Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Australijos stačiakampė auksinė moneta „Drakonas“

Nėra sandėlyje
2023 m. Perto monetų kalykla (Australija) išleido 1 oz unikalios stačiakampio formo investicinę aukso monetą su Kinijos ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
1-4
-
2157,63 €
5-9
-
2157,63 €
10+
-
2157,63 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

2023 m. Perto monetų kalykla (Australija) išleido 1 oz unikalios stačiakampio formo investicinę aukso monetą su Kinijos drakonu.

Drakonai - tai mitinės, bauginančios išvaizdos būtybės, paplitusios daugelyje senovės kultūrų. Tai, kad drakonai egzistuoja, tebėra labai populiari nuomonė, be to, jie plačiai vaizduojami šiuolaikinėje fantastikoje. Tiek Rytų, tiek Vakarų tradicijose drakonai dažnai vaizduojami kaip aukso ir kitų lobių saugotojai. Kinų kultūroje drakonas garbinamas kaip dieviška mitinė būtybė, galios, jėgos, turtų ir sėkmės simbolis. Drakonai taip pat laikomi vandens ir oro valdovais.

Kiekviena Perto monetų kalykloje nukaldinta moneta yra 1 uncijos svorio, iš 99,99 % gryno aukso ir, pagal 1965 m. Australijos valiutos įstatymą, teisėta atsiskaitymo priemonė.

Perto monetų kalykla 2023 m. planuoja nukaldinti ne daugiau kaip 8888 stačiakampio formos 1 uncijos aukso monetas "Drakonas".

Kodėl verta įsigyti

 • 1 uncijos Australijos stačiakampės formos auksinės monetos "Drakonas" yra pinigai. Ši unikali moneta yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje, jos nominalioji vertė yra 100 JAV dolerių.
 • 1 uncijos Australijos stačiakampės formos aukso monetos "Drakonas" yra išskirtinės.  Šių 1 uncijos auksinių monetų tiražas yra griežtai ribotas.
 • Stačiakampio formos 1 uncijos Australijos drakono auksinės monetos yra aukščiausios kokybės investiciniai produktai. Dėl savo aukštos kokybės kaldinimo "Perth Mint" yra plačiai pripažinta visame pasaulyje. Kiekviena aukso moneta gaminama skiriant didžiausią dėmesį detalėms.
 • Stačiakampės formos 1 uncijos aukso monetos "Drakonas" yra naujo ir modernaus dizaino. Australijos monetų kalykla "Perth Mint" išplėtė savo investicinių produktų asortimentą visiškai unikaliu pasiūlymu - naujosios stačiakampės formos monetos dizainas kilo iš panašių investicinių aukso monetų populiarumo.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  2375,07 €
 • Atpirkimo kaina
  2157,63 €
 • Rizika šiuo metu
  217,44 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.107
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
9999
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
41.6
Storis
2.4
Nominaliosios vertės aprašymas
100 dolerių
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II bei Jos Didenybės valdymo laikotarpis. Monetos paviršiuje nurodytas monetos svoris, aukso grynumas, piniginis nominalas ir kaldinimo data.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas nuostabus drakonas. Drakono fone pavaizduotos lobių skrynios ir monetų lobynas, taip pat senovės civilizacijų statulos ir ikonos. Taip pat klasikiniu būdu pavaizduotas Perto monetų kalyklos ženklas "P".

Pakuotė

Kiekviena moneta Perto monetų kalykloje supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.