Pridėti kainų pranešimą

Einate aplankyti naujagimio - ką padovanoti?

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 24.07.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2210,27 EUR/oz
  
- 12,25 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
28,25 EUR/oz
  
- 0,70 EUR
Einate aplankyti naujagimio Tavex

Kūdikio aplankymas ir krikštynos yra jaudinantis įvykis, užburiantis teigiamomis emocijomis. Tiek tėvams, tiek pirmiesiems kūdikio svečiams.

Ką padovanoti tėvams ir naujagimiui? Dažniausiai juk niekas neateina tuščiomis rankomis. Jei jaunieji tėvai per daug nesiryžta užsiminti, kokia dovana būtų labiau pageidautina, reikia patiems kūrybiškai mąstyti. Mes jums padėsime 🙂

Klasikinė vertinga dovana kūdikiui yra šaukštelis, pagamintas iš aukso arba sidabro. Kiekvienas iš mūsų esame girdėję iš savo mamų ir močiučių, kad šaukštelis iš brangiųjų metalų atneša gerovę kūdikiui. Šiuolaikiniame pasaulyje šaukštelis gal ir nebėra toks aktualus, tačiau iš tauriojo metalo pagaminta moneta ar luitas bus dovana, kuri išliks kaip prisiminimas apie jūsų pirmąją dovaną kūdikiui.

Gimęs būti laimingu - 999 prabos sidabras

Gimęs būti laimingu – 17,50 g, 999 prabos sidabras

Ši moneta buvo sukurta kūdikio gimimui pažymėti, įvykiui, kurio buvo laukiama su ypatinga meile. Ši moneta įkūnija šilumą ir nuoširdžias teigiamas emocijas, kylančias iš Jūsų širdies.

Peržiūrėti gaminį

Sveikinimai naujagimiui Tavex

Sveikinimai naujagimiui – 15,55 g, 999,9 prabos sidabras

Moneta, kuri ištirpdys kiekvieno širdį. Ji simbolizuoja, kokie bejėgiai, mieli ir juokingi esame visi, kai ateiname į šį pasaulį. Ant monetos pavaizduoti populiariausių Australijos gyvūnų jaunikliai: kukaburos, kengūros ir koalos. Ant monetos iškalti žodžiai “Sveikiname!” Moneta įdėta į specialę atvirutę, kurioje gali įrašyti kūdikio gimimo informaciją bei įdėti nuotrauką. Šauni idėja dovanai!

Peržiūrėti gaminį

Būk stiprus!

Būk stiprus! – 1 uncija (31,1 g), 999 prabos sidabras

Ši moneta pažadins viduje slypinčią jėgą ir įkvėps veikti. Vėžlio reljefas džiugins kiekvieną savo auksiniu švytėjimu. “Mažas, bet toks stiprus dvasia!” – taip apibūdintume šios monetos gavėją. Ne paslaptis – kiekvienas iš mūsų nori būti stiprus vienoje ar kitoje situacijoje.

Peržiūrėti gaminį

Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu! – 1 uncija (31,1 g), 999,9 prabos sidabras

Ši moneta skirta gimtadienio temai bei prisiminimui, kaip puiku švęsti šią nuostabią dieną su draugais, šeima ir artimaisiais. Moneta yra gražaus ir spalvingo dizaino. Ji supakuota gražioje specialioje dėžutėje. Ant monetos pavaizduotas nuoširdus gimtadienio sveikinimas su šventinėmis žvakutėmis papuoštu gimtadienio tortu. Uždek jas, mažyli, ir tegul išsipildo visi norai!

Peržiūrėti gaminį

zuikis puikis

Zuikis Puikis! – 12,44 g, 925 prabos sidabras

Lietuvos banko išleista sidabro moneta “Zuikis Puikis” iš serijos “Mano vaikystės pasakos” yra puiki dovana vaikui. Ji simbolizuos šiltus vakarus, praleistus su šeima skaitant pasakas.

Peržiūrėti gaminį

Rekomenduojame prie bet kokios dovanos pridėti nuoširdų palinkėjimą arba paruošti apgalvotą ir nuoširdų tekstą, kurį galėtumėte pasakyti vaiko tėvams ir mažyliui, kai su jais susitiksite.

Užsisakykite dovanų monetas ir gaukite jas artimiausia “Omniva” siunta per 2-3 darbo dienas. Pristatymo kaina – 5 eurai.

Peržiūrėkite skyrių Dovanų iš aukso idėjos

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2210,27 EUR/oz
  
- 12,25 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
28,25 EUR/oz
  
- 0,70 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti