Pridėti kainų pranešimą

Tavex motininė įmonė pripažinta didžiausiu Estijos mažmenininku

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 06.10.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2151,85 EUR/oz
  
- 8,20 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,99 EUR/oz
  
- 0,20 EUR

Vakar mus pasiekė žinia, kad mūsų motininei įmonei “Tavid” suteiktas didžiausios 2023 m. mažmeninės prekybos įmonės Estijoje titulas, už nugaros palikus mažmeninės prekybos milžinę “Circle K”.


Nuoširdžiai sveikiname kolegas ir didžiuojamės, kad prie šio laimėjimo prisidėjo ir “Tavex Lietuva” komanda. Kiekvienas iš mūsų esame dalelė kažko didelio ir vertingo.

Atsiimdamas pelnytą apdovanojimą, “Tavid” generalinis direktorius Juri Martin pabrėžė, kad viena iš pagrindinių bendrovės vertybių – suderinti darbuotojų, klientų ir bendrovės savininko interesus.

Tavid izpilddirektors Jurijs Martins

Duodamas interviu leidiniui Äripäev J. Martin išreiškė nuomonę, kad kai kurie kosmetiniai pokyčiai artimiausiu metu gali pagerinti ekonominį gyvenimą, tačiau bendram vaizdui pagerinti reikia gerokai daugiau.

Būtina pertvarkyti dabartinę finansų sistemą. Dabartinė sistema jau atgyveno savo amžių ir ją reikia pakeisti kažkuo kitu. Pažiūrėkite, kaip funkcionuoja visuomenė, naujose realijose dabartinė sistema nėra tvari ir tobula,

sakė Juri Martin radijo interviu leidiniui Äripäev.

Tavex grupė

Tavex, kuri yra Tavid AS dukterinė įmonė, veikia Lietuvoje ir teikia investicinių tauriųjų metalų pardavimo paslaugą. Tavex grupė yra didžiausia tauriųjų metalų ir valiutų mažmenininkė Šiaurės šalyse. Tavex grupės apyvarta 2022 m. siekė 738 mln. eurų. Investicinio aukso ir sidabro internetinė parduotuvė tavex.lt Lietuvoje buvo atidaryta prieš metus. Per trumpą laiką ji išpopuliarėjo tarp Lietuvos gyventojų, užtikrindama greitą ir patikimą aukso ir sidabro pristatymą visoje Lietuvoje. Tavex grupė yra vienintelė oficiali didžiausių investicinių tauriųjų metalų gamyklų atstovė Baltijos šalyse.

 

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2151,85 EUR/oz
  
- 8,20 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,99 EUR/oz
  
- 0,20 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti