Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz sidabrinė moneta „Amerikos erelis“

Yra sandėlyje
Ar norite turėti garsiausią pasaulyje fizinę sidabro investiciją? Jei taip, Tavex su malonumu pristato sidabrinę monetą “Amerikos ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-19
47,89 €
26,57 € 44.52%
20-59
47,41 €
26,57 € 43.96%
60+
46,68 €
26,57 € 43.08%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Ar norite turėti garsiausią pasaulyje fizinę sidabro investiciją? Jei taip, Tavex su malonumu pristato sidabrinę monetą “Amerikos erelis”. Sidabrinė moneta “Amerikos erelis”, kurios dizainą 1985 m. patvirtino JAV Kongresas, XXI amžiaus rinkoje įsitvirtino kaip pirmaujanti. Nuo 1986 m. nukaldinta daugiau nei 375 milijonai vienetų. Šios sidabrinės monetos garantuoja neprilygstamą likvidumą rinkoje ir pripažinimą visame pasaulyje.

JAV West Point monetų kalyklos kaldinamoje sidabrinėje monetoje „Amerikos erelis“ yra viena uncija 0,999 grynumo sidabro ir ji yra vienintelė investicinio lygio sidabrinė moneta, kurios grynumą ir kokybę garantuoja JAV vyriausybė. Sidabrinė moneta turi prestižinį teisėtos mokėjimo priemonės statusą ir gražų garsiosios „Walking Liberty“ dizainą. Ji yra prieinama sidabro investicija, tinkanti bet kokio tipo investuotojams.

Kodėl verta įsigyti

 • Ši 1 uncijos monetos vertė seka sidabro kainą. Amerikos erelio monetų vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina
 • Sidabrinių monetų “Amerikos erelis” kaina kils didėjant infliacijai. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turtas didelės infliacijos laikotarpiu, jis brangsta greičiau ir daugiau nei dauguma kitų investicijų!
 • Sidabriniai “Amerikos ereliai” yra labai populiarūs tarp investuotojų. Metinei paklausai išaugus nuo 5,4 mln. 1986 m. iki 42,7 mln. monetų 2013 m., Jungtinių Valstijų monetų kalykla sunaudoja daugiau nei 5 % pasaulio metinių sidabro atsargų vien sidabrinių “Amerikos erelių” gamybai.
 • Sidabriniai “Amerikos ereliai” yra likvidūs ir atpažįstami. Iki šiol įvairios JAV monetų kalyklos nukaldino ir išleido daugiau nei 375 milijonus vienos uncijos monetų, todėl „Amerikos ereliai“ yra laikomi daugiausiai parduodama sidabrine moneta XXI amžiuje.
 • Sidabrinės monetos “Amerikos erelis” yra pinigai. 1985 m. Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas suteikė joms teisėtos mokėjimo priemonės statusą.
 • Sidabriniai “Amerikos ereliai” yra iš .999 gryno sidabro. Sidabrinės monetos „Amerikos ereliai“ yra puikus būdas turėti šį taurųjį baltąjį metalą savo rankose.
 • Sidabriniai “Amerikos ereliai” prilygsta santaupoms. Esant istoriškai žemai sidabro kainai, lyginant su auksu, tai yra ideali investicija tiems, kurie nori investuoti mažesnes sumas, arba tiems, kurie tiki, kad už savo pinigus gauna daugiau tauriųjų metalų, tikėdamiesi didesnio sidabro kainos, lyginant su auksu, padidėjimo.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  47,89 €
 • Atpirkimo kaina
  26,57 €
 • Rizika šiuo metu
  21,32 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 87.8% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 28,02 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 26,60 EUR/oz.

Istorija

Sidabro kaina kyla kartu su infliacija

Nuo septintojo dešimtmečio pradžios JAV vyriausybė turėjo susitaikyti su dideliu biudžeto deficitu, nes pajamų iš mokesčių nepakako su Vietnamo karu susijusioms išlaidoms ir šalies prezidentų vykdomų įvairių ekonominių programų išlaidoms padengti. Kadangi dėl biudžeto deficito didėjo infliacija, sidabras, kaip infliacijai jautrus turtas, į tai reagavo brangimu. Dėl to visuomenė kaupė sidabrines monetas, nes monetose esančio sidabro vertė buvo didesnė nei nominali nominali vertė, nurodyta ant jų. Siekdamas sustabdyti sidabro kainų kilimą, taigi ir atitinkamai monetų kaupimą, JAV iždas aktyviai valdė sidabro kainą, parduodamas rinkai didelius metalo kiekius iš savo strateginių atsargų. Tokia praktika buvo taikoma keletą metų, tačiau aukštas infliacijos lygis ir didelė sidabro paklausa kilo nenumaldomai. Bijodama prarasti visus savo saugomus sidabro lydinius, JAV vyriausybė 1968 m. atšaukė sidabrą kaip teisėtą mokėjimo priemonę, o per ateinančius trejus metus nustojo tiekti sidabrą į rinką. Sidabro kaina buvo palikta laisvai prekybai, o per ateinančius devynerius metus ji vidutiniškai pakilo nuo 1,55 USD iki 48,7 USD už unciją, t.y. stulbinantis, daugiau nei 3000% padidėjimas!

Sidabrinių “Amerikos erelių” kaina pakyla dešimt kartų

Kai 1986 m. buvo nukaldintos pirmosios “Amerikos erelio” sidabro monetos, vidutinė sidabro kaina buvo 5,47 USD už unciją. 2003 m. ji vidutiniškai siekė 5 USD. Po 2008 m. nuosmukio daugelyje Vakarų šalių susidarė didžiuliai biudžeto deficitai. Panašiai kaip ir septintajame dešimtmetyje, kai karų ir deficitinių išlaidų derinys sukėlė infliaciją, dėl kurios 2000–2011 m. sidabriniai „Amerikos ereliai“ pabrango beveik 1000%.

Sidabrinių monetų “Amerikos erelis” vertė kils didėjant infliacijai

Nors nuo 2008 m. pasaulio ekonomika šiek tiek stabilizavosi, tačiau pagrindinės problemos, dėl kurių pabrango sidabras, taigi ir sidabriniai „Amerikos ereliai“, dar neišspręstos ar net turi būti sprendžiamos. Biudžeto deficitas išlieka labai neigiamas daugelyje išsivysčiusių šalių, įskaitant ir JAV, vyriausybės skolų lygis taip pat didėja, o pasaulinė geopolitinė padėtis yra labai įtempta. Tai, kad metiniai sidabrinių „Amerikos erelių“ pardavimai ekonomikos “atsigavimo“ akivaizdoje vis dar auga, yra dar vienas ženklas, kad ilgalaikiai sumanūs investuotojai vis labiau suvokia tikrąją pagrindinę pasaulio ekonomikos būklę ir daro logišką išvadą, kad reikia kaupti sidabrines “Amerikos erelio” monetas.

Produkto svoris gramais
31.13461
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
40.6
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
$1
Gamintojas
The United States West Point Mint, JAV

Aversas

Averse pavaizduotas ikoniškas „Walking Liberty“ dizainas, 1916–1947 m. naudotas ant sidabrinių pusės dolerio monetų. Dizainą sukūrė vokiečių ir amerikiečių skulptorius Adolphas A. Weinmanas. Šis dizainas laikomas vienu sėkmingiausių JAV monetų istorijoje. Virš pagrindinio motyvo yra tekstas „LAISVĖ“, o dešinėje „IN GOD WE TRUST“. Apačioje matosi nukaldinimo metai.

Reversas

Reverse pavaizduotas erelis už skydo. Motyvą sukūrė dvyliktasis JAV monetų kalyklos vyriausiasis graviruotojas Johnas Mercanti. Erelis laiko alyvmedžio šakelę dešiniąja koja ir porą strėlių kairiąja koja. Snape erelis laiko juostelę su užrašu „E PLURIBUS UNUM“, kuris reiškia „vienas iš daugelio“. Virš erelio yra trylika žvaigždžių, simbolizuojančių kolonijas, kurios 1776 m. kartu paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos. Po ereliu yra raidė „W“ – West Point monetų kalyklos, kurioje kaldinama moneta, ženklas ir raidė „m“, John Mercanti pavardės inicialas. Erelis apsuptas užrašu „JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS“ ir „1 OZ. GRYNAS SIDABRAS – VIENAS DOLERIS“.

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti ir originalias užsandarintas tūbeles, kuriose yra po 20 monetų. Didelės apimties pirkiniams galime pasiūlyti originalias sandarias dėžutes, kuriose yra 25 tūbelės po 20 monetų (iš viso 500 monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.