Pridėti kainų pranešimą

Šveicarijos aukso luitų gamintojas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su finansų bendrove Tavex Group

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 10.05.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2252,09 EUR/oz
  
- 22,25 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,78 EUR/oz
  
- 0,94 EUR

Baltijos šalyse pirmaujanti tauriųjų metalų pardavėja Tavex pranešė, kad “Tavex Group” tapo oficialia aukso luitų gamintojo “Argor-Heraeus” atstove Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Nuo gegužės mėnesio “Argor-Heraeus” aukso luitų galės įsigyti ir Lietuvos investuotojai, kurie šiuos luitus galės gauti su apdraustu pristatymu per kurjerį arba artimiausiame “Tavex” padalinyje.

Šis bendradarbiavimas suteiks Lietuvos gyventojams galimybę investuoti į kokybiškus dar vieno Šveicarijos gamintojo aukso luitus. Bendrovė “Argor-Heraeus” laikoma viena iš labiausiai gerbiamų ir prestižinių tauriųjų metalų gamintojų pasaulyje.


Auksas nuo seno laikomas saugia investicija, ypač ekonominio nestabilumo laikais. Pasauliui toliau kovojant su tebesitęsiančia ekonomikos ir finansų krize, daugelis investuotojų renkasi auksą kaip saugų prieglobstį “audros” metu. Praėjusiais metais Baltijos šalyse, įskaitant ir Lietuvą, buvo parduotas rekordinis šio spindinčio tauriojo metalo kiekis aukso luitais ir monetomis. Bendrovės duomenimis, Baltijos šalių gyventojų turimas aukso kiekis prilygsta arba net viršija šių šalių centrinių bankų atsargas.

Bendrovė “Argor-Heraeus” yra gerai žinoma dėl savo patirties tauriųjų metalų rafinavimo srityje, o jos gaminami aukso luitai pripažįstami vienais geriausių gaminių tauriųjų metalų pramonėje. Šis bendradarbiavimas su patikimu bei gerą reputaciją turinčiu gamintoju, suteiks investuotojams Lietuvoje ilgalaikių privalumų.

Šveicarijos aukso luitų gamintojas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su finansų bendrove Tavex Group

Komentuodamas naująjį bendradarbiavimą, “Tavex” valdybos pirmininkas sakė:

Esame įsitikinę, kad partnerystė su “Argor-Heraeus” ne tik padės patenkinti išaugusią aukso luitų paklausą Lietuvoje, bet ir netrukdomai aprūpins Lietuvą fiziniu auksu net ir tuo metu, kai jo paklausa dar labiau padidės.

Esame įsitikinę, kad tiesioginis bendradarbiavimas su dar vienu stambiu Šveicarijos gamintoju suteiks mūsų klientams ramybę, kurią gali sukurti investavimas į fizinį taurųjį metalą su patikimu ir gerą vardą turinčiu prekės ženklu.

Argor-Heraeus yra ne tik LBMA (Londono tauriųjų metalų rinkos asociacijos) sertifikuota tauriųjų metalų gamykla, bet ir dalyvauja kuriant LBMA strateginius rinkos sprendimus, aktyviai dalyvauja kuriant esamus ir būsimus pasaulinius tauriųjų metalų pramonės standartus.

Užsisakykite Tavex naujienlaiškį

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2252,09 EUR/oz
  
- 22,25 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,78 EUR/oz
  
- 0,94 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti