saxo Bank nemano, kad ETF fondų paklausos įtaka aukso kainai būtų įspūdinga. Didesnę reikšmę jis teikia didelei paklausai iš centrinių bankų ir rizikos draudimo fondų, kurie po pardavimų laikotarpio vėl grįš į rinką.
Credit Suisse
Šveicarijos banko “Credit Suisse” (kurį perėmė UBS) analitikai įžvelgia aukso kainų stabilizavimosi potencialą. Reikėtų pažymėti, kad Credit Suisse prognozė grindžiama tik techniniais aspektais. Bankas tikisi, kad iš pradžių bus išbandytas pasipriešinimas ties 1962 JAV dolerių už unciją riba. Pakilimas virš šio lygio galėtų būti pagrindas pakartotinai išbandyti pagrindinį pasipriešinimą ties rekordinėmis 2063-2075 JAV dolerių už unciją aukštumomis. Bankas įžvelgia galimą šių metų proveržį į naujas aukštumas, kuris atvertų kelią didėjimui virš 2300 JAV dolerių už unciją ribos.
Pasak UBS Wealth Management ekspertų, investuotojai į savo portfelius turėtų įtraukti gynybinius aktyvus, tokius kaip obligacijos ir auksas, nes, tikėtina, kad JAV laukia recesija, kuri priverstų FED atsitraukti nuo pinigų politikos griežtinimo, o dolerio kursas smuktų.
2022 m. priminė, kaip svarbu turėti gerai diversifikuotą portfelį.
Investuotojai turėtų turėti ne tik akcijų ir obligacijų, kaip tai buvo įprasta pastarąjį dešimtmetį.
Taip pat verta turėti alternatyvaus turto, įskaitant auksą ir sidabrą. Pagrindinis argumentas aukso naudai yra strateginis, o ne taktinis mąstymas. Ekonomistai vis dar tiksliai nežino, kaip palūkanų normų didinimas paveiks ekonomiką.
Kartu Vokietijos bankas mano, kad taurusis metalas metus baigs stipriai. Pasak Commerzbank ekonomistų, palūkanų normų didinimas liepos mėn. gali būti paskutinis šiame griežtinimo cikle. Jų prognozėmis, aukso kaina iki metų pabaigos pakils iki 2000 JAV dolerių už unciją, nes pradeda didėti recesijos baimė.
Atsakomybės atsisakymas Ataskaita parengta kaip rinkodaros pranešimas tik informaciniais tikslais. Šiame pranešime pateikta informacija ar nuomonės (neatsižvelgiant į informacijos šaltinį) nėra raginimas, patarimas arba pasiūlymas pirkti ar parduoti bet kokią finansinę priemonę. Šiame pranešime pateikta informacija nėra konsultacija dėl investavimo ar mokesčių ir jame neatsižvelgiama į konkrečius investavimo tikslus, potraukį rizikuoti ir pranešimo gavėjo finansinę padėtį. Šį pranešimą draudžiama platinti, kopijuoti, dauginti ar keisti be išankstinio raštiško įmonės sutikimo. Papildomą informaciją, kuri negali būti laikoma rekomendacija ir (arba) patarimu, siekiant išvengti galimų netikslumų, įmonė pateiks paprašius.
Komentarai