Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

30 g 2024 m. Kinijos sidabrinė moneta „Panda“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti naują 2024 metų sidabrinę “Pandą” – populiariausią sidabro monetą iš Kinijos Liaudies Respublikos. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
46,95 €
29,76 € 36.61%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pasiūlyti naują 2024 metų sidabrinę “Pandą” – populiariausią sidabro monetą iš Kinijos Liaudies Respublikos.

1983 m. Kinijos centrinio banko pristatyta kaip teisėta mokėjimo priemonė, „Panda“ yra pirmoji sidabrinė moneta, kurios reverso dizainas kiekvienais metais skiriasi, kas yra ypač vertinama investuotojų. Monetos sidabro grynumas yra 99,9%, joje pavaizduota švelni ir rami panda – Kinijos nacionalinis simbolis ir vienas rečiausių gyvūnų pasaulyje.

2016 m. senoji Trojos uncijų svorio sistema buvo pakeista metrine sistema. Nuo tada monetos yra 30 g svorio.

Pagaminta unikaliu graviravimo metodu, kiniška sidabrinė “Pandos” moneta turi šviesius ir tamsesnius sidabro atspalvius, išskirtinai estetiškai atvaizduojančius pandos juodas dėmes ir baltą kailį. Šios meninės savybės ir aukšta monetos padėjo Kinijos sidabrinei “Pandos” monetai tapti viena iš keturių paklausiausių investicinio lygio sidabrinių monetų pasaulyje. Norintiems įsigyti kiniškų sidabrinių “Pandų”, Tavex, kaip oficialus platintojas Europoje, gali pasiūlyti rinkoje patraukliausias kainas bet kokiam norimam šios reikšmingos sidabrinės monetos kiekiui.

Kodėl verta įsigyti

 • Kinijos sidabrinės “Pandos” monetos turi didelį augimo potencialą. Dėl riboto metinio tiražo ir kiekvienais metais keičiamo dizaino, kolekcininkų geidžiamos kiniškos sidabrinės “Pandos” yra labai brangios antrinėje rinkoje.
 • Kinijos sidabrinės “Pandos” monetos yra pinigai. Kinijos centrinis bankas jas laiko teisėta mokėjimo priemone.
 • Kinijos sidabrinė “Pandos” moneta yra pripažįstama tarptautiniu mastu. Sidabro lydinio monetos, kuriose pavaizduota panda – Kinijoje paplitęs gyvūnas, yra investuotojų pripažįstamos visame pasaulyje. Sidabrinės “Pandos” turi 99,9% gryno sidabro.
 • Kinijos sidabrinės “Pandos” yra santaupų atitikmuo. Sidabrinės “Pandos” yra idealus pasirinkimas bet kokio tipo ilgalaikiams investuotojams, kurie vertina fizinių teisėtų sidabrinių monetų saugumą ir stabilumą.
 • Sidabrinės “Pandos” monetos puikiai diversifikuoja portfelį. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turto aktyvas didelės infliacijos laikais, jis brangsta greičiau ir labiau nei dauguma kitų investicijų.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  46,95 €
 • Atpirkimo kaina
  29,76 €
 • Rizika šiuo metu
  17,19 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 89.26% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,76 EUR/oz.

Kinijos sidabro paklausa

Kinai jau seniai vertino sidabrą kaip turtą ir mainų priemonę. Hanų dinastijos laikų (200 m. pr. Kr.) duomenys rodo, kad sidabro luitai buvo naudojami kaip pinigai – nusistovėjusi praktika, kuri išliko iki 1936 m. 1500–1800 m. Kinija buvo vienintelė didžiausia sidabro importuotoja pasaulyje. Jo reikėjo prekybai tarp Kinijos ir užsienio prekybininkų. Užsieniečiai labai domėjosi kinišku šilku, arbata ir porcelianu, o kinai mėgo sidabrą. Sidabro alkį Kinijoje galima paaiškinti paprastu paklausos ir pasiūlos dėsniu: dideliam Kinijos gyventojų skaičiui, kartu su dinamiška ir į komerciją orientuota ekonomika, reikėjo mainų priemonės arba pinigų. Dėl nepakankamų aukso ir sidabro atsargų vietinėse kasyklose jie buvo priversti ieškoti tauriųjų metalų iš užsienio. Šiandien situacija šiek tiek pasikeitė: dėl pažangių kalnakasybos technologijų ir geologinių tyrinėjimų Kinija yra trečia pagal dydį sidabro gamintoja pasaulyje, tačiau jos poreikis sidabrui yra kaip niekad stiprus, o metinė paklausa yra beveik dvigubai didesnė nei vidaus pasiūla. Kaip ir prieš du šimtus metų, Kinija šiandien yra pirmaujanti tarp fizinių investicijų į sidabrą.

Produkto svoris gramais
30.03
Sidabras 999.9° (svorio, g)
30
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.96452
Skersmuo
40
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
10 juanių
Gamintojas
Kinija

Aversas

Averse pavaizduota Dangaus šventykla, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kurią sudaro religinių pastatų kompleksas, esantis centrinėse Pekino dalyse. Virš Dangaus šventyklos iškaltas tekstas kinų kalba, reiškiantis „Kinijos Liaudies Respublika“, o apačioje įrašyti nukaldinimo metai.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas tradicinis motyvas su panda. Ant 30 g sidabro monetos "Panda 2024" pavaizduotuos viena kitą apsikabinusios ir meiliai žvelgiančios mama panda ir jos mažylis. Monetos viršuje pavaizduoti bambukai, monetos nominalas, svoris "30 g" ir sidabro kiekis "Ag .999".

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Dėmesio: jei norite išsaugoti monetos pirminę išvaizdą ir aukštą atpirkimo kainą šios monetos neišiminėkite iš originalios kapsulės.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.