Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Premium

Ispanijos 1 oz auksinė moneta „Kartūzų žirgas“

Nėra sandėlyje
Ši moneta yra trečioji Ispanijos investicinė moneta. 1 uncijos svorio monetos nukaldintos iš 99,99 % grynumo aukso, ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
2210,75 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Ši moneta yra trečioji Ispanijos investicinė moneta. 1 uncijos svorio monetos nukaldintos iš 99,99 % grynumo aukso, ant jos pavaizduotas Ispanijos Kartūzų veislės žirgas. Kartūzų žirgas yra grynojo ispaniškojo arklio palikuonis ir laikomas gryniausia egzistuojančia veisle, turinčia vieną iš seniausių istorijų pasaulyje. Kartūzų veislė kilusi iš Chereso (Jerez) vienuolyno La Cartuja, kuris nuo 1484 m. buvo elitinių Andalūzijos žirgų veisimo epicentras ir kuriame veikė vienas garsiausių ir labiausiai gerbiamų žirgynų pasaulyje. Kartūzų vienuoliai atliko svarbų vaidmenį formuojant šią žirgų veislę. Šie žirgai yra švelnaus ir ramaus būdo, vyrauja pilkos spalvos kailis. Kartūzų veislės žirgai yra labai klusnūs. Šios dailios monetos gamykloje supakuojamos į kapsules ir jų išimti iš kapsulių griežtai nerekomenduojama.

Kodėl verta įsigyti

Ne paslaptis, kad žirgo atvaizdas daugelyje tautų yra kilmingumo simbolis. Šios monetos dizainas, be jokios abejonės, spinduliuoja kilnumą ir grakštumą. Žirgas simbolizuoja protą, išmintį, kilnumą, šviesą, dinamišką jėgą, vikrumą, minties greitumą ir bėgantį laiką. Tai tipiškas vaisingumo, drąsos ir galingos valdžios simbolis. Šis įvaizdis taip pat yra senovinis pasaulio reiškinių ciklinės raidos simbolis. Ši moneta tikrai verta tapti jūsų investicinio portfelio dalimi. Monetos tiražas yra tik 12 000 vienetų, o tai sukuria potencialią numizmatinę šios monetos vertę.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

  • Produkto vertė (1 vnt.)
    2455,30 €
  • Atpirkimo kaina
    2210,75 €
  • Rizika šiuo metu
    244,55 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 117.98% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2142,73 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.1
Auksas 999.9° (svorio, g)
31.1
Praba
999.9
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
37.2
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1.5 euro
Gamintojas
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Ispanija

Aversas

Investicinės monetos averse pavaizduota kompozicija su trimis karūnomis, dviem kolonomis, Žemės planetos atvaizdais ir juostelėmis su šūkiu "Beyond the Limit". Averso viršuje paslėptame vaizde matyti euro simbolis, žvaigždė, kolona, dar vienas monetų kalyklos ženklas. Palei briauną viršuje puslankiu iškaltas užrašas, kuris išvertus iš ispanų kalbos reiškia "Pilypas VI, Ispanijos karalius". Monetos apačioje,  centre – nurodytos monetos specifikacijos ispanų kalba: "1 oz. 999,9 proof gold".

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas per lauką šuoliuojantis Kartūzų žirgas, monetos nominalas, kalyklos ženklas ir monetos nukaldinimo metai - 2023.

Pakuotė

Aukščiausios kaldinimo kokybės Reverse Proof monetos pristatomos kapsulėse.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.