Pridėti kainų pranešimą

Aukso juvelyriniai dirbiniai kaip priemonė paskolos įmokoms padengti

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 10.11.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2248,51 EUR/oz
  
+ 21,85 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
26,61 EUR/oz
  
- 0,40 EUR
Aukso juvelyriniai dirbiniai kaip priemonė paskolos įmokoms padengti web

Aukso rinka, tradiciškai laikoma saugiu prieglobsčiu ekonominio neapibrėžtumo laikotarpiu, suaktyvėjo iš dalies dėl to, kad vartotojai parduoda savo senus ar nebenaudojamus papuošalus už patrauklią aukso kainą – aukščiausią per pastaruosius 10 metų.

Auksas ekonominio neapibrėžtumo sąlygomis

Aukso rinka ir toliau demonstruoja savo, kaip galingo saugaus prieglobsčio, augimą, nes vartotojai, pasinaudodami aukšta aukso kaina, parduoda savo nenaudojamus, sulūžusius ir pasenusius papuošalus.

House of Kahn Estate Jewellers atstovas spaudai komentavo: “Metų pradžioje matėme daug klientų, kurie pasinaudodami patrauklia aukso kaina pardavė savo senus juvelyrinius dirbinius, kad gautas lėšas investuotų į akcijų rinką. Jie džiaugėsi turėdami tokią galimybę.

Tačiau dabar jie parduoda auksą, kad galėtų sumokėti paskolos įmoką. Žmonės gali rinktis: ieškoti antro darbo arba peržiūrėti savo papuošalų dėžutę. Ir tai mus labai gąsdina.

JAV vidaus ekonominės problemos ir geopolitinė įtampa

Analitikai pastebi, kad JAV gyventojai nerimauja dėl vidaus ekonomikos. Visuomenė vis labiau nerimauja, kad JAV centrinis bankas nesugebės suvaldyti infliacijos ir kad pažadai apie švelnų nusileidimą buvo per ankstyvi. Nepaisant to, ką sako politikai ar centrinių bankų vadovai, infliacija neišnyks. Auksas savo ruožtu daro tai, ką ir turėtų daryti sunkiais laikais. Tai tarsi garantuotas pajamų šaltinis, kai krizės metu viskas griūva kaip kortų namelis. Deja, Vakarų vartotojai tai supranta tik dabar.

Tavex Lithuania prekybos skyriaus vadovo Janio Astičo (Jānis Astičs) komentaras

Kaip ir visada, auksas tokiose situacijose pranoksta alternatyvias investavimo formas – akcijas, obligacijas ar net nekilnojamąjį turtą

Prekybos skyriaus vadovas Jānis Astičs

Auksas yra likvidus, kai tik prireikia pinigų, o jo vertė, skirtingai nei kito turto, labai tikėtina, kad nestabiliais laikais tik kils.

Toks vartotojų motyvacijos parduoti auksą pasikeitimas – nuo investavimo galimybių iki poreikio vykdyti finansinius įsipareigojimus – tik pabrėžia dabartines ekonomines problemas. Dabartinė aukso rinkos dinamika ryškiai atspindi platesnį ekonominį klimatą.

Nepaisant FED patikinimų, vartotojai nerimauja dėl nekontroliuojamos infliacijos, kurią jie mato savo kasdienėse išlaidose. Susidūrus geopolitinėms ir vidaus problemoms, vartotojai vis dažniau žiūri į auksą ne tik kaip į investiciją, bet ir kaip į priemonę neatidėliotinoms finansinėms problemoms spręsti. Aukso, kaip taupymo priemonės, išsaugojimas dabar yra aktualesnis nei bet kada anksčiau. Auksas aiškiai demonstruoja savo tikrąją vertę.

Pasirinkimas #1
1 g Tavex aukso luitelis Yra sandėlyje

1 g "Tavex" aukso luitelis

Parduodame 1+ 82,55 € 76.09 76,09 82.55 82,55 82.19 82,19 81.83 81,83 81.09 81,09
Parduodame 30+ 81,09 € 76.09 76,09 82.55 82,55 82.19 82,19 81.83 81,83 81.09 81,09
Mes perkame 76,09
Palyginti Pranešimas Įdėti į krepšelį

_____________________

Atsakomybės ribojimas
Ši ataskaita yra parengta kaip rinkodaros pranešimas ir yra tik informacinio pobūdžio. Nei šioje ataskaitoje pateikta informacija, nei bet kokia nuomonė (nepriklausomai nuo šaltinio) nėra ir neturėtų būti laikoma pasiūlymu, rekomendacija, patarimu ar kvietimu teikti pasiūlymą pirkti ar parduoti bet kokią finansinę priemonę. Šioje ataskaitoje pateikta informacija nėra investavimo ar mokesčių konsultacija ir joje neatsižvelgiama į konkrečius investavimo tikslus, rizikos lūkesčius ir finansinę padėtį bet kurio asmens, kuris gali gauti šią ataskaitą. Šios ataskaitos negalima platinti, kopijuoti, atgaminti ar keisti be išankstinio raštiško bendrovės sutikimo. Papildomą informaciją, kuri taip pat negali būti laikoma patarimu ir (arba) rekomendacija, galima gauti iš bendrovės atskiru prašymu.

Finansinė grupė “Tavex Group” yra vienintelė oficiali investicinių aukso gamyklų Valcambi SAPAMP SuisseThe Perth Mint, The Royal MintAustrian Mint, Rand refinery ir Argor-Heraeus atstovė Baltijos ir Skandinavijos šalyse.

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2248,51 EUR/oz
  
+ 21,85 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
26,61 EUR/oz
  
- 0,40 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti