Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Austrijos 1 dukato aukso moneta

Yra sandėlyje
Pati išskirtiniausia Austrijos istorinė aukso moneta, „Pranciškaus Juozapo I“ dukatas – tai įmantrus aukso dirbinys, visame pasaulyje ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
275,23 €
248,93 € 9.56%
10-19
272,77 €
248,93 € 8.74%
20+
271,05 €
248,93 € 8.16%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Pati išskirtiniausia Austrijos istorinė aukso moneta, „Pranciškaus Juozapo I“ dukatas – tai įmantrus aukso dirbinys, visame pasaulyje vertinamas dėl ilgalaikio vienodumo ir didelio grynumo. Dar vadinamas „Austrijos dukatu“ arba „1 dukatu“, jis įkūnija Austrijos imperijos, antrosios pagal dydį tautos Europoje ir vienos didžiausių to meto galybių, istoriją. Praeities įvykiai įamžinti 98.6 % grynumo aukse, kurio praba yra viena didžiausių tarp klasikinių aukso monetų. Ypač gausi detalių, vieno dukato aukso moneta yra papuošta galingu Habsburgų rūmų, vienos seniausių ir įtakingiausių karališkųjų šeimų Europoje, herbu ir vieno paskutiniųjų didžiųjų Europos monarchų, Austrijos Pranciškaus Juozapo I, atvaizdu. Pirmą kartą šios monetos dizainas buvo nukaldintas 1872 m., o šiandien jį naudoja garsioji Austrijos monetų kalykla, gamindama Pranciškaus Juozapo I dukatus. Būdama ilgamete Austrijos monetų kalyklos partnere bei didžiausia šių aukso monetų platintoja Europoje, šioms nepakartojamoms istorinėms aukso monetoms „Tavex“ gali pasiūlyti rinkoje pirmaujančias kainas.

Kodėl verta įsigyti

 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukatas yra labiausiai žinoma Austrijos aukso moneta. Pripažintas dėl savo ilgalaikio vienodumo, aukšto grynumo ir meninio grožio, „Pranciškaus Juozapo I“ dukatas yra žinomiausia aukso moneta Vidurio Europoje.
 • „Pranciškaus Juozapo“ 1 dukatas puikiai tinka visoms monetų kolekcijoms. Turėti šią monetą tiesiogine prasme reiškia turėti gabalėlį Europos istorijos. Ji įkūnija vienos didžiausių valstybių – Austrijos-Vengrijos imperijos – istoriją bei vaizduoja vieną pagrindinių to metų monarchų, imperatorių Pranciškų Juozapą I.
 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukato aukso monetos prilygsta pinigams. Austrijos dukatams netaikomas pridėtinės vertės mokestis, tad tauriųjų metalų prekiautojai ir investuotojai gali jas iškeisti visoje Europoje.
 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukato aukso monetos yra pripažintos tarptautiniu mastu. Jų istorija skaičiuoja jau daugiau nei šimtą metų, o tai, kad dabar jas kaldina garsioji Austrijos monetų kalykla, taip pat jų unikalus dizainas ir forma, suteikia joms išskirtinumo, dėl ko jos pripažįstamos visame pasaulyje.
 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukato aukso monetos prilygsta santaupoms. Austrijos dukatai yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukato aukso monetos seka aukso kainą. 1 dukato monetų vertė yra pagrįsta gryno aukso kiekiu, todėl ji yra siejama su vyraujančia aukso kaina.
 • „Pranciškaus Juozapo I“ 1 dukato aukso monetos yra puiki dovana Jūsų mylimiems žmonėms. Dukato aukso moneta yra ne tik ilgaamžiškumo simbolis, bet ir vertingos istorijos dalis.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  275,23 €
 • Atpirkimo kaina
  248,93 €
 • Rizika šiuo metu
  26,30 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 133.29% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2221,55 EUR/oz.

Istorija

Dauguma Pranciškų Juozapą I vaizduojančių dukatų buvo išleisti XX a. pradžioje. 1915 m. datuotas aukso monetas, kaip oficialias pakartotines, šiandien gamina Austrijos monetų kalykla.

Dukato monetos istorija

Galima neperdedant teigti, kad pagal vienodumą dukatas yra pirmaujanti aukso moneta pasaulyje ir viena iš trijų svarbiausių kada nors Europoje gamintų klasikinių monetų. Tačiau, priešingai nei būtų galima manyti, dukatas yra kilęs ne iš Austrijos, jo šaknys siekia viduramžių Italiją. Auksinio dukato, kurio vienodumas daugiau nei 700 metų lengvino prekybą, gimtinė buvo Italijos miestas Venecija. XII–XIII a. Venecija užsiėmė prekyba ir tapo dominuojančiu miestu-valstybe Adrijos jūros pakrantėse. Siekdamas paskatinti miesto prekybą ir žinomumą, tuo metu valdantis kunigaikštis pradėjo kaldinti aukso monetą, kurios svoris siekė 3,5 gramo, o aukso grynumas – 98,6 % (23,68 karato). Kadangi miestą valdė kunigaikščiai (angl. Dukes), naujoji moneta buvo pavadinta „ducatus“, kas lotynų kalboje reiškia „kunigaikštystė“, o iš jo kilo ir dabartinis pavadinimas „dukatas“ (angl. ducat).

Dukato rinkiminė kompanija rėmėsi jo aukso kiekiu.

Dukatas susilaukė sėkmės nuo pat pradžių. Iš dalies tai buvo siejama su Venecijos regionine įtaka ir plataus masto prekyba, tačiau jis buvo pripažintas ir priimtas dėl didelio monetos grynumo. Vien tik pasiryžimas išgryninti auksą iki tokio aukšto lygio tuo metu buvo pasiekimas pats savaime, dėl to dukatas pasižymėjo itin blizgia aukso spalva ir lyginamos su ja, kitos monetos nublanko. Be Florencijos florino, kuris buvo panašaus standarto ir kartu su dukatu konkuravo dėl dominavimo prekyboje, kitos tuo metu apyvartoje buvusios monetos dažniausiai buvo gaminamos iš mažesnio grynumo sidabro arba aukso. Įspūdinga tokio didelio grynumo dukato gamyba buvo siejama su tuo, ką šiandien vadiname „rinkodara“. Grynas auksas, arba 24 karatų auksas, yra ypač minkštas, tad tokio karato monetos nėra tinkamos apyvartinėms monetoms, nes greitai susidėvi. Kita vertus, aukštos prabos aukso moneta spinduliuoja gražią ir viliojančią aukso spalvą, o šią savybę daugelis vertina iki šiol.

Produkto svoris gramais
3.4909
Auksas 999.9° (svorio, g)
3.44203
Praba
986
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.11066
Skersmuo
20
Storis
0.8
Nominaliosios vertės aprašymas
1 dukatas
Gamintojas
Austrian Mint, Austrija

Aversas

Averso pusėje vaizduojamas laurų vainiku karūnuoto imperatoriaus Pranciškaus Juozapo atvaizdas. Atvaizdą juosia legenda „FRANC IOS I D G AUSTRIAE IMPERATOR“ (liet. Pranciškus Juozapas I, Dievo malone Austrijos imperatorius)

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas Habsburgų dinastijos herbas, kurį supa tekstas „HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX AA 1915“ (liet. Vengrija, Bohemija, Galicija, Lodomerija, Ilyrija, Austrijos karalius ir kunigaikštis, 1915 m.).

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę, jei pageidaujama.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.