Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1/2 oz aukso moneta „Britanija“

Yra sandėlyje
Tavex pristato Karališkosios kalyklos aukso monetą – 1/2 oz aukso monetą „Britanija“. Beveik prieš 2000 metų buvo ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-4
1238,52 €
1114,92 € 9.98%
5-9
1230,64 €
1114,92 € 9.40%
10+
1222,76 €
1114,92 € 8.82%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex pristato Karališkosios kalyklos aukso monetą – 1/2 oz aukso monetą „Britanija“.

Beveik prieš 2000 metų buvo sukurta figūra, simbolizuojanti tautą ir jos žmones. Romėnai šiam simboliui pasirinko kilnų, grakštų karį ir pavaizdavo jį ant monetų, pavadintų „Britannia“. Tai buvo nauja provincija, į kurią jie pretendavo. „Britanija“ buvo daug kartų perkurta, nes vaizduota ant kiekvieno Didžiosios Britanijos monarcho monetų: nuo Karolio II iki Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II. Kiekvienos epochos menininkai ją vaizdavo taip, kad ji atspindėtų to laiko idėjas ir stilių. Kaskart įsikūnydama ir perteikdama tautos dvasią, „Britanija“ įgydavo vis didesnę reikšmę.

Reaguodama į augančią pasaulinę tauriųjų metalų rinką, Karališkoji monetų kalykla savo tauriųjų metalų portfelį papildė monetomis „Britanija“. 1987 m. Philip Nathan sukurtoje, apdovanotoje monetoje „Britanija“ pavaizduotas ilgametis tautos simbolis – karys, drąsiai stovintis šalia skydo su Didžiosios Britanijos stiprybės simboliu Sąjungos vėliava, laikantis taiką simbolizuojančią alyvmedžio šakelę.

Populiariausia Didžiosios Britanijos aukso moneta „Britanija“ idealiai tinka investicijoms, nes tai 1/2 oz 999,9 gryno aukso moneta.

Kodėl verta įsigyti

 • Aukso monetos „Britanija“ garsėja savo grožiu ir patikimumu, o jų svoris ir kokybė patikrinta atlikus šimtmečius naudojamą „Pyx“ tyrimą.
 • Aukso moneta „Britanija“ – tai tikras meno kūrinys iš aukso. Tai James Tol kūrybinė amžinosios Britanijos ikonos interpretacija.
 • Didžiosios Britanijos aukso moneta „Britanija“ yra legendinė. Tai pagrindinė Karališkosios monetų kalyklos moneta – „Britanija“ kaip nacionalinė moneta kaldinama nuo 1672 metų.
 • Didžiosios Britanijos aukso moneta „Britanija“ kaldinama pagal aukščiausius standartus. Monetai taikomas „Bullion Uncirculated“ standartas.
 • Didžiosios Britanijos aukso moneta „Britanija“ – tai būdas iš naujo apibrėžti saugumą tauriųjų metalų rinkoje. Keturios patobulintos saugos priemonės perkelia monetos vaizdinį saugumą į aukštesnį lygį.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  1238,52 €
 • Atpirkimo kaina
  1114,92 €
 • Rizika šiuo metu
  123,60 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.61% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2250,86 EUR/oz.

The Royal Mint

Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla – viena seniausių ir žymiausių Didžiosios Britanijos valdžios institucijų. Ilga, daugiau nei 1100 metų trunkanti veiklos istorija, taip pat tai, kad šioje monetų kalykloje buvo pagaminta daugelis labiausiai pasaulyje žinomų aukso monetų, tokių kaip, auksinis soverenas, padarė ją viena garsiausių monetų kalyklų pasaulyje. Nuo pat veiklos pradžios Londono Taueryje 1279 m., monetų kalykla buvo atsakinga už Jungtinės Karalystės monetų gamybą. Gera jos reputacija, užtikrinanti aukštos kokybės ir patikimas monetas, dar labiau sustiprėjo, kai Karališkosios monetų kalyklos vadovu tapo seras Isaac Newton. Vadovaudamas Karališkajai monetų kalyklai jis buvo atsakingas už britų svaro prilyginimą aukso standartui.

Šiandien Karališkoji monetų kalykla atsakinga ne tik už Jungtinėje Karalystėje apyvartoje esančių monetų kaldinimą, bet ir už daugiau nei 60 pasaulio šalių oficialių monetų gamybą. Viena reikšmingiausių ir įspūdingiausių kada nors joje nukaldintų monetų neabejotinai yra auksinis soverenas, kurį šiuo metu gamina Karališkosios monetų kalyklos Lantrisanto (Jungtinė Karalystė, Velsas) filialas.

Produkto svoris gramais
15.6
Auksas 999.9° (svorio, g)
15.55
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.5
Skersmuo
27
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
£50
Gamintojas
The Royal Mint, Jungtinė Karalystė

Aversas

Visų Didžiosios Britanijos aukso monetų averse yra karalienės Elžbietos II atvaizdas. Karalienės Elžbietos II portretas vaizduojamas įvairiai, nes kas kelerius metus koreguojamas. 1 uncijos monetos „Britanija“ kitoje pusėje yra tokie užrašai: karalienės vardas „Elizabeth II DG“ (Dei Gratia – Dievo malonė), „Reg, Fid, Def“ (Karalienė – tikybos gynėja) ir nominali vertė „50 pounds“ (50 svarų).

Reversas

Reverse pavaizduotas tarptautinio pripažinimo sulaukęs originalus Philip Nathan sukurtas portretas „Britanija“. 

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. 

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.