Pridėti kainų pranešimą

Tobulos vestuvių dovanos idėjos

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 27.06.2023
Aukso kaina (XAU-EUR)
2244,45 EUR/oz
  
+ 18,83 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
26,54 EUR/oz
  
- 0,49 EUR
web-Tobulos vestuvių dovanos idėjos

Rinkdami dovaną jaunavedžiams visi norime rasti ką nors ypatingo ir prasmingo. Parengėme keletą vestuvinių dovanų idėjų, kurios padės jums išrinkti tai, kas suteiks džiaugsmo ir ilgam įamžins vestuvių dienos dovaną.

Tauriojo metalo moneta, kurią meilės šventės svečiai galės įteikti, taps išskirtine dovana. Tai ne tik finansinė investicija į šeimos ateitį, bet ir investicija į tikrąsias vertybes. Parinkome keletą gražiausių pasaulio sidabrinių monetų, simbolizuojančių meilę, laimę ar naujo gyvenimo pradžią. Nuo seniausių laikų jaunavedžiams buvo dovanojamas sidabras kaip jų tyrumo ir santuokos ilgaamžiškumo simbolis. Elegantiškai įpakuokite monetą ir rankose turėsite puikią vestuvių dovaną!

wedding gift silver tavexdavanas

Sveikiname 2023 – 1 uncija (31,1 g), 999,9 prabos sidabras

Ši įmantri vestuvinė moneta simbolizuoja vienybę ir laimę.

Ant monetos pavaizduoti vestuvių dieną apkabinę jaunieji ir du susipynę auksiniai žiedai. Ant monetos yra žodis “Congratulations!” anglų kalba. Žiedai yra amžinos meilės ir įsipareigojimo simbolis. Apvalios formos, be pradžios ir pabaigos, žiedas simbolizuoja nesibaigiančią meilę, todėl ši moneta bus svarbiausia dovana Jūsų vestuvių dieną. Monetos metai – 2023 – primins jaunai šeimai tokio svarbaus įvykio istoriją.

Moneta supakuota į baltą dovanų dėžutę, papuoštą širdelės formos kristalu.

Peržiūrėti gaminį

Year of the rabbit silver coin

Zuikučiai 2023 – 1 uncija (31,1 g), 999,9 prabos sidabras

Tinkama vestuvių dienos dovana taip pat būtų sidabrinė moneta, kurioje pavaizduoti du mieli zuikučiai. Monetos dizaine nurodyti metai – 2023-ieji – kad būtų lengviau įamžinti vedybinio gyvenimo pradžios metus. “Mano zuikuti, aš tave labai myliu!” – argi tai ne populiariausia mylinčių širdžių frazė?

Peržiūrėti gaminį

One Love silver coin

Meilė. Viena abiems – 1 uncija (31,1 g), sidabras 999,9 prabos

Puiki dovana meilės šventei! Meilę, taiką ir harmoniją įkūnijančią monetą puošia du balandžiai ir auksinis begalybės simbolis bei romantiškas užrašas “dvi širdys, du gyvenimai, viena meilė”. Moneta supakuota į elegantišką dėžutę su baltu drugeliu, kurios viduje yra dar viena dėžutė-rėmelis (su permatoma akrilo dėžute ir aksominiu vidumi).

Peržiūrėti gaminį

Language of Flower

Gėlių kalba – 16,82 g, 925 prabos sidabras

Jūsų gerų linkėjimų tikros meilės šventės proga įrodymas bus bet kuri moneta iš serijos “Gėlių kalba”.

Ši monetų serija atgaivina gėlių dovanojimo tradiciją. Kuo ši monetų serija unikali? Kiekvienoje monetoje pavaizduota tam tikra sode auganti gėlė. Specialia technika sukurtas gėlės atspaudas, kuris vaizduoja gėlę ant monetos natūralioje būsenoje.

Peržiūrėti gaminį

Panda silver coin

Panda 2023 – 30g, 999 prabos sidabras

Šios monetos dizainas palies kiekvieno širdį. Moneta pagaminta naudojant specialų metodą, kuris leidžia monetai atspindėti šviesą taip, kad sidabras įgauna skirtingus atspalvius, kai šviesa krinta skirtingu kampu, vizualiai atkuriant juodai baltą pandos kailį.

Dviejų pandų, ištiesusių viena kitai ranką ir labai atidžiai žvelgiančių viena kitai į akis, dizainas tiktų vestuvių dienai.

Peržiūrėti gaminį

Tavex gold bar

Aukso luitas – 1 g, 999,9 prabos auksas

Jei norite padovanoti pinigų, bet raštelis voke atrodo pernelyg banalus būdas tai padaryti, tuomet investicinis auksas yra tinkamas būdas! Naujausios apklausos rodo, kad vidutinė vestuvių dovanos vertė yra 50-100 eurų. Aukščiausios kokybės aukso luitelis kainuoja kiek mažiau nei 70 eurų, o supirkimo kaina yra tik keliais eurais mažesnė už įsigijimo kainą. Tai idealus būdas padovanoti “pinigų”, nes jaunavedžiams auksas gali būti gera idėja šeimos santaupoms. Prireikus, pora bet kada galės auksą parduoti. Aukso luitai, kaip naujos šeimos finansinio stabilumo pradžia – puiki idėja!

Nepamirškite, kad svarbiausia – parodyti dėmesį, todėl rekomenduojame prie bet kokios dovanos pridėti nuoširdų palinkėjimą arba parengti apgalvotą ir nuoširdų tekstą, kurį pasakysite jaunavedžiams svarbiausią jų gyvenimo akimirką.

Laimingos vestuvių dienos ne tik jaunavedžiams, bet ir jums!

Užsisakykite dovanų monetas ir gaukite jas artimiausia “Omniva” siunta per 2-3 darbo dienas. Pristatymo kaina – 5 eurai.

Peržiūrėkite skyrių Dovanų iš aukso idėjos

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2244,45 EUR/oz
  
+ 18,83 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
26,54 EUR/oz
  
- 0,49 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti