Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz sidabro luitas PAMP „Fortūna”

Nėra sandėlyje
Tavex su malonumu pristato PAMP 1 uncijos (31,1 g) sidabrinį luitelį „Fortūna”. Luitelyje pavaizduotas garsusis ir tarptautiniu ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
28,96 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex su malonumu pristato PAMP 1 uncijos (31,1 g) sidabrinį luitelį „Fortūna”. Luitelyje pavaizduotas garsusis ir tarptautiniu mastu pripažintas romėnų sėkmės deivės motyvas. Pagamintas PAMP, visame pasaulyje žinomo Šveicarijos tauriųjų metalų gamintojo, kuris yra akredituotas Šveicarijos centrinio banko ir LBMA, šis vienos uncijos sidabro luitelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinio sidabro gaminio. Sidabrinių PAMP luitelių “Fortūna” kokybė yra neprilygstama. Blizgus paviršius ir elegantiški šerkšno motyvai išsklaido skirtingus sidabro atspalvius. Šis luitelis gali tapti puiki dovana.

Įsigiję šį elegantišką sidabrinį luitelį jūs ne tik įgyjate vertingo brangiojo metalo, pagamintą Šveicarijos inžinerijos ekspertų, bet ir alternatyvią fizinę valiutą, kuri suteikia netiesioginę garantiją, kad ją pripažins tarptautiniai tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • PAMP .999 grynumo sidabriniai luiteliai “Fortūna” yra puiki elegantiška dovana.
 • PAMP .999 sidabrinių luitelių grynumas yra garantuotas. PAMP gamybos ir rafinavimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro ir LBMA (Londono tauriųjų metalų rinkos asociacija) akredituoti ekspertai, garantuojantys griežtus PAMP sidabro luitų kokybės ir grynumo standartus.
 • PAMP .999 grynumo sidabriniai luiteliai “Fortūna” yra meistriškumo pavyzdys. Vienos uncijos sidabriniai luiteliai yra pagaminti pasitelkiant aukščiausius Šveicarijos inžinerinius įgūdžius. Juose blizgūs paviršiai yra derinami su dekoratyviniu šerkšno motyvu, todėl jų meistriškas išpildymas traukia kiekvieno akį.
 • PAMP “Fortūna” .999 grynumo sidabriniai luiteliai seka sidabro kainą. PAMP “Fortūna” sidabrinių luitelių vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina.
 • PAMP “Fortūna” .999 grynumo sidabriniai luiteliai yra pinigai. PAMP vienos uncijos sidabriniai luiteliai gali būti keičiami visame pasaulyje tarp tauriųjų metalų prekiautojų, bankų ir investuotojų.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  53,25 €
 • Atpirkimo kaina
  28,96 €
 • Rizika šiuo metu
  24,29 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 94.21% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,07 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 28,96 EUR/oz.

Istorija

PAMP kaldinti sidabriniai luiteliai “Fortūna”

Luiteliai gaminami kaldinimo būdu. Procesas prasideda kaitinant sidabro žaliavą krosnyje, kol ji virsta išlydyta mase. Kaitinimo metu visos pašalinės nepageidaujamos priemaišos yra pašalinamos, kol lieka tik labai grynas išlydytas sidabras, kurio grynumas yra apie 99,9%. Tada išlydytas sidabras yra supilamas į didelių luitų pavidalo formas, kur jis atvėsta ir sukietėja. Iš kieto sidabro paruošiamos vienodo dydžio plokštės. Sidabrinės plokštės dedamos į presą, kuris paruošia atitinkamus ruošinius. Sekantis žingsnis apima kiekvieno sidabro ruošinio svėrimą ir poliravimą, kad paviršius būtų blizgus. Paskutinis etapas yra kaldinimas, kai sidabrinis ruošinys yra dedamas į presą, kuris didžiule jėga perkelia reikalingą luito dizainą ant sidabrinio ruošinio. Rezultatas – nukaldintas luitas. Paskutiniame etape naujai nukaldintas sidabrinis luitas yra apžiūrimas bei užsandarinamas į permatomą, nuo klastojimo apsaugotą pakuotę.

PAMP sidabrinis luitelis “Fortūna” – su “pagaminta Šveicarijoje” ženklu

Šveicarijos, gaminančios itin aukštos kokybės prabangius gaminius, reputacija neapsiriboja vien laikrodžių pramone, bet yra taikoma ir investiciniam sidabrui. Šveicarijos sidabras yra garsus, kaip ir Prancūzijos vynas. Didžioji dalis pasaulio sidabro yra išgryninama šioje klestinčioje Alpių šalyje. Šešios tauriųjų metalų perdirbimo įmonės valdo 90 % sidabro rinkos, o keturios iš jų, įskaitant ir PAMP, yra įsikūrusios Šveicarijoje. Šveicarija vidutiniškai perdirba 65–75 % pasaulio metinės sidabro pasiūlos, todėl yra pirmoji šalis pasaulyje, kalbant apie sidabro perdirbimą ir tauriųjų metalų luitų gamybą. Aukštas šalies saugumo lygis, efektyvi logistika, stipri finansų sistema, apimanti kai kuriuos pirmaujančius tarptautinius bankus, ir, svarbiausia, griežti įstatymai, kurie nurodo aukštus kokybės ir grynumo standartus, yra Šveicarijos lyderiavimo priežastis. Ant kiekvieno PAMP sidabrinio luito yra bandytojo antspaudas, kurio kitoje pusėje yra užrašas „ESSAYEUR FONDEUR“, kuris garantuoja luito grynumą. Kad galėtų naudoti šį ženklą ant savo luitų, PAMP turi laikytis griežtų Šveicarijos federalinių įstatymų (Tauriųjų metalų kontrolės įstatymo) ir įdarbinti sertifikuotą specialistą, turintį reikiamas federalines tikrintojo licencijas. Licencijuoti specialistai turi tinkamai vesti jų atliekamą prabos nustatymo apskaitą ir būti pasiruošę bet kuriuo metu pateikti valdžios institucijoms savo apskaitos informaciją. Kitaip tariant, kiekvieno PAMP sidabrinio luito grynumas yra garantuojamas vyriausybinių ir pramonės institucijų, jo kokybė atitinka aukščiausius pramonės standartus ir yra tobulinama geriausių Šveicarijos inžinierių, todėl gaminys pranoksta visus meistriškumo standartus. Tai juk taip šveicariška.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
31.13461
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.1034768
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Ilgis
47
Plotis
27
Storis
2.66
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

Vienos uncijos sidabrinio luitelio viršuje yra oficialus PAMP antspaudas ir tekstas „SUISSE“. Luitelio centre parašyta „1 oz“, „SILVER“ ir „999.0“. Luitelio apačioje yra unikalus serijos numeris ir tikrintojo antspaudas, garantuojantis sidabro grynumą.

Reversas

Vienos uncijos sidabrinio luitelio reverse pavaizduotas gražus romėnų sėkmės deivės motyvas. Paviršiai yra labai blizgūs ir turi veidrodinę apdailą.

Pakuotė

Vienos uncijos sidabrinis luitelis yra sandarioje permatomoje, nuo klastojimo apsaugotoje pakuotėje. Didesni kiekiai, po 25vnt., supakuoti į originalias kieto plastiko dėžutės. Pakuotės priekinė spalva tamsiai mėlyna, o nugarėlė balta.

Autentiškumo sertifikatas

Luitelio svoris, sidabro grynumas, unikalus serijos numeris ir tikrintojo parašas esantys vienos uncijos sidabrinio luitelio reverse, taip pat atspausdinti ir autentiškumo sertifikate.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.