Pridėti kainų pranešimą

Tavex tapo lengviau pasiekiamas šiaurės rytų Lietuvos gyventojams

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 03.03.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2221,55 EUR/oz
  
+ 34,57 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
28,96 EUR/oz
  
+ 1,74 EUR
Tavex filialas Daugpilyje

Investicinio aukso prekybininkas Tavex šių metų kovo 1 dieną atidarė savo pirmąjį klientų aptarnavimo padalinį už Rygos ribų, Ditton prekybos centre Daugpilyje. Didžiuodamiesi pranešame, kad Daugpilyje dirbs finansų profesionalai, turintys didelę klientų aptarnavimo patirtį.


Naujasis klientų aptarnavimo skyrius įsikūręs Ditton prekybos centre Daugpilyje ir teikia visą paslaugų spektrą – klientai gali parduoti ir įsigyti tauriųjų metalų luitus ir monetas, palankiais kursais išsikeisti daugiau nei 50 valiutų, parduoti auksinius papuošalus, įsigyti sidabrinių kolekcinių monetų, taip pat gauti Western Union pinigų pervedimo paslaugą.

Specialus pasiūlymas iki kovo 15 d.:

🎁 Nemokama nuolaidų kortelė sudarant sandorį (standartinė kaina 5 €).
🎁 1g investicinio aukso luitelis (999,9 prabos) už supirkimo kainą.

„Tai pirmoji mūsų darbo patirtis už Rygos ribų. Reikia pripažinti, kad Daugpilis pasirinktas dar ir todėl, kad yra arčiau Lietuvos, kur susidomėjimas Tavex veikla yra labai didelis. Labai malonu suvokti, kad mūsų veikla atneš papildomos naudos Latgalos regionui“ – tvirtina Andris Archipenko, Tavex valdybos pirmininkas.

Įmonė Latvijoje veikia jau 20 metų, Rygoje turi 6 filialus. „Tavex SIA“ neaudituoti 2022 metų duomenys rodo, kad įmonės apyvarta pernai siekė 50 milijonų eurų, o tai yra 127% daugiau nei užpernai.

Tavex Lithuania Daugpilyje

Mūsų tikslas naujajame Tavex filiale Daugpilyje buvo pritraukti finansų profesionalus ir mums tai pavyko. Per ilgą atranką ir mokymus radome puikių darbuotojų

– sako įmonės valdybos narė Viktorija Gorčakova.

Tavex investicinio aukso pardavimai 2022 metais siekė 1 toną aukso, kuris buvo parduotas monetų ir luitų pavidalu Latvijos teritorijoje. Tavex yra dukterinė Tavex grupės įmonė. Ši finansinė grupė veikia 14-oje ES šalių, per metus aptarnauja daugiau nei 3 mln. klientų.

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2221,55 EUR/oz
  
+ 34,57 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
28,96 EUR/oz
  
+ 1,74 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti