Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

1 oz Australijos Lunar serijos moneta - Drakono metai 2024

Yra sandėlyje
Ši auksinė moneta priklauso Australijos Lunar III serijos kolekcijai, kurioje pagal kinų Mėnulio kalendorių kiekviena moneta išleidžiama tik ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-3
2544,27 €
2295,79 € 9.77%
4-9
2533,02 €
2295,79 € 9.37%
10+
2521,76 €
2295,79 € 8.96%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Ši auksinė moneta priklauso Australijos Lunar III serijos kolekcijai, kurioje pagal kinų Mėnulio kalendorių kiekviena moneta išleidžiama tik kartą per 12 metų. Metinis Lunar monetų tiražas griežtai ribojamas (30 000 vienetų), todėl ši moneta turi didelę kolekcinę vertę antrinėje rinkoje.

Australijos Lunar Drakono metų auksinė moneta yra iš 99,99 % gryno aukso. Ji gaminama naudojant specialią technologiją, kuri suteikia monetai išskirtinę kaldinimo kokybę. Monetos paviršius yra veidrodinis ir matinis, su išskirtinės kokybės detalėmis. Ši kvapą gniaužianti moneta puikiai tinka kolekcininkams ir tiems, kurie nori padovanoti savo artimiausiems žmonėms kažką išties ypatingo ir įsimintino.

Australijos Lunar - Drakono metų auksinė moneta taip pat būtų tinkama dovana gimusiems Drakono metais - 1940, 1952, 1964, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 ir 2024.

Kodėl verta įsigyti

 • Australijos Lunar serijos Drakono metų auksinės monetos yra pinigai. Pirmoji auksinės Lunar serijos kolekcijos moneta buvo nukaldinta 1996 m.  Kiekviena moneta, įskaitant Drakono metų monetą, yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje.
 • Australijos Lunar Drakono metų auksinės monetos pagamintos pagal tradicinį galiojantį kinų kalendorių. Drakono metais gimę žmonės paprastai būna dominuojantys, kilnūs, stiprūs ir ryžtingi. Jų charakteris ugningas ir maištingas.
 • Auksinės monetos Drakono metai yra puiki dovana artimiesiems ir mylimiesiems. Pasveikinkite žmones, kuriuos mylite ir vertinate. 24 karatų aukso dovana - dovana, kuri liks su jais amžinai.
 • Australijos Lunar Drakono metų auksinės monetos yra puikios BU (brilliant uncirculated) kokybės. Aukšto lygio kalyba, pasižyminti ryškiu spindesiu ir detalių kokybe, nepalieka kito pasirinkimo, kaip tik pavadinti šią monetą "nuostabiąja".
 • Australijos Lunar Drakono metų auksinės monetos yra populiarios tarp kolekcininkų. Kas 12 metų besikeičiantis drakono dizainas, ribotas tiražas, kaldinimo kokybė, aukso praba ir monetos, kaip teisėtos mokėjimo priemonės statusas Australijoje - visa tai labai padidina monetos vertę antrinėje rinkoje.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2544,27 €
 • Atpirkimo kaina
  2295,79 €
 • Rizika šiuo metu
  248,48 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 131.73% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2252,09 EUR/oz.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.107
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
32.6
Storis
2.95
Nominaliosios vertės aprašymas
100 JAV dolerių
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II su Jos Didenybės valdymo datomis.

Taip pat nurodytas monetos svoris, aukso grynumas, piniginis nominalas ir monetos nukaldinimo metai - 2024.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas drakonas, bangos ir stilizuotas rūkas. Taip pat pavaizduotas kinų kalbos simbolis, reiškiantis drakoną, užrašas "DRAGON 2024" ir Perto monetų kalyklos ženklas "P", šiemet papildytas skaičiumi "125" Perto monetų kalyklos 125-ųjų metinių proga.

Pakuotė

Kiekviena moneta Perto monetų kalykloje supakuota į kieto plastiko kapsulę. Užsakymus, kai užsakoma po 20 monetų, galima įsigyti originalioje plastikinėje pakuotėje.

Atkreipkite dėmesį: šios monetos nerekomenduojame išimti iš originalios kapsulės, jei norite išsaugoti jos nepriekaištingą išvaizdą ir palankią atpirkimo kainą.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.