Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

10 g PAMP Lunar serijos 2023 m. sidabro luitas „Triušis“

Nėra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti PAMP Triušio metams (2023 m.) skirtus 10 gramų 0,999 grynumo sidabro luitus. Luitai ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
9,54 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti PAMP Triušio metams (2023 m.) skirtus 10 gramų 0,999 grynumo sidabro luitus. Luitai pagaminti PAMP, visame pasaulyje žinomoje Šveicarijos tauriųjų metalų perdirbimo gamykloje, akredituotoje Šveicarijos centrinio banko ir LBMA. Ant 10 gramų sidabro luito pavaizduotas gražus triušis – vienas iš dvylikos simbolių, sudarančių senovės Kinijos mėnulio kalendorių. Šio sidabro luito kokybė yra neprilygstama. Blizgaus paviršiaus ir matinių elegantiškų motyvų sidabro luitas gali tapti puikia, įsimintina dovana.

Įsigiję šį elegantišką sidabrinį luitelį jūs ne tik įgyjate vertingo brangiojo metalo, pagamintą Šveicarijos inžinerijos ekspertų, bet ir alternatyvią fizinę valiutą, kuri suteikia netiesioginę garantiją, kad ją pripažins tarptautiniai tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • PAMP Lunar serijos 10 gramų sidabro luitai sukurti pagal Kinijos mėnulio kalendorių. Gimusieji triušio metais paprastai laikomi stilingais, gražiai atrodančiais, užjaučiančiais ir jautriais, jiems reikia palankaus šeimos ir draugų rato.
 • PAMP Lunar serijos 10 gramų sidabro luitai yra puiki elegantiška dovana.
 • PAMP .999 sidabrinių luitelių grynumas yra garantuotas. PAMP gamybos ir rafinavimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro ir LBMA (Londono tauriųjų metalų rinkos asociacija) akredituoti ekspertai, garantuojantys griežtus PAMP sidabro luitų kokybės ir grynumo standartus.
 • PAMP Lunar serijos 10 gramų sidabro luitai ir puiki elegantiška dovana yra meistriškumo pavyzdys. 10 g sidabriniai luiteliai yra pagaminti pasitelkiant aukščiausius Šveicarijos inžinerinius įgūdžius. Juose blizgūs paviršiai yra derinami su dekoratyviniu šerkšno motyvu, todėl jų meistriškas išpildymas traukia kiekvieno akį.
 • PAMP “Triušis 2023” .999 grynumo sidabriniai luiteliai yra pinigai. PAMP 10 g sidabriniai luiteliai gali būti keičiami visame pasaulyje tarp tauriųjų metalų prekiautojų, bankų ir investuotojų.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  25,00 €
 • Atpirkimo kaina
  9,54 €
 • Rizika šiuo metu
  15,46 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 89.28% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,76 EUR/oz.

PAMP SA

PAMP įmonė Šveicarijoje įkurta 1977 m. ir nuo tada tapo reikšmingiausiu pasaulio aukso luitelių nuo 1 iki 100 g gamintoju. Pagrindinė PAMP infrastruktūra įrengta vaizdingame Šveicarijos kaimelyje Kastel San Pjetro, kur veikia pažangi perdirbimo ir gamybos įmonė, aukščiausio lygio Šveicarijos inžinierių įgūdžius ir naujausias bei pranašiausias technologijas pritaikanti savo garsiųjų luitelių perdirbimo ir gamybos procesuose. Įmonė, laikoma inovacijų ir mažmeninių tauriųjų metalų luitelių gamybos rinkos lydere, buvo pirmoji, kuri savo auksinių luitelių reverso pusę papuošė skirtingais estetiškais motyvais. Vienas jų – dailusis Fortūnos, romėnų sėkmės deivės, motyvas – tapo itin populiarus visame pasaulyje, o šiandien laikomas PAMP, kaip gamintojo, aukštos kokybės simboliu. Tad net nestebina, kad prekių ženklo PAMP akronimas (Produits Artistiques Métaux Précieux) reiškia meniškus tauriųjų metalų produktus. PAMP aukšto grynumo ir kokybės lygio luiteliai yra akredituoti Šveicarijos centrinio banko ir Londono lydinių rinkos asociacijos (LBMA), todėl juos mielai renkasi viso pasaulio pagrindinės finansinės institucijos, centriniai bankai, investuotojai, ir kolekcionieriai.

Produkto svoris gramais
10
Sidabras 999.9° (svorio, g)
10
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.32151
Ilgis
31
Plotis
18
Storis
1.81
Gamintojas
PAMP, Šveicarija

Aversas

Averse pavaizduotas žolėje ant galinių kojų stovintis triušis, žiūrintis į du drugelius. Triušio kairėje guli apverstas daržovių krepšelis. Viršuje įrašytas kinų simbolis, reiškiantis „triušis“.

Reversas

Reverse matomas tas pats vaizdas iš priešingos (galinės) pusės. Ant luito taip pat pavaizduotas PAMP Suisse logotipas, nurodytas svoris, praba (Silver 999) ir unikalus serijos numeris.

Pakuotė

Kaip ir kiekvienas šios serijos tiražas, “Triušio metų” luitas yra įklijuotas į ryškiai raudoną CertiPAMP pakuotę, tinkančią ir dovanojimui ir idealiam pirkiniui tauriųjų metalų entuziastams. Galima ir originali kieto plastiko pakuotė, kurioje yra 25 luitai.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.