Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

250 gramų Valcambi Suisse aukso luiteliai

Išankstinis užsakymas
Tavex džiaugiasi pristatydama 250 g Valcambi šveicariško aukso luitelį. Kadangi šiuos luitelius gamina Valcambi, didžiausia Šveicarijos tauriųjų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-3
18069,60 €
17099,55 € 5.37%
4-8
18016,82 €
17099,55 € 5.09%
9+
17981,63 €
17099,55 € 4.91%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi pristatydama 250 g Valcambi šveicariško aukso luitelį. Kadangi šiuos luitelius gamina Valcambi, didžiausia Šveicarijos tauriųjų metalų liejykla, jie yra nepakartojamos kokybės simbolis su garantuotu 999,9 prabos grynumu ir aukštu likvidumu. Dailaus ir stilingo dizaino Valcambi nukaldintas 250 gramų šveicariško aukso luitelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinių aukso produktų, išlaikančių likvidumo, portatyvumo ir įperkamumo pusiausvyrą. Įsigydami šį elegantišką aukso luitelį, Jūs ne tik įgysite vertingą tauriojo metalo gaminį, pagamintą pasitelkiant Šveicarijos inžinerijos žinias, bet taip pat alternatyvią tvirtą valiutą, kuri netiesiogiai garantuoja, kad ją tarptautiniu mastu pripažins tauriųjų metalų prekiautojai, finansinės institucijos ir investuotojai.

Kodėl verta įsigyti

 • 999,9 prabos aukso luitelių grynumas yra garantuotas. Valcambi gamybos ir perdirbimo procesus prižiūri Šveicarijos federalinio tauriųjų metalų kontrolės biuro bei Londono lydinių rinkos asociacijos (angl. LBMA) įgalioti ir patvirtinti prabuotojai, todėl užtikrinama, kad būtų tenkinami Valcambi aukso luitams taikomi griežti kokybės ir grynumo standartai.
 • Už prieinamą kainą parduodami 250 gramų Valcambi aukso luiteliai gali tapti elegantiška dovana. Įvertinant 250 gramų esantį aukso kiekį, luitelį galima įsigyti už priimtiną kainą, o dėl šio luitelio unikalumo, vertingumo ir fakto, kad jis pagamintas Šveicarijoje, jis tampa puikia dovana.
 • Valcambi šveicariško aukso luiteliai yra tikras auksakalystės šedevras.  250 gramų aukso luitelis pasižymi moderniu ir dailiu dizainu. Ant paprasto, tačiau labai elegantiško luitelio yra ribotas užrašų kiekis, todėl lieka daugiau vietos gražiam veidrodiniam paviršiui, padedančiam išryškinti tikrąjį aukso grožį.
 • Valcambi šveicariško aukso luiteliai prilygsta pinigams. Šveicarijos centrinis bankas, LBMA ir visos pasaulio prekių biržos pripažįsta Valcambi aukso luitus kaip kokybės standartą, todėl užtikrinama galimybė, kad Valcambi 250 gramų aukso luitelius iškeis lydinių platintojai, bankai ir investuotojai.
 • 250 gramų Valcambi šveicariško aukso luitelio vertė yra lygi aukso svorio vertei.  Valcambi 250 gramų aukso luitelis yra vienas labiausiai pasaulyje parduodamų tokio formato aukso luitų. Luitelio vertė pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl yra siejama su vyraujančia aukso kaina.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  18069,60 €
 • Atpirkimo kaina
  17099,55 €
 • Rizika šiuo metu
  970,05 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Lieti luitai

Lieto aukso luito gamybos procesas prasideda kaitinant aukso medžiagą krosnyje, kol ji virsta išlydyta sruta. Kaitinimo metu visos suspensijoje esančios nepageidaujamos priemaišos pašalinamos tol, kol lieka tik didelio grynumo išlydytas auksas, dažniausiai apie 99,99%. Rafinuotas auksas atšaldomas ir paverčiamas aukso granulėmis arba mažomis aukso dalelėmis. Bet kuri iš šių formų pasveriama ir sureguliuojama pagal reikiamą aukso luito svorį ir dedama į geležies liejimo formą. Forma įdedama į krosnį, kuri išlydo mažus aukso gabalėlius geležies liejimo formoje. Auksui ištirpus, formelės atšaldomos ir auksas viduje sukietėja. Rezultatas yra išlieta juosta. Tada šie naujai išlieti aukso luitai yra apžiūrimi ir pasveriami. Bandymą išlaikę strypai išvalomi ir įdedami į hidraulinį presą, kuris ant aukso juostos viršutinės pusės uždeda reikiamas žymes.

Investuotojai turi atsižvelgti į tai, kad skirtingai nei kaldinti luitai, pagaminti iš vienodų aukso plokščių ir kurių paviršius yra lygus, liejamo strypo paviršius kartais būna grubus ir nelygus. Dėl to jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta tvarkyti ir „jausti“ savo aukso luitus, nes perpardavimo vertei įtakos neturi lengvi įbrėžimai ar įlenkimai.

Valcambi Suisse

Valcambi yra 1961 m.  Šveicarijoje įsteigta tauriųjų metalų perdirbimo įmonė, pasaulyje žinoma kaip viena didžiausių lietų ir kaldintų lydinių luitų gamintoja ir tiekėja. Dėl išskirtinės kokybės Valcambi lydinių luitai yra pripažįstami visame pasaulyje ir yra laikomi šveicariško meistriškumo skiriamuoju ženklu, todėl juos graibsto tauriųjų metalų žinovai. Bendrovė gamina savo produkciją Balernoje, Šveicarijoje, kur valdo vieną didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų gamyklų, galinčių per metus perdirbti įspūdingą kiekį tauriųjų metalų – 2 000 metrinių tonų. 2013 m. perdirbamo aukso kiekis siekė 3 000 tonų. Bendra kasmet šioje gamykloje perdirbamo aukso vertė yra mažų mažiausiai įspūdinga, o tai, kad „Newmont Mining“, viena didžiausių pasaulio aukso gavybos įmonių, valdo didžiąją dalį bendrovės akcijų, akcentuoja Valcambi, kaip vienos didžiausių pasaulyje tauriųjų metalų liejyklos, svarbą.  Valcambi aukso bei sidabro luitai, kuriuos akreditavo visos pagrindinės tauriųjų metalų biržos, Šveicarijos centrinis bankas ir Londono lydinių rinkos asociacija (angl. LBMA) yra pripažįstami visame pasaulyje, o įmonės klientai – nuo mažmeninių investuotojų iki kai kurių didžiausių tarptautinių finansų įstaigų, vyriausybių ir centrinių bankų.

Valcambi yra Londono lydinių rinkos asociacijos narė.

Londono lydinių rinkos asociacija, arba LBMA buvo įkurta 1987 m. Anglijos centrinio banko kaip nepriklausomas reguliatorius. LBMA ištakos siekia keletą šimtmečių atgal, 1700 m., kai Londonas tapo didžiausiu pasaulyje tauriųjų metalų prekybos centru. Jis buvo vadinamas Londono lydinių birža (angl. London Bullion Market), kurią savarankiškai reguliavo žymiausi Londono tauriųjų metalų prekiautojai ir gamintojai, kontroliavę biržą akredituojant tauriųjų metalų perdirbėjus į Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą (angl. London Good Delivery List). Į Londono lydinių biržą buvo priimamos tik tos perdirbimo įmonės, kurios atitiko Londono patikimų gamintojų ir kalyklų sąraše nustatytus kokybės ir grynumo kriterijus. Šiandien Londono aukso rinkos asociacijai priklauso daugiau nei 135 įmonės, tarp kurių yra keletas didžiausių tauriųjų metalų perdirbėjų, sandėliavimo paslaugų teikėjų, gamintojų ir tauriųjų metalų prekiautojų.  Visi jie priklauso LBMA – labiausiai gerbiamai ir patikimiausiai pasaulyje veikiančiai tarptautinei institucijai, reguliuojančiai aukso ir sidabro lydinių gamybos ir perdirbimo procesą. Pagrindinis LBMA vaidmuo – administruoti Patikimų gamintojų ir kalyklų sąrašą, kuris šiandien yra tapęs tarptautiniu aukso ir sidabro luitų kokybės bei prabavimo standartu.

Produkto svoris gramais
250
Auksas 999.9° (svorio, g)
250
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
8.03769
Ilgis
60
Plotis
33
Storis
7
Gamintojas
Valcambi Suisse, Šveicarija

Aversas

Aversas: 250 g aukso luitelio viršuje yra oficialus Valcambi antspaudas. Luitelio viduryje užrašyta "250 g", "fine gold" (liet. grynas auksas) bei skaičius "999,9", reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Reversas

Aversas: 250 g aukso luitelio viršuje yra oficialus Valcambi antspaudas. Luitelio viduryje užrašyta "250 g", "fine gold" (liet. grynas auksas) bei skaičius "999,9", reiškiantis 99,99 % aukso grynumą. Luitelio apačioje įspaustas aukso luitelio grynumą užtikrinantis prabuotojo antspaudas bei unikalus serijos numeris.

Pakuotė

250 gramų aukso luitas tiekiamas be originalios gamyklinės pakuotės, bet yra įdėtas į tarpinę pakuotę, kurią tiekia Tavex.

Autentiškumo sertifikatas

Kiekvienas aukso luitelis turi priskirtą individualų numerį, matomą priekinėje originalios pakuotės pusėje. Kitoje pakuotės pusėje nurodomas Aukso sertifikatas, kuriame pateikiama visa autentiškumo užtikrinimui reikalinga informacija: gaminio svoris, aukso grynumas ir duomenys apie gamintoją (LBMA akredituota kalykla).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.