Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Italijos 20 lirų aukso moneta „Viktoras Emanuelis II“

Nėra sandėlyje
Jeigu norėtumėte įsigyti gabalėlį XIX a. Italijos, laikotarpio, pažymėto nepaprastais kultūriniais pokyčiais ir įspūdingais valdžios poslinkiais, „Tavex“ ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
397,55 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Jeigu norėtumėte įsigyti gabalėlį XIX a. Italijos, laikotarpio, pažymėto nepaprastais kultūriniais pokyčiais ir įspūdingais valdžios poslinkiais, „Tavex“ džiaugiasi galėdama pristatyti išties intriguojantį pavyzdį – 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetą. 20 lirų aukso moneta atspindi vienos seniausių karališkųjų šeimų pasaulyje – Savojos dinastijos istoriją ir jų siekį užkariauti ir viena valdžia suvienyti kadaise padalintą Italijos pusiasalį. Šios monetos ne tik pasakoja įspūdingą Italijos virsmo vieninga karalyste istoriją, bet taip pat pažymi pirmąjį šalies monetų konsolidavimą per daugiau nei 300 metų. Todėl galima pastebėti, kad 20 Italijos lirų puikiai tinka monetų kolekcijoms ir, nepaisant santykinio jų trūkumo, jos vis dar palankiai įkainojamos, tad yra puiki investicija norintiems savo turtą laikyti fizinių aukso monetų pavidalu.

Kodėl verta įsigyti

 • 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetos puikiai tinka kolekcijoms. Dėl santykinai mažo tiražo ir turtingos bei spalvingos Italijos istorijos reprezentacijos, 20 lirų aukso monetos yra mėgstamos kolekcininkų ir numizmatų.
 • 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetos turi ilgalaikę materialinę vertę. Joms netaikomas pridėtinės vertės mokestis, tad tauriųjų metalų prekiautojai ir investuotojai gali jas iškeisti visoje Europoje.
 • 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetos priklausė pirmajai Europos pinigų sąjungai. 20 lirų aukso monetos buvo piniginis Italijos stabilumo, vienodumo ir patikimumo simbolis, todėl jos tapo neatsiejama Lotynų pinigų sąjungos, pirmosios didelės Europos pinigų sąjungos, dalimi.
 • 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetos yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, 20 Italijos lirų aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.
 • 20 lirų „Viktoro Emanuelio“ aukso monetos prilygsta santaupoms. Italijos 20 lirų auksinės monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  437,99 €
 • Atpirkimo kaina
  397,55 €
 • Rizika šiuo metu
  40,44 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 122.45% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,34 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2151,85 EUR/oz.

Istorija

Savojos namai ir itališka 20 lirų auksinė moneta

Italijos 20 lirų auksinės monetos sukūrimą galima priskirti vienai seniausių karališkųjų šeimų pasaulyje – Savojos namams. Savojos namų paveldas prasidėjo beveik prieš tūkstantmetį nedidelėje Alpių teritorijoje tarp Šveicarijos, Prancūzijos ir Italijos. Ypatingą susidomėjimą kelia tai, kad per ateinančius šimtmečius Savojos namai išplėtė savo teritorijas ne tradicinėmis priemonėmis, kitaip tariant, užkariavę žiauria jėga, o sudarydami naudingas santuokas ir puoselėdami sąjungas. Nors dinastija kelis kartus prarado savo teritorijas stambesniems regiono veikėjams, pavyzdžiui, Napoleonui Bonapartui, jai visada stebuklingai pavykdavo susigrąžinti savo žemę ir net kai kurias kitas.

Auksinės liros monetos suvienija Italijos monetas

Savojos namams pavyko ne tik suvienyti Italiją, bet ir suvienodinti šalies monetų kaldinimą. Prieš suvienijimą buvo įprasta, kad kiekvienas didesnis regionas išleisdavo savo monetas. Pavyzdžiui, popiežiaus valdomos Italijos dalyje esančios Popiežiaus valstybės naudojo skudus, Neapolio karalystė naudojosi piastromis, Lombardija-Venecija kaldino florinus, o Sardinijos karalystė kaldino liras. Naujosios aukso liros buvo Sardinijos Karalystės naudotos valiutos tąsa. Sardinijos lira pasirinkta dėl to, kad ji jau 1816 m. buvo suvienodinta, kad pagal prabą ir svorį prilygtų Prancūzijos aukso frankui. Tai leido jam cirkuliuoti Prancūzijoje lygiaverčiai frankui, kaip ir frankui Sardinijos Karalystėje, todėl buvo lengviau prekiauti ir keistis prekėmis. Be to, tuo metu, kai Italija suvienijo monetų kaldinimą, Prancūzijos aukso frankas buvo pagrindinė regioninė valiuta, todėl sprendimas priartinti lirą prie Prancūzijos franko buvo dar prasmingesnis. Naujas aukso liros vienodumas paskatino prekybą Italijoje ir taip pat prisidėjo prie to, kad Italija tapo viena iš pirmosios didelės Europos valiutų sąjungos, Lotynų pinigų sąjungos, įkūrėjų.

Produkto svoris gramais
6.4516
Auksas 999.9° (svorio, g)
5.80644
Praba
900
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.18668
Skersmuo
21
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
20 lirų
Gamintojas
Italija

Aversas

Averso pusėje vaizduojamas karaliaus Viktoras Emanuelis II atvaizdas su jį juosiančiu užrašu „UMBERTO I RE D'ITALIA“ (liet. Italijos karalius Umberto I). Palei karaliaus kaklo liniją iškalti nukaldinimo metai ir meistro graverio parašas „SPREANZA“.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas karališkasis vainiku apsuptas Savojos dinastijos herbas su viršuje jo esančia karūna. Nominalas „L 20“ nurodytas abipus centre esančio karališkojo herbo. Monetos apačioje išgraviruotas monetų kalyklos ženklas.

Pakuotė

Pageidaujant, kiekviena moneta yra atskirai supakuojama į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.