Pridėti kainų pranešimą

Auksinė taisyklė: 10 proc. savo santaupų paverskite auksu

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 01.08.2022
Aukso kaina (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR
10 proc. savo santaupų paverskite auksu.

Sutikę pažįstamą turite pasisveikinti.

Kaupdami santaupas 10 proc. investuokite į auksą.

Ekspertai vis dažniau primena jau nerašytu įstatymu laikomą auksinę taisyklę: 10 proc. investicijų portfelio turi būti skirta auksui, siekiant apsidrausti nuo neigiamo finansų rinkų poveikio krizės metu ir infliacijos.

Galima drąsiai teigti, kad auksas yra optimali apsaugos priemonė ekonominio nestabilumo laikais. Pasaulio aukso tarybos (World Gold Council) neseniai atlikto tyrimo duomenimis, per pastaruosius 20 metų 10 proc. aukso investiciniame portfelyje padidina portfelio grąžą.

Kas yra investicinis auksas?

Investicinis auksas yra aukščiausios prabos aukso monetos ir luitai, kurie sandorio metu fiziškai išduodami klientui. Investicinis auksas neapmokestinamas PVM. Investicinio aukso luitai ir monetos priklauso tik jų savininkui. Tai reiškia, kad aukso savininkas nesusijęs su aukso pardavėju ir nemoka mėnesinio valdymo mokesčio.

Koks yra minimalus investavimo į auksą terminas?

Pagal klasikinį apibrėžimą laikoma, kad auksas yra ilgalaikė investicija, todėl rekomenduojamas terminas yra daugiau nei 5 metai. Tačiau prireikus aukso savininkas auksą gali parduoti ir anksčiau.

Kur laikyti auksą?

Įprasta manyti, kad kiti geriau išsaugos mūsų turtą nei mes patys. Tiesą sakant, taip nėra. Investicinis auksas suteikia jums unikalią galimybę patiems pasirūpinti savo turtu. Ar galite paslėpti savo banko kortelę taip, kad niekas jos nerastų? Jei atsakymas teigiamas, tuomet patys galėsite laikyti bent 5 000 eurų vertės aukso liejinį, nes būtent tokio dydžio yra 100 g aukso luitas.

Ką daryti su auksu įsigijus? Kas jį pirks?

Auksą lengva parduoti. „Tavex“ perka auksą tiek Latvijoje, tiek užsienyje. Dabar galiojančias pirkimo kainas galite pamatyti čia. Be to, auksas parduodamas ne tik Latvijoje, bet ir kitose šalyse. Sąžiningą aukso pirkėją, kuris pasiūlys geriausią kainą tiesiogine to žodžio prasme, užsienyje galite rasti vos ne per valandą. Pavyzdžiui, Vokietijoje ir Lenkijoje auksą perka net valiutos keityklos.

Kaip man žinoti, kad auksas yra tikras?

„Tavex“ yra oficialus didžiausių pasaulyje investicinio aukso kalyklų atstovas. Auksą gauname tiesiai iš kalyklų, todėl jau beveik 20 metų užtikriname palankias kainas Latvijoje ir garantuojame parduodamų aukso luitų bei monetų autentiškumą.

Oficialus gamintojų atstovas Baltijos šalyse

Nemokamos konsultacijos ir rekomendacijos

„Tavex“ prekybos tauriaisiais metalais skyriaus specialistai kasdien konsultuoja klientus investavimo į auksą galimybių klausimais, suteikdami kiekvienam klientui naudingos informacijos ir ieškodami geriausio sprendimo. Registruotis konsultacijai galite čia.

Siekdami išlaikyti savo santaupų vertę, papildykite savo investicinį portfelį bent vienu aukso luitu ar moneta. Pradėkite nuo mažesnio kiekio, nes investicinio aukso galima įsigyti vos už 60 eurus.

Pasirinkimas #1
1 g Tavex aukso luitelis Yra sandėlyje

1 g "Tavex" aukso luitelis

Parduodame 1+ 79,87 € 73.88 73,88 79.87 79,87 79.52 79,52 79.17 79,17 78.47 78,47
Parduodame 30+ 78,47 € 73.88 73,88 79.87 79,87 79.52 79,52 79.17 79,17 78.47 78,47
Mes perkame 73,88
Palyginti Pranešimas Įdėti į krepšelį

________________________

Atsakomybės atsisakymas
Ataskaita parengta kaip rinkodaros pranešimas tik informaciniais tikslais. Šiame pranešime pateikta informacija ar nuomonės (neatsižvelgiant į informacijos šaltinį) nėra raginimas, patarimas arba pasiūlymas pirkti ar parduoti bet kokią finansinę priemonę. Šiame pranešime pateikta informacija nėra konsultacija dėl investavimo ar mokesčių ir jame neatsižvelgiama į konkrečius investavimo tikslus, potraukį rizikuoti ir pranešimo gavėjo finansinę padėtį. Šį pranešimą draudžiama platinti, kopijuoti, dauginti ar keisti be išankstinio raštiško įmonės sutikimo. Papildomą informaciją, kuri negali būti laikoma rekomendacija ir (arba) patarimu, siekiant išvengti galimų netikslumų, įmonė pateiks paprašius.

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti