Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Didžiosios Britanijos aukso soverenas „Elžbieta II“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti „Elžbieta II“ aukso monetą – sovereną, kuri yra garsiausios ir ilgiausiai leistos Britanijos aukso monetų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
575,49 €
524,74 € 8.82%
10-19
572,88 €
524,74 € 8.40%
20+
570,26 €
524,74 € 7.98%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti „Elžbieta II“ aukso monetą – sovereną, kuri yra garsiausios ir ilgiausiai leistos Britanijos aukso monetų serijos dalis. Daugiau nei prieš 500 m. pirmą kartą pristatytas soverenas yra žinomas visame pasaulyje dėl nepriekaištingo tikslumo, didelio likvidumo ir aukštos kokybės. Visoje Britanijos imperijoje vadinamos „pagrindinėmis pasaulio monetomis“, jos sudarė klasikinio aukso standarto pagrindą ir vaidino pagrindinį vaidmenį tarptautiniuose finansuose ir prekyboje. Devynioliktame amžiuje aukso monetas - soverenus kaip oficialią atsiskaitymo priemonę naudojo daugiau nei 20 šalių, o tai liudija jų platų paplitimą. Dabartinė JK vyriausybė šį palikimą itin vertina ir „Elžbieta II“ aukso monetą - sovereną vis dar laiko teisėta atsiskaitymo priemone. Aukso soverenai turi tikrą ir nekintančią apčiuopiamą vertę, todėl puikiai papildys bet kurio investuotojo portfelį.

Kodėl verta įsigyti

 • Soverenai yra žinomiausios Britanijos monetos. Aukso soverenai yra labiausiai branginamos Didžiosios Britanijos monetos bei vienos labiausiai atpažįstamų aukso dirbinių pasaulyje, simbolizuojančios Britų imperijos aukso amžių.
 • Aukso monetos - soverenai yra likvidūs. Nuo 1800-ųjų aukso monetų - soverenų nukaldinta daugiau nei 700 milijonų vienetų, tad jas palaiko didelė ir likvidi rinka.
 • Aukso monetos - soverenai prilygsta pinigams. Visi aukso soverenai, nukaldinti po 1837 m., yra laikomi teisėta atsiskaitymo priemone ir jiems netaikomas kapitalo prieaugio mokestis Jungtinėje Karalystėje.
 • Aukso monetos - soverenai prilygsta santaupoms. Aukso soverenai yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Aukso monetos - soverenai yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, aukso monetos soverenai gali būti naudojami portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  575,49 €
 • Atpirkimo kaina
  524,74 €
 • Rizika šiuo metu
  50,75 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 133.29% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2221,55 EUR/oz.

Aukso monetos-soverenai – tai investicija, įkūnijanti daugiau nei 500 metų Britanijos istorijos.

Kai 1489 m. Anglijos karalius Henrikas VII davė leidimą kaldinti aukso monetą - sovereną, jis net nenumanė, kad po daugiau nei 500 metų aukso soverenus vis dar kaldins Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla. Dėl šios priežasties britų aukso soverenas yra seniausia nepertraukiamai gaminama aukso moneta pasaulyje. Soverenas atspindi daugiau nei pusės tūkstantmečio istoriją ir per visą šį laikotarpį išlaikė beveik nekintantį grynumo bei kokybės nuoseklumą, taip pelnydamas itin patikimos monetos reputaciją. Šiandien aukso soverenas dėl savo istorinės reikšmės yra vertinamas kolekcionierių; atpažįstantys eleganciją ir vertę trokšta jo kaip dovanos; jį graibsto tie, kurie trokšta turėti saugaus, likvidaus ir ilgalaikio materialaus turto.

Aukso soverenas – 22 karatai patikimumo ir tikslumo.

Aukso moneta soverenas išpopuliarėjo ne tik dėl joje vaizduojamo galingo valdovo, nors greičiausiai padėjo ir tai, o visgi veikiau jo populiarumą lėmė neprilygstamas aukso monetos vienodumas, lėmęs jos platesnį panaudojimą tarptautinėje prekyboje. Kiekviena aukso moneta soverenas, nukaldinta po 1817 m. turėjo 1 svaro (£1) vertės aukso arba 22 karatų aukso, kurio svoris buvo 7,322 gramai. Pati moneta svėrė tiksliai 7,98805 gramus ir pagal Anglijos įstatymus buvo laikoma teisėta atsiskaitymo priemone tol, kol ji nesvėrė daugiau nei 7,9379 gramus. Karališkoji monetų kalykla, kuri buvo pagrindinė monetų kaldinimo kontrolierė, taip stengėsi išlaikyti aukso soverenų tikslumą, kad net visuomenei skelbdavo apie galimybę pakeisti savo mažesnio svorio monetas į naujai nukaldintas. Kita unikali aukso sovereno savybė buvo ta, kad jis neturėjo nominaliosios vertės arba nominalo, nes jo vertė buvo išskirtinai susieta su gryno aukso kiekiu, kuris tuo metu buvo vertinamas tikslia 1 GBP suma.

The Royal Mint

Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla – viena seniausių ir žymiausių Didžiosios Britanijos valdžios institucijų. Ilga, daugiau nei 1100 metų trunkanti veiklos istorija, taip pat tai, kad šioje monetų kalykloje buvo pagaminta daugelis labiausiai pasaulyje žinomų aukso monetų, tokių kaip, auksinis soverenas, padarė ją viena garsiausių monetų kalyklų pasaulyje. Nuo pat veiklos pradžios Londono Taueryje 1279 m., monetų kalykla buvo atsakinga už Jungtinės Karalystės monetų gamybą. Gera jos reputacija, užtikrinanti aukštos kokybės ir patikimas monetas, dar labiau sustiprėjo, kai Karališkosios monetų kalyklos vadovu tapo seras Isaac Newton. Vadovaudamas Karališkajai monetų kalyklai jis buvo atsakingas už britų svaro prilyginimą aukso standartui.

Šiandien Karališkoji monetų kalykla atsakinga ne tik už Jungtinėje Karalystėje apyvartoje esančių monetų kaldinimą, bet ir už daugiau nei 60 pasaulio šalių oficialių monetų gamybą. Viena reikšmingiausių ir įspūdingiausių kada nors joje nukaldintų monetų neabejotinai yra auksinis soverenas, kurį šiuo metu gamina Karališkosios monetų kalyklos Lantrisanto (Jungtinė Karalystė, Velsas) filialas.

Produkto svoris gramais
7.98
Auksas 999.9° (svorio, g)
7.315
Praba
916.7
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.23542
Skersmuo
22.05
Storis
1.56
Nominaliosios vertės aprašymas
1 soverenas
Gamintojas
Jungtinė Karalystė

Aversas

Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II su prabangia karūna, žodžiai "REGINA FID DEF ELIZABETH II DEI GRA".

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas drakoną nukaunančio krikščionių kankinio, Šv. Jurgio, atvaizdas. Dizainą sukūrė pripažintas italų graveris ir vyriausiasis Karališkosios monetų kalyklos medalininkas Benedetto Pistrucci. Monetos apačioje nurodyti nukaldinimo metai.

 

Pakuotė

Pageidaujant, kiekviena moneta yra atskirai supakuojama į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.