Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Kanados sidabrinė moneta „Klevo lapas”

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti Kanados sidabrinę monetą “Klevo lapas” – pirmąją pasaulyje teisėtą atsiskaitymo priemonę, pagamintą iš ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
41,93 €
27,60 € 34.18%
10-24
41,56 €
27,60 € 33.59%
25-59
41,32 €
27,60 € 33.20%
60+
40,72 €
27,60 € 32.22%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti Kanados sidabrinę monetą “Klevo lapas” – pirmąją pasaulyje teisėtą atsiskaitymo priemonę, pagamintą iš 0,9999 grynumo sidabro. Karališkoji Kanados monetų kalykla “Klevo lapo” monetą pristatė rinkai 1988 m. Ši sidabrinė moneta yra beveik identiška, tačiau pigesnė auksinės monetos kopija. Sidabrinė “Klevo lapo” moneta giriama dėl išskirtinio metalo grynumo. Ji yra vienintelė investicinio lygio sidabrinė moneta, kurios grynumas yra keturi devynetai. Didelis sidabro kiekis ir nedidelis antkainis sugundė investuotojus nupirkti apie 126 milijonus vienos uncijos sidabro vienetų, užtikrinančių jai antrąją pagal populiarumą vietą XXI amžiuje. Nuo 2014 m. šiose elegantiškose sidabrinėse monetose yra naudojama nauja apsaugos priemonė – mikrograviruotas ženklas, dar labiau užtikrinantis jos pripažinimą ir keičiamumą. Kiekvienas investuotojas, norintis į savo portfelį įtraukti fizinio sidabro, turėtų rimtai pagalvoti apie šią gražią Kanados monetą.

Kodėl verta įsigyti

 • Sidabrinė moneta “Klevo lapas” seka sidabro kainą. Kanados “Klevo lapų” vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina.
 • Sidabrinių “Klevo lapo” monetų kaina kils kartu su infliacija. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turtas didelės infliacijos laikotarpiu, jis brangsta greičiau ir daugiau nei dauguma kitų investicijų!
 • Sidabrinės “Klevo lapo” monetos parduodamos su nedideliu antkainiu. Karališkosios Kanados monetų kalyklos gamybos sąnaudos yra efektyviai sumažintos iki minimumo, o tai reiškia, kad investuotojai, mokėdami daug mažesnį antkainį, sutaupo pinigų.
 • Kanados sidabrinės “Klevo lapo” monetos yra pinigai. Šios sidabrinės monetos yra teisėta mokėjimo priemonė Kanadoje ir yra priimamos bei keičiamos didelėje pasaulio dalyje.
 • Sidabrinė “Klevo lapo” moneta yra likvidi ir pripažįstama tarptautiniu mastu. 26 metus nepertraukiamai gaminama moneta, turinti galingiausios ir ilgiausiai valdančios XX amžiaus karalienės Elžbietos II atvaizdą, yra populiari pasaulinėje sidabro rinkoje.
 • Ši moneta yra iš .9999 grynumo sidabro. Sidabrinės “Klevo lapo” monetos yra puikus būdas turėti šį taurųjį baltąjį metalą savo rankose.
 • Kanados sidabrinės “Klevo lapo” monetos prilygsta santaupoms. Esant istoriškai žemai sidabro kainai, lyginant su auksu, tai yra ideali investicija tiems, kurie nori investuoti mažesnes sumas, arba tiems, kurie tiki, kad už savo pinigus gauna daugiau tauriųjų metalų, tikėdamiesi didesnio sidabro kainos, lyginant su auksu, padidėjimo.
 • Sidabriniai “Klevo lapai” turi papildomų apsaugos priemonų. Tai pirmosios sidabrinės monetos pasaulyje, turinčios unikalių apsaugos nuo padirbinėjimo priemonių, kurios garantuoja šių monetų autentiškumą.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  41,93 €
 • Atpirkimo kaina
  27,60 €
 • Rizika šiuo metu
  14,33 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 77.51% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,64 EUR/oz.

Istorija

Kanados sidabrinių “Klevo lapų” kainą lemia 0,9999 sidabro grynumas.

Matydama savo pavyzdinės auksinės “Klevo lapo” monetos sėkmę, Kanados monetų kalykla 1988 m. pristatė sidabrinę “Klevo lapo” monetą. Nors ji nebuvo pirmoji teisėta mokėjimo moneta, kurioje buvo viena uncija sidabro, kaip Amerikos “Erelis” ar kinų “Panda”, ji buvo pirmoji, kurios sidabro grynumas siekė 99,99%. Pastaraisiais metais kitos žinomos vyriausybinės monetų kalyklos išleido savo teisėtomis mokėjimo priemonėmis laikomas vienos uncijos sidabro monetas, tačiau, pavyzdžiui, Austrijos monetų kalyklos sidabrinė “Filharmonija” arba Perto monetų kalyklos sidabrinė “Kookaburra” neturi tokio keturių devynetų grynumo. Iki šiol Kanados sidabrinė “Klevo lapo” moneta yra vienintelė pasaulyje teisėta mokėjimo priemonė, turinti tokį neprilygstamą grynumą.

Karališkoji Kanados monetų kalykla, įkurta 1908 m., pastaruosius porą dešimtmečių yra viena iš rinkos lyderių, taikančių naujas technologijas kaldinant aukso ir sidabro monetas. Ji buvo ne tik pirmoji taikanti  keturių devynetų grynumo standartą, bet 1998m. žengė dar vieną žingsnį, kai buvo išleista specialaus leidimo auksinė moneta, kurioje buvo 1,02233 Trojos uncijos 99,999 % (penki devynetai) gryno aukso. Kalyklos siekis tobulinti itin grynas auksines monetas nesibaigė ties vienos uncijos svorio riba. 2007 m. ji pasiekė naujų aukštumų, pristatydama auksinę “Klevo lapo” monetą, kuri svėrė 100 kilogramų ir kurios aukso grynumas buvo 0,99999, o nominalioji vertė – vienas milijonas Kanados dolerių.

2014 m. Karališkoji Kanados monetų kalykla pristatė naują monetų saugumo standartą, pritaikydama naują technologiją „Bullion DNA Anti-Counterfeiting Technology“, kai ant kiekvienos monetos nukaldinamas unikalus mikroskopinis saugumo ženklas. Saugos ženklo centre yra skaičius „14“ (reiškiantis 2014 metus) ir matomas tik stipriai padidinus. Ši nauja technologija užtikrina didesnę apsaugą nuo padirbinėjimo, o visos auksinės “Klevo lapo” monetos, kaldinamos nuo 2014 m., turi šią apsaugos funkciją.

Produkto svoris gramais
31.1346
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
9999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
38
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
5 doleriai
Gamintojas
Royal Canadian Mint, Kanada

Aversas

Averse pavaizduotas karalienės Elžbietos II atvaizdas. Jos Didenybės Karalienės vaizduojama dėl Australijos narystės Jungtinės Karalystės Tautų Sandraugoje. Būdama Sandraugos nare, Australija pripažįsta karalienę Elžbietą II kaip savo konstitucinį monarchą. Virš karalienės atvaizdo yra jos vardas „ELIZABETH II“, o monetos apačioje nurodyta jos nominali vertė – 5 doleriai ir nukaldinimo metai.

Reversas

Reverse pavaizduotas Kanados nacionalinis simbolis – klevo lapas, o virš jo – tekstas „KANADA“. Kiekvienoje klevo lapo pusėje matomi keturi devynetai, o po juo išgraviruotas mažas saugumo ženklas ir tekstas „FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR“, kas reiškia „1 uncija gryno sidabro“.

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti ir originalias užsandarintas tūbeles po 25 vienetus. Perkant dideliais kiekiais siūlomos originalios „Royal Canadian Mint“ sandarios dėžutės, kuriose yra 20 tūbelių (iš viso 500 monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.